Посоветуйте БП на 500w до 1к грн на барахолке

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Такі неодноразово брав. Брати щось униліше ще й вживане - так собі затія.
Востаннє редагувалось 23.01.2023 19:08 користувачем feniks_tm, всього редагувалось 1 раз.
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Нет, он не стоит столько, разве что он свежий и с гарантийкой.
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Так стан же - ідеальний, майже новий
Ідеальний стан.практично як новий. Використовувався рідко.
Не знаю, щодо поточної вартості, але FSP, типово - хороші та якісні. Я би поміняв ще капацітори на полімерні, і був би зовсім вогонь.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Vovk_Z: 24.01.2023 20:38 Так стан же - ідеальний, майже новий
Ідеальний стан.практично як новий. Використовувався рідко.
Не знаю, щодо поточної вартості, але FSP, типово - хороші та якісні. Я би поміняв ще капацітори на полімерні, і був би зовсім вогонь.
Біч-сегмент є біч-сегмент, ще й стара архітектура. 400-500грн йому червона ціна.
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Чому одразу "біч"? Порівняно з усією масою - FSP - хороші середнячки. Я розумію, що на оверклокерс.уа лише топові геймери з блоками живлення від 1500 Вт / 1500 у.е., але в житті все трохи інакше.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Vovk_Z: 24.01.2023 20:46 FSP - хороші середнячки.
Починаютсья з серій типу Hydro. 60HCN це дуже древня фігня, навіть умовний PNR буде краще, про що мова.
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Я би переживав про наявність усіх необхідних конекторів у першу чергу, а не наскільки він старий.
Нагуглився огляд усього лише від 2016 року. По-моєму - це не такий і старий, хоча людям, що народилися після 2ї000-2005 року може так не здаватися.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Vovk_Z: 24.01.2023 20:55 Я би переживав про наявність усіх необхідних конекторів у першу чергу, а не наскільки він старий.
Нагуглився огляд усього лише від 2016 року. По-моєму - це не такий і старий, хоча людям, що народилися після 2ї000-2005 року може так не здаватися.
Я вище кинув перевірений варіант, який на декілька голів вище, має куди більш продумані системи захистів, загальну якість, ну і не кажучи уже про
наявність усіх необхідних конекторів
Я всього лиш веду до того, що не варто зараз купувати таке барахло, скільки б воно не вартувало, пшикне - потягне за собою всю систему, особливо враховуючи аварійні відключення.
Alex+
Member

Повідомлення

feniks_tm: 24.01.2023 20:4760HCN це дуже древня фігня
так ця "фігня" вже навіть з активним пфц. Зря ви так на нього
спойлер
Зображення
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Alex+: 24.01.2023 21:01
feniks_tm: 24.01.2023 20:4760HCN це дуже древня фігня
так ця "фігня" вже навіть з активним пфц. Зря ви так на нього
спойлер
Зображення
Активний PFC вже добре, можливо таки і краще PNR, хоча думаю одного поля ягоди. Тим не менш сенсу його покупки це не додає.
Alex+
Member

Повідомлення

feniks_tm
купляв із свіжих pnr - начинка була такою самою, уніфікація! Також потрапив до рук кюдіон з ранніх - всередині була платформа 60HNN вже без активного пфц, навіть замість моста були штучні діоди :) Але все одно краще всяких аерокалів, бо і фільтра були спереду та ззаду, та конденсаторі теапо\капсон
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dayamiro
Рекомендую купити в мене новий https://ru.thermaltake.com/smart-500w.html
Коробка сильно помята зі сторони укладки кабелів. За 800 грн
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Alex+: 24.01.2023 21:10 Але все одно краще всяких аерокалів, бо і фільтра були спереду та ззаду, та конденсаторі теапо\капсон
Таке я взагалі за БЖ не рахую)) Для мене планка мінімум це всякі BQ SP9 / CM MWE та їм подібні.
Відповісти