ИБП постоянного тока

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Bombarder: 11.11.2022 19:41
ackstarvinta: 11.11.2022 00:43 а щось типу ecoflow river чим не влаштовує?
Его ж купить нереально за вменяемые деньги :weep: Да и мощноват он на каждую группу свитч+роутер+AP ставить.
це вже питання з розряду чому відяха так дорого коштує в розгар майнінгу. Та ж сама ситуація зараз з зарядними станціями. Хто думав заздалегіть - купив по адекватній ціні. Хто думає в останній момент - купує дорожче, так завжди було.

Для дому його цілком достатньо, якщо заживити свитч+роутер+AP, а також ноут та телефон - перечекати тих 5 годин на ньому можна спокійно
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Давно присмотре на алике вот такую себе штуку, но сейчас возможности ее купить нет https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... xqEkfRTx20
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

а кто-что на счёт стабилизатора конторы Mustek скажет? В частности PowerAgent 1260 720W, хочу докупить его для всякой переферии типа консолей, мониторов и тд. Пишут что стабилизирует от 180вт и до 265, стоит покупки?
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

20к мА павербанк коштує 2тис грн
10к мА павер коштує 1тис грн
300W зарядні станції коштують по 30к грн, як на мене все логічно. Що люди в цій тесі хочуть знайти, я не зовсім розумію. За тисячу гривень на алішці зарядну станцію щоб живити чайник? Так ж не буває :(

Відправлено через 1 годину 9 хвилин 59 секунд:
ackstarvinta: 12.11.2022 18:59 20к мА павербанк коштує 2тис грн
10к мА павер коштує 1тис грн
300W зарядні станції коштують по 30к грн, як на мене все логічно. Що люди в цій тесі хочуть знайти, я не зовсім розумію. За тисячу гривень на алішці зарядну станцію щоб живити чайник? Так ж не буває :(
Також доречі, хто шарить. От в мене роутер живиться від 12V 1А. Може хто з форумних умільців зробить перехідники з Type C та Type A usb портів павербанку на роутер, мало б працювати. Там ж є підтримка в нормальних банках PD/Fast Charge на 12V 1.5A
Andrew707
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Також доречі, хто шарить. От в мене роутер живиться від 12V 1А. Може хто з форумних умільців зробить перехідники з Type C та Type A usb портів павербанку на роутер, мало б працювати. Там ж є підтримка в нормальних банках PD/Fast Charge на 12V 1.5A

спробуй звичайний ПБ, в мене кінетік від 5 вольт завівся. Хоча працює від мережі на 12 В 1 А.
RW1911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andrew707: 12.11.2022 22:25 Також доречі, хто шарить. От в мене роутер живиться від 12V 1А. Може хто з форумних умільців зробить перехідники з Type C та Type A usb портів павербанку на роутер, мало б працювати. Там ж є підтримка в нормальних банках PD/Fast Charge на 12V 1.5A

спробуй звичайний ПБ, в мене кінетік від 5 вольт завівся. Хоча працює від мережі на 12 В 1 А.
https://www.mini-tech.com.ua/power-delivery-trigger
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Andrew707: 12.11.2022 22:25спробуй звичайний ПБ, в мене кінетік від 5 вольт завівся. Хоча працює від мережі на 12 В 1 А.
цікавий факт, я вже собі зробив живлення роутера через підвіщувач, та побачив ваш пост, та згадав що в мене десь валяється кінетик старт. Пошукав, знайшов (він до речі 9v може тому від 5 працює, мій теперишній 12v від 5 не тягне), але поки шукав знайшов ще старий D-link якій працює... від 5V :gigi: залишилося вдома знайти кабель usb-вс якія я десь подів :shuffle:
nik1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Золочів

Повідомлення

Якщо повербанк має підтримку Quick charge 2.0 чи 3.0 то можна простим PD тригером переключити вихід на 9 чи 12 вольт і вже ними живити роутер. В роутерах завжди стоять DC DC понижаючі і в більшості випадків хватає 6-7 вольт на вході. Тригерів повно на Алі
Відповісти