Вибір акумулятора 12В 100Аг+

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Barsik: 23.10.2022 18:39дружок, ты столько раз кавидлой переболел, что забыл что такое запахи? В ячейке протекают хим. реакции и может быть выделение чего либо в окружающую среду. И вряд ли это будет полезно для человека
:lol:
Литий не предполагает выделения чего-либо в окружающую среду при штатной эксплуатации. Он герметичен. Разгерметизация приводит к выходу банки из строя и, в зависимости от химии и условий, тлению или возгоранию.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek
глянь на такий варіант https://volter.ua/uk/product_cat/volter-ibp-300/ і не відходячи від каси https://volter.ua/uk/product_cat/akb-vo ... ah-ysilen/
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek
глянь на такий варіант https://volter.ua/uk/product_cat/volter-ibp-300/ і не відходячи від каси https://volter.ua/uk/product_cat/akb-vo ... ah-ysilen/
Barsik
Junior

Повідомлення

waryag: 23.10.2022 19:48
Barsik: 23.10.2022 18:39дружок, ты столько раз кавидлой переболел, что забыл что такое запахи? В ячейке протекают хим. реакции и может быть выделение чего либо в окружающую среду. И вряд ли это будет полезно для человека
:lol:
Литий не предполагает выделения чего-либо в окружающую среду при штатной эксплуатации. Он герметичен. Разгерметизация приводит к выходу банки из строя и, в зависимости от химии и условий, тлению или возгоранию.
Я имею два варианта lifepo4 в виде шоколадки, одна ячейка на 8А, вторая на 11А. Обе при включении в цепь истощают сладкий запах. Плохая герметичность? Согласен, может быть, это же китайцы, но это не отменяет тот факт, что это ячейка lifepo4
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Barsik: 24.10.2022 10:05Я имею два варианта lifepo4 в виде шоколадки, одна ячейка на 8А, вторая на 11А. Обе при включении в цепь истощают сладкий запах. Плохая герметичность? Согласен, может быть, это же китайцы, но это не отменяет тот факт, что это ячейка lifepo4
При поступлении кислорода литий начинает выгорать, аккумы давно бы сдохли. Соответственно, или у вас не лиферы, или пахнут не они.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

quwy: 23.10.2022 02:13 Про літій забуваємо одразу. Кастомне рішення буде занадто дорогим і нетривіальним з точки зору складання різноманітних компонентів до купи. Та ще й пожежно небезбечним.

Погуглите, що використовується на АТС, на базових станціях мобільного зв'язку, на промисловому електротранспорті. Всюди свинець. Хіпстерським літієм там досі й не пахне.

Я рекомендую купити звичайнісінький автомобільний стартерний акумулятор для вантажівки, вони є і на 100 АГ. Єдина рекомендація: не беріть Ca/Ca. Для циклічної роботи Ca/Sb (вони ж Ca+) будуть краще.

І зарядний пристрій до нього дуже бажано не з аліку, а щось фірмове, для великих вантажівок.

І не треба забивати голову лайном із інтернету, де кожен перший "знавець" розказує, що стартерні акумулятори не призначені для циклічної роботи, що треба брати лише спеціальні тягові/резервні батареї за трикратну вартість, це все маячня. В мене саморобне автономне живлення у квартирі працює вже багато років на стартерних акумуляторах.
не путайте ли ион и литий железо. первые опасные, вторые нет.

Відправлено через 2 хвилини 30 секунд:
Barsik: 24.10.2022 10:05
waryag: 23.10.2022 19:48
:lol:
Литий не предполагает выделения чего-либо в окружающую среду при штатной эксплуатации. Он герметичен. Разгерметизация приводит к выходу банки из строя и, в зависимости от химии и условий, тлению или возгоранию.
Я имею два варианта lifepo4 в виде шоколадки, одна ячейка на 8А, вторая на 11А. Обе при включении в цепь истощают сладкий запах. Плохая герметичность? Согласен, может быть, это же китайцы, но это не отменяет тот факт, что это ячейка lifepo4
Вы походу далеки от понимания устройств литиевых аккумов.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А є сенс у металевому корпусі для акумів? В основному продають у пластиковому корпусі, але це в першу чергу через здешевлення.
Коли брав ДБЖ бачив рекомендації, що металевий корпус краще так як:
- немає неприємного запаху пластику;
- конструкція надійніша;
- комплектуючі не так нагріваються.

В даному випадку у металевого корпусу такі ж переваги?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 28.10.2022 00:55В даному випадку у металевого корпусу такі ж переваги?
міцніше. про нагріваються можливо, корпус тоді як радіатор
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur
А для lifepo4 зазвичай не властивий перегрів чи може по-різному бути?
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Varzek: 28.10.2022 01:17 Hotspur
А для lifepo4 зазвичай не властивий перегрів чи може по-різному бути?
Зависит от качества элементов, и нагрузки на них. Можно разогреть и за сотню градусов.
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Купіть собі 2х100акб , буде 200ампер 12в, 2400вт, з низ використати можна буде третину думаю поки не відключиться упс, недорого і знайти можна безпроблем
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 28.10.2022 01:17 Hotspur
А для lifepo4 зазвичай не властивий перегрів чи може по-різному бути?
я їх бачив тільки маленькі - типу 26650. вони не сильно грілись. але великі це друга справа
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Прийшов до мене мій заказ - акум 12в 200Аг. Підключив через інвертор до нього ноут - заряджається без питань.
Підключив ДБЖ - він перейшов в режим Інвертор, в якому повинен працювати тільки при відсутності напруги у мережі. І клацає постійно.
Тобто він не заряджається, но і не розряджається (але це не точно). З чим це може бути пов'язано? Якийсь конфлікт інвертора та ДБЖ?
Відео як клацає ДБЖ
Відео що коїться на дісплеї інвертора та акума
спойлер
Зображення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 13.11.2022 21:59З чим це може бути пов'язано? Якийсь конфлікт інвертора та ДБЖ?
клацає напевно реле. а чого я не знаю. найди гарного електрика або пиши виробнику УПСа
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Varzek
А інвертор взагалі тягне 200Ач батарею по специфікації?
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus
Під рукою є лише такі специфікації. Пошукаю документи на інвертор.
спойлер
Зображення
fan-zp
Junior

Повідомлення

Varzek: 13.11.2022 21:59 Підключив ДБЖ - він перейшов в режим Інвертор, в якому повинен працювати тільки при відсутності напруги у мережі. І клацає постійно.
Тобто він не заряджається, но і не розряджається (але це не точно). З чим це може бути пов'язано? Якийсь конфлікт інвертора та ДБЖ?
Відео як клацає ДБЖ
Відео що коїться на дісплеї інвертора та акума
спойлер
Зображення
там бы осцилом глянуть что на выходе с инвертора,но уже и так понятно,что УПС не принимает его как нормальное питание,
у меня так клацают и морозятся ИБП от дешманского генератора на 1000Вт
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А чи потрібно акум lifepo4 при перших використаннях розряджати до певного %?
Я вчора вже мав можливість випробувати акум і зараз там пише 92% заряду. Його не треба заряджати поки він не розрядиться до певного стану?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 16.11.2022 22:34 А чи потрібно акум lifepo4 при перших використаннях розряджати до певного %?
Я вчора вже мав можливість випробувати акум і зараз там пише 92% заряду. Його не треба заряджати поки він не розрядиться до певного стану?
1 бажано не розряжати в 0
2 в тебе все запрацювало ? в чому була проблема ?
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 17.11.2022 10:00 2 в тебе все запрацювало ? в чому була проблема ?
Підключив через інвертор роутер, ONU та ноут. Ще телефони позаряджали. Тут все ок.
Але якщо справа йде про підключення ДБЖ до інвертора - клацає релє кожні пару секунд. ДБЖ працює, але не заряджається і не розряджається.
Тобто якщо треба буде комп з моніком підключати - прийдеться лізти під стіл, вимикати від ДБЖ та вмикати напряму до інвертора.

Ну і інвертор з модифікованою синусоїдою. Тобто ту ж мікрохвильовку не підключити.
Холодильник тільки автомобільний можна підключити, який через прикурювач можна живити.

Тобто мені б інвертор з прямою синусоїдою, але поки що не бачив варіантів, які є в наявності.
Відповісти