Вибір акумулятора 12В 100Аг+

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всім привіт.
Дуже актуальна зараз тема, тому хотів би її підсвітити.

Є ПК, який в офісних завданнях споживає разом із монітором, роутером та ONU 120-300Вт.
Також є ноутбук з 65Вт зарядним, який можна використовувати замість ПК для економії батареї.
І є такий інвертор.

Треба мати акум, який допоможе проробити більше 7 годин без світла.
Сам найшов такий варіант. Що скажете за нього і чи є якісь поради по іншим моделям?
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Есть тема "выжЭвальщики"- там тебе всё насоветуют...
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Varzek: 21.10.2022 13:13 Всім привіт.
Дуже актуальна зараз тема, тому хотів би її підсвітити.

Є ПК, який в офісних завданнях споживає разом із монітором, роутером та ONU 120-300Вт.
Також є ноутбук з 65Вт зарядним, який можна використовувати замість ПК для економії батареї.
І є такий інвертор.

Треба мати акум, який допоможе проробити більше 7 годин без світла.
Сам найшов такий варіант. Що скажете за нього і чи є якісь поради по іншим моделям?
любой литий железо хороший берите. желательно разборной, и обязательно с БМС платой чтобы был.
либо сами соберите, купите проверенные ячейки и бмс плату. сейчас много продают подделок.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo
Я от думаю може не треба брати те, що збирається десь тут у нас, а взяти якийсь фірмовий варіант по типу цього?
pushyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Звідки і всі

Повідомлення

Ваш ПК разом з монітором 100-130вт в найгіршому випадку споживае. Онушка 5вт (1а 5в)
Все це буде працювати 12+ годин на 100а аккумуляторі
На ноутбуці будете сутку працювати
В мене на роботі два офісні моноблока+мережа працюють з одного LogicPower LPY-B-PSW-500VA на батареї 80а більше 8-ми годин
Касси на 40а без проблем по 6 годин

Ось такі батареї
https://rozetka.com.ua/logicpower_lp4196/p161167686/
https://rozetka.com.ua/logicpower_lp4154/p28342625/

Ціни трохи помінялись з того часу )
Вкладення
Снимок2.PNG
Снимок.PNG
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pushyk
І ціни змінилися, і немає.

А який інвертор порекомендуєте? Мені вже кидали варіант, але теж немає у наявності.
pushyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Звідки і всі

Повідомлення

Varzek
Зараз повний капець з цим ділом, ббж з чистою синусоідою не знайти, батареї втричі подорожчали і нема в наявності. Я третій день полюю на них і поки що тільки останню 12в 100а гелеву батарею знайшов у Львові у фірми що автотюнінгом займаеться.
І то за 12700 ось така https://rozetka.com.ua/253899281/p253899281/
Може вам звичайний ups переробити під автомобільний аккумулятор - так вийде в декілька раз дешевше. Я такі комплекти для ЗСУ роблю, під ваші умови буде норм, це для котлів\насосів потрібні дорогі ббж з чистою синусоідою
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pushyk
Я думаю може все ж спробувати цей інвертор. Є думка, що може пошкодити мій БЖ у компі (якщо я буду комп підключати, а не ноутбук). Але я не зовсім розумію як інвертор може пошкодити мій БЖ, якщо між ними є ДБЖ з чистою синусоїдою.
quwy
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Про літій забуваємо одразу. Кастомне рішення буде занадто дорогим і нетривіальним з точки зору складання різноманітних компонентів до купи. Та ще й пожежно небезбечним.

Погуглите, що використовується на АТС, на базових станціях мобільного зв'язку, на промисловому електротранспорті. Всюди свинець. Хіпстерським літієм там досі й не пахне.

Я рекомендую купити звичайнісінький автомобільний стартерний акумулятор для вантажівки, вони є і на 100 АГ. Єдина рекомендація: не беріть Ca/Ca. Для циклічної роботи Ca/Sb (вони ж Ca+) будуть краще.

І зарядний пристрій до нього дуже бажано не з аліку, а щось фірмове, для великих вантажівок.

І не треба забивати голову лайном із інтернету, де кожен перший "знавець" розказує, що стартерні акумулятори не призначені для циклічної роботи, що треба брати лише спеціальні тягові/резервні батареї за трикратну вартість, це все маячня. В мене саморобне автономне живлення у квартирі працює вже багато років на стартерних акумуляторах.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

quwy: 23.10.2022 02:13 Про літій забуваємо одразу. Кастомне рішення буде занадто дорогим і нетривіальним з точки зору складання різноманітних компонентів до купи. Та ще й пожежно небезбечним.
Що мається на увазі під кастомним рішенням?
quwy: 23.10.2022 02:13 І зарядний пристрій до нього дуже бажано не з аліку, а щось фірмове, для великих вантажівок.
Буду вдячний за пораду який можна купити. Тому що часто радять купувати те, чого вже немає в наявності :)
quwy
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 23.10.2022 02:20 Що мається на увазі під кастомним рішенням?
Якщо це не готовий PowerWall чи щось подібне. Зробити самому дещо потужніше за повербанк для мобілки на літії досить складно, а вам потрібна система щонайменше на 500 VA. Це не "ардуїна", тут все набагато складніше.
Буду вдячний за пораду який можна купити. Тому що часто радять купувати те, чого вже немає в наявності :)
Щоб нікого не рекламувати: https://www.google.com/search?q=зарядни ... вантажівки є непогані варіанти в наявності
Обирайте по двох критеріях: максимальний зарядний струм не менше 10А, максимальна напруга не менше 15V.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

quwy: 23.10.2022 02:13 Про літій забуваємо одразу. Кастомне рішення буде занадто дорогим і нетривіальним з точки зору складання різноманітних компонентів до купи. Та ще й пожежно небезбечним.
Скажемо так. В мене є персональний заказ на LifePO4 :) Типу опробувати акум на 100Аг+ + такі зарядні 1 і 2 + інвертор.
Але є 2 важливих питання:
1) Ви писали, що рішення з літієм пожежно небезпечне. Чому?
2) Якщо вибір стоїть між акумом, зібранним тут в Україні на 135-150Аг і акумом "фірмовим" на 100Аг (наприклад, від EcoFlow) за тіж гроші - що краще купити?
Sachem
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Второй вопрос странный.
Barsik
Junior

Повідомлення

1) Ви писали, що рішення з літієм пожежно небезпечне. Чому?
https://youtu.be/6TyC-4zTS6A
Человек остался жив, но ожоги 60%.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sachem: 23.10.2022 14:14 Второй вопрос странный.
Ну який є. Підозрюю з вашої відповіді, що краще взяти щось таке?
Barsik: 23.10.2022 14:26 https://youtu.be/6TyC-4zTS6A
Человек остался жив, но ожоги 60%.
Такого не може бути зі свинцевими чи гелієвими акумами?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Varzek: 23.10.2022 14:08 2) Якщо вибір стоїть між акумом, зібранним тут в Україні на 135-150Аг і акумом "фірмовим" на 100Аг (наприклад, від EcoFlow) за тіж гроші - що краще купити?
Якщо збирали адекватні люди і не з лайна та палок, я би взяв наш. Віра у розпіарені бренди часто необгрунтована
Varzek: 23.10.2022 14:08 1) Ви писали, що рішення з літієм пожежно небезпечне. Чому?
Літій-іонні аккуми при пошкодженні оболонки або схеми пожежонебезпечні.
Свинець - токсичний.
Обирайте :idea:
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 23.10.2022 14:39 Літій-іонні аккуми при пошкодженні оболонки або схеми пожежонебезпечні.
Свинець - токсичний.
Обирайте :idea:
Коли такий вибір хочется взяти щось типу EcoFlow RIVER і забити. Але ж оверпрайснуто дуже...

Відправлено через 22 хвилини 48 секунд:
waryag: 23.10.2022 14:39 Якщо збирали адекватні люди і не з лайна та палок, я би взяв наш. Віра у розпіарені бренди часто необгрунтована
Воно ж не зрозуміло адекватні чи ні, бо особисто їх не знаю і відгуків нема. З плюсів там ще є такі плюшки як індикатор заряду та usb вихід.
Barsik
Junior

Повідомлення

Такого не може бути зі свинцевими чи гелієвими акумами?
это одно и то же. Называют аккумулятор гелиевым, а он по сути свинцовый, вместо жидкого электролита желеобразный
Sachem
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Varzek: 23.10.2022 14:39Ну який є. Підозрюю з вашої відповіді, що краще взяти щось таке?
Лично я против самосбора в такой области, как литий. Но это моё ИМХО
waryag: 23.10.2022 14:39Якщо збирали адекватні люди і не з лайна та палок
Я так понимаю, что если бы был выход на таких людей, в качестве продукции которых нет сомнений, то и вопроса где купить не возникало бы. Но всегда можно проверить на своей шкуре...
Varzek: 23.10.2022 14:46Коли такий вибір хочется взяти щось типу EcoFlow RIVER і забити. Але ж оверпрайснуто дуже...
Согласен, но как и на всё остальное у нас цены в 2-3 раза выше. Смотрел разные бренды на Амазоне (там только 110В, 220В нет) и заметил, что цена за ватт стабильно одинаковая, 100 Wh = 100 USD.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Varzek: 23.10.2022 15:09Коли такий вибір хочется взяти щось типу EcoFlow RIVER і забити.
Cell Chemistry
Lithium-ion
:gigi:

Відправлено через 2 хвилини 21 секунду:
Sachem: 23.10.2022 15:21Я так понимаю, что если бы был выход на таких людей, в качестве продукции которых нет сомнений, то и вопроса где купить не возникало бы. Но всегда можно проверить на своей шкуре...
Если продает производитель, несколько глупых вопросов с большой вероятностью прояснят этот вопрос.
Відповісти