Фантазії на тему кастомного корпусу на дві системи

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
Piopi_2
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

nazar-pc
как вариант, может что почерпнете для своего проекта MAGNUM THW10: http://www.caselabs-store.com/magnum-th ... tomizable/
Влезет две полноценные системы, 4 БП, если брать с поддоном, то 10 радиаторов (480х).

Контора обанкротилась, и сейчас такие корпуса (остатки) продают уже по 2500 долларов. Поэтому только в качестве примера.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piopi_2:nazar-pc
как вариант, может что почерпнете для своего проекта MAGNUM THW10: http://www.caselabs-store.com/magnum-th ... tomizable/
Влезет две полноценные системы, 4 БП, если брать с поддоном, то 10 радиаторов (480х).

Контора обанкротилась, и сейчас такие корпуса (остатки) продают уже по 2500 долларов. Поэтому только в качестве примера.
Так, дивився я на їх корпуси, крутезні штуки робили Case Labs, жаль що закрились.

Мені трійки 560мм буде достатньо (вже їдуть зі США), загалом дизайн також готовий (близький до того що в останніх повідомленнях). Останні тижні спілкуюсь з компаніями, готуюсь до виробництва, уточнюю деталі. Дуже здивований, до речі, що місцеві компанії так неохоче заробляють гроші.
Piopi_2
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

nazar-pc
ну так и в США никто не будет браться за производство единичных товаров. Разве что мелкие мастерские.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piopi_2:nazar-pc
ну так и в США никто не будет браться за производство единичных товаров. Разве что мелкие мастерские.
Насправді все питання в ціні. Прикро що більшість не осмілюються її назвати з тої чи іншої причини. Я ж розумію що це одинична штука і коштуватиме дорожче серійної моделі в рази.
Якісь прості тупі штуки тисячними тиражами виготовляти, звичайно, простіше, але все-таки не до кінця розумію банальну відсутність бажання заробити. Принаймні таке в мене склалось враження.
nukeproof
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

nazar-pc:Прикро що більшість не осмілюються її назвати з тої чи іншої причини.
Да они просто смотрят откуда ты и понимают что 5-10 килобаксов ты им не заплатишь :gigi:
А если серьезно вот тебе контора в США которая делает корпуса на заказ - с тебя CAD чертеж или у них свой редактор есть или они тебе сами нарисуют по твоему наброску https://www.protocase.com/products/elec ... mputer.php
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Більшість питань по виготовленню металічної рами наче вирішені, The_Io допомагає з підготовкою дизайну до виробництва, сподіваюсь що скоро буде щось крім рендерів показати.
Знімок екрана з 2019-01-26 14-44-22.png
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Прийшли перші повністю кастомні детальки, пластикові. На фото виглядають через текстуру гірше ніж в реальності, якщо хтось знає чим полірнути хоч фронтальну панель - буду вдячний за поради.
Металічні деталі ще обробляють, показати поки нічого.
Фронтальна панель на 8 USB Type-A + 2 USB Type-C + 4 кнопки (по 2 на систему), а також задня панель на 3 Wi-Fi антени з заготовленим місцем під потенційну четверту:
спойлер
IMG_20190214_225558.jpg
Рамки для вентиляторних фільтрів та різні шайби і втулки (для тримання скла та дверьки):
спойлер
IMG_20190214_225731.jpg
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Фото дверьки (ширина - половина корпусу, висота майже повний корпус) порівняно з Fractal Design Define R5.
Конкретно цю скоріше доведеться переробляти, але для порівняння масштабу згодиться.
спойлер
IMG_20190331_225039.jpg
IMG_20190331_225104.jpg
P.S. З кількості кабелів на фоні можна оцінити чому комплектуючі в старому системному блоці не поміщаються.
bibliary
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

А нет опасений что в таком варианте кабель-менеджмент будет неудобный?
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bibliary:А нет опасений что в таком варианте кабель-менеджмент будет неудобный?
Начебто передбачив достатньо отворів для цього + є ліпучки для кабелів, але як там воно по факту вийде буде видно під час збірки.
Сподіваюсь що буде терпимо, в першому кастомному корпусі на відмінний менеджмент кабелів не розраховую.
До того ж при потребі можна зробити додаткові отвори або переробити креслення і замінити один з елементів корпусу на альтернативний.
redialplease
Member

Повідомлення

Как успехи?
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

redialplease:Как успехи?
Вирізані та зігнуті деталі з алюмінію вже повернулись в Київ і на разі в процесі фарбування, сподіваюсь цього тижня привезуть готові (але враховуючи швидкість попередніх етапів не факт). Скло поки не замовляв, хочу спочатку зібрати раму, переконатися що все зійдеться як заплановано.
З дверькою поки фейл, підвели мене виконавці, листи порізали, а потім виявилось що зігнути вони таке не можуть. Не знаю, чи то з пластику якогось робити, чи ще шукати хто по радіусу зможе зігнути, поки вирішив відкласти питання.
Проводку поки теж не паяв, хочу поставити материнки в корпус і там вже дивитись скільки якого кабеля по довжині має бути.

P.S. Корпуси Case Labs вже перестали здаватися дорогими, якщо ви розумієте про що я :gigi:
evrial
Member
Звідки: Москва

Повідомлення

По мне как смесь холодильника с посудомоечной машиной. Можно, но зачем? троллейбус.жпг
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Привезли перші кастомні металічні деталі, сподіваюсь що все зійдеться.
Також одним махом перефарбував дешеві філпорти з Simant в яких фарба облазила, ну і стійки перефарбував в чорний раз таке діло.
Для масштабу коробка від ATX материнки.
спойлер
IMG_20190424_224148.jpg
IMG_20190424_224505.jpg
nukeproof
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

nazar-pc
3D модель выглядит практически один в один с готовыми корпусами от caselabs

Отправлено спустя 1 минуту 15 секунд:
nazar-pc:P.S. Корпуси Case Labs вже перестали здаватися дорогими, якщо ви розумієте про що я :gigi:
:gigi:

Отправлено спустя 2 минуты 21 секунду:
evrial:По мне как смесь холодильника с посудомоечной машиной. Можно, но зачем? троллейбус.жпг
это ты еще не видел самопальных корпусов нулевых годов с каскадной фреонкой внутри, там в рост человека в высоту и гордых -100С на проце :gigi:
спойлер
Зображення
https://overclockers.ru/lab/show/27674_ ... _ne_byvaet
Da__rk
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Винница

Повідомлення

nazar-pc
Вот это лютые отверстия. При нагрузке алюминий может не выдержать и винты сорвут эти перегородочки.
Вкладення
IMG_20190424_224148.jpg
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Da__rk:nazar-pc
Вот это лютые отверстия. При нагрузке алюминий может не выдержать и винты сорвут эти перегородочки.
Той отвір що правіше триматиме поворотню дверьку, там навантаження практично відсутнє. А в інші два знову ж таки зусилля в напрямку назовні не буде, це кріплення для вертикальної стійкості панелі. А там де буде більше навантаження є суттєво більша відстань до краю. Плюс в лівій товщина 3мм, не такий вже він і ніжний як може здатися.
Da__rk
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Винница

Повідомлення

nazar-pc
У мене в самого бенчстенд з 3 мм алюминію і я знаю, що він досить міцний. Але мова йде про те, що коли почнуться маніпуляції з повністю спорядженим корпусом (добрих 30 кг), то на стінки цих отворів можуть діяти бічні навантаження (в горизонтальному напрямку). Звичайно Вам видніше, як розробнику, що там буде кріпитись в тих отворах.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Невеликий прогрес за вечір. Загалом якість різки/гнуття і фарбування терпимі, але очікував, звичайно, що буде краще.
Плюс можна було в моделі місцями більші допуски зробити, так довелось напильником попрацювати в кількох місцях.
Загалом поки сходиться, а як буде далі побачимо.
спойлер
Cвітла під столом мало і багато чорного в кадрі, тому фото які вже є.
IMG_20190426_000800.jpg
IMG_20190426_000847.jpg
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Замовлення чогось в місцевих компаній постійно виливається в тижні очікування, незадовільний результат та меншій кількості фантиків в гаманці, тим не менше, по трохи просуваємось.

Фільтри на верхній панелі вирішив прибрати, бо конструкція що вийшла була не така презентабельна як просто радіатори, а вертушки під ними працюють на видув, тому має бути терпимо. Знизу фільтри є, з дверькою поки не ясно, вірогідно доведеться ставити які є.
Також вже підключив 12/15 вентиляторів до хабів та зібрав і встановив задню панель для Wi-Fi антен.
спойлер
IMG_20190615_163803_DRO.jpg
IMG_20190615_163830_DRO.jpg
IMG_20190615_163908_DRO.jpg
IMG_20190615_164149_DRO.jpg
На фото видно що руками все залапав, але то почиститься згодом.

Скло бокових панелей вже от-от має бути готово, замовив 3D-друк ще кількох пластикових деталей (кріплення для дверьки та слоти для SSD адаптовані під цей корпус).
Також чекаю поки розклеять та знову пофарбують (цього разу нормально, а не як минулого разу) філпорти, без цього не можу перенести залізо з контуром в новий ящик.
Фронтальна панель зроблена на 15%.
Відповісти