Фантазії на тему кастомного корпусу на дві системи

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
mini7days
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нереально крутой проект :super:
Интересна конечная стоимость когда проект будет готов.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mini7days:Нереально крутой проект :super:
Интересна конечная стоимость когда проект будет готов.
Вартість точно оцінити важко, але якщо врахувати вартість матеріалів, послуг сторонніх осіб з їх факапами та не враховувати власний час і начинку, тобто суто корпус, то сумарно вийде десь як рекомендована вартість RTX 2080 Ti.
Також сюди не враховуються інструменти які довелось по ходу діла купувати бо в мене їх ще не було.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Прийшло скло, не без танців з бубном (допуски в 2мм заявлялись на виробництві не випадково, все гуляє в різні сторони і навіть кути не на 100% прямі), але стало на своє місце:
спойлер
IMG_20190619_230054_DRO.jpg
IMG_20190619_230139_DRO.jpg
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Від корпусу мало толку без портів та кнопок керування, тому пару вечорів паяв.
Трохи тяжко припаяти 18 проводів різної товщини на п'ятачку площею менше за 1см квадратний, але наче виходить.
Так виглядає ззовні та під капотом:
спойлер
IMG_20190630_002348_DRO.jpg
IMG_20190630_002149_DRO.jpg
Ще фото самопального адаптера що використовую з залишків кабелю (в минулому житті подовжувач USB 3.0), адаптер що став донором USB портів та вилки в материнку, ну і вигляд конекторів з боку материнки:
спойлер
IMG_20190630_002904_DRO.jpg
IMG_20190630_002701_DRO.jpg
Також запилив поворотну дверьку. Крутиться, на магнітах закривається, якось іншим разом покажу коли вже з вентиляторами буде.

Філпорти приїхали перефарбовані, цього разу значно краще виглядають, але тепер вони не закручуються через шар фарби. Буду нарізати поверх різьбу щоб знести зайву фарбу.
Не купуйте дешеві філпорти - дорожче буде :learn:
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Після кількох вечорів пайки закінчився провід. На USB Type-C конектори і один здвоєний USB 3.0 Type A не вистачило.
У зв'язку з цим вирішив зайнятись трохи підготовкою контуру системи охолодження.

Епопея з філпортами закінчилася більш-менш успішно. На додачу до плашок і мітчиків 6-32 та М3 в мене тепер є набір М18*1 для філпортів та мітчик 1/4'' (так, зафейлив замовлення і замість G 1/4 замовив 1/4'', що, як виявилось, зовсім різні речі, тому замість нарізання внутрішньої різьби в філпортах зішкрябував гострим мітчиком фарбу :facepalm: ; G 1/4 перезамовив, сподіваюсь що колись він в мене буде).

Коли з філпортами стало зрозуміло перейшов до безпосередньо прикидання на папірці що куди піде та вкручування у відповідних місцях адаптерів та фітингів.
Цього разу я навскидку замовив купу всяких адаптерів та подовжувачів і думав що це буде перший раз, коли в мене буде більше всього ніж потрібно, майже жалкував що стільки замовив. Ха-ха, давно я так не помилявся!:
спойлер
IMG_20190706_234543_1.jpg
IMG_20190706_234314_HDR.jpg
IMG_20190707_002255.jpg
На фото видно не все, ще кілька речей з протилежного боку. В результаті лишилося кілька подовжувачів + щось в поточному контурі стоїть. І все, а там ще добрий десяток поворотних треба. Коротше кажучи, буду поки розводити з тим що є, а паралельно замовлю всякого в китайців, за кілька тижнів має прийти.

Також одягнув пару відяшок у водоблоки. Спочатку взяв EK Supremacy VGA, потім, зрозумівши що на RX 460 воно ніяк не стане, замовив пару простих Freezemod в китайців. А коли RX 462 та RX 464 несподівано перетворилися в RX 474 та RX 478 то виявилося що Supremacy VGA все-таки можна поставити. В результаті стоять різні водоблоки і Freezemod ще один в коробці валяється. Треба буде якось знайти ще один Supremacy VGA, а ті два збути десь. Хоча конструкція в Freezemod дуже адекватна за свою ціну: 4 порти, є канали в підошві, все як має бути.
спойлер
IMG_20190706_235952.jpg
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc адский труд. ей богу было бы дешевле с США притащить кейслабс
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Hotspur, он же в августе 18 года загнулся.
Востаннє редагувалось 07.07.2019 13:13 користувачем Барбарис, всього редагувалось 1 раз.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Барбарис:Hotspur, он же в августе 18 года загнулся.
в продаже найти можно
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Hotspur, на оф. сайте распродают остатки, давно до новости о закритии ограничения были. Главное их достоинство в кастомизации под себя, а в готовых, кем то купленых, корпусах такой возможности нет.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur:nazar-pc адский труд. ей богу было бы дешевле с США притащить кейслабс
Так питання давно вже не в ціні. Це проект кастомного корпусу з тими фічами і в тому вигляді як я їх собі уявляю. Тому брати той же Case Labs в конфігурації що доступна десь на Ebay і допилювати самому теж так собі задоволення. А тут повна свобода і маючи креслення завжди можна переробити будь-яку частину з потрібними кастомізаціями чи додати новий елемент.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Поки доїжджають помпи (Dual D5, вирішив що SysCooling SC-P60A хоча й непогана, тим більше за свою ціну, але від запланованого в неї пупок розв'яжеться) та кілька десятків різних адаптерів з піднебесної, допаював що лишилось.

По-перше експериментував з підсвіткою. В результаті отримав найскладніший з можливих варіантів підсвітки білого кольору.

Стрічка ARGB, тому треба контролер. Контролер на базі вже другої Arduino в корпусі (перша контролюватиме вентилятори, помпи і можливо реагуватиме на температуру), і спочатку все виглядало так:
спойлер
IMG_20190714_010508_DRO.jpg
Нормально, світить, але тепер треба все це рознести щоб було зверху та знизу з кожного боку по частині стрічки.

В результаті експериментів щось пішло не так, проводи стали теплими, а світлодіоди на одному з участків почали з бульканням розплавляти силіконову герметичну ізоляцію. Виявилось що переплутав полярність. В результаті 4 світлодіоди не витримали лихої долі, один перестав світитись очікуваним білим кольором, а ще один просто трошки образився на мене і вирішив що від сьогодні світитиме трошки слабше ніж інші:
спойлер
IMG_20190717_020500_DRO.jpg
Після такого успіху в схемі підсвітки з'явився запобіжник ну і проводи силові 18 AWG, мало ще чого може статися:
спойлер
IMG_20190724_000014_DRO.jpg
Також допаяв всі порти на фронтальній панелі крім Type-C, бо виявилось що забув перезамовити Type-E конектор для материнки який до мене свого часу так і не доїхав (або я його десь загубив):
спойлер
IMG_20190720_203322_DRO.jpg
IMG_20190720_203209_DRO.jpg
Закралася підозра що хоча якісні плоскі кабелі й виглядають гарно, але круглі було б легше вкладати. Розмір отвору для кабелів довелось розточувати разів так в 2.5.

Нових фото корпусу поки не робив, доведеться почекати наступного оновлення :-P
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

nazar-pc:Поки доїжджають помпи (Dual D5
А если не секрет - зачем двойная помпа? Чисто интересно, что там такое прокачиваться будет, что одной уже не достаточно?

Отправлено спустя 2 минуты 36 секунд:
Всё, прочитал первый пост - понял, извиняюсь :beer: да, тут колоссальный проект намечается, подписался, так сказать)
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ОК, пройшло вже багато часу і прогрес не стоїть на місці.
Вийшло організувати магнітні фільтри скрізь де є вентилятори, вийшло досить непогано:
спойлер
IMG_20190813_102557_DRO.jpg
IMG_20190813_102645_DRO.jpg
IMG_20190813_102811_DRO.jpg
І це, мабуть, перше фото дверьки в темі, вона в результаті теж на магніті що по всій висоті закривається, як і фільтри.

Фронтальна панель так і не зібрана бо Meest Express з 19 числа минулого місяця виконує переадресацію посилки яку вони доставили спочатку не туди. В посилці Type-E конектори що треба на іншому кінці Type-C конекторів фронтальної панелі :facepalm: :mad:

SimAnt на третій тиждень доставив топ з помпами які були на сайті "в наявності" :facepalm: , також приїхало ще дві посилки з піднебесної з адаптерами і приступив я до збірки.
Збірка контуру тривала три вечори: 7 годин + 5 годин + 3 години до запуску контуру. Яке було моє розчарування коли почув що одна з помп тарахкотить як трактор. Поки не знаю чи в топі чи в помпі проблема, сподіваюсь що в помпі, інакше треба буде цілу купу всього розбирати, і це буде дуже довго та тяжко.

Помпи з топом та два резервуари утворюють монолітну конструкцію яка з'єднується лише одним специфічним способом в правильному порядку і ніяк інакше та встановлюється як один модуль, виглядає так:
спойлер
IMG_20190814_012149_DRO.jpg
На стільки все щільно підігнано, що не тільки фітинги від EKWB не поміщались, а навіть скорочені нонейми довелось допилювати до потрібного розміру :banghead: :
спойлер
IMG_20190813_233427_DRO.jpg
Поки це всі тизери, система в зборі (або більше тизерів) будуть згодом.

P.S. Пишу з системи в новому корпусі :pray: :jump: :banan:
nukeproof
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

nazar-pc:Замовлення чогось в місцевих компаній постійно виливається в тижні очікування
если готов платить то привезут и за сутки вопрос только в цене
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc давно вже слідкую за розвитком проекту. Дуже радий за вихід на фінальну пряму! :beer:
nukeproof
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

nazar-pc:Так питання давно вже не в ціні. Це проект кастомного корпусу з тими фічами і в тому вигляді як я їх собі уявляю. Тому брати той же Case Labs в конфігурації що доступна десь на Ebay і допилювати самому теж так собі задоволення. А тут повна свобода і маючи креслення завжди можна переробити будь-яку частину з потрібними кастомізаціями чи додати новий елемент.
Вот это достроишь его и забьешь - будет в чулане пылиться через какое то время с высокой вероятностью. :)
Я сам когда то построил "комп мечты" по цене б.у. иномарки и забил потом вообще на апгрейды и прочее, и даже играть перестал. :gigi:

Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
nazar-pc:Вийшло організувати магнітні фільтри
Что за магнитные фильтры?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

nukeproof, сетка с магнитной полосой по контуру. На форуме делают(выглядит не хуже заводских и в любой размер может).
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nukeproof:
nazar-pc:Так питання давно вже не в ціні. Це проект кастомного корпусу з тими фічами і в тому вигляді як я їх собі уявляю. Тому брати той же Case Labs в конфігурації що доступна десь на Ebay і допилювати самому теж так собі задоволення. А тут повна свобода і маючи креслення завжди можна переробити будь-яку частину з потрібними кастомізаціями чи додати новий елемент.
Вот это достроишь его и забьешь - будет в чулане пылиться через какое то время с высокой вероятностью. :)
Я сам когда то построил "комп мечты" по цене б.у. иномарки и забил потом вообще на апгрейды и прочее, и даже играть перестал. :gigi:

Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
nazar-pc:Вийшло організувати магнітні фільтри
Что за магнитные фильтры?
Пилитись буде в ролі основного системного блоку і мене це влаштовує:)
Фільтри Alex_Lviv допомагав робити, в нього тема є на форумі.

Отправлено спустя 1 час 10 минут 42 секунды:
nukeproof:
nazar-pc:Замовлення чогось в місцевих компаній постійно виливається в тижні очікування
если готов платить то привезут и за сутки вопрос только в цене
Звичайно, але тоді вартість корпусу буде не як топова відяха, а як б/в Tesla :eek:
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

До честі SimAnt без проблем сьогодні ж поміняли помпу на нормальну. Тому переставив і все поїхало далі. Забрав обидві системи, але другорядну ще не вмикав.
Несподівано зручно було вкладати кабелі, особливо враховуючи обставини:
спойлер
IMG_20190817_011738.jpg
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

nazar-pc:ОК, пройшло вже багато часу і прогрес не стоїть на місці.
Вийшло організувати магнітні фільтри скрізь де є вентилятори, вийшло досить непогано:

P.S. Пишу з системи в новому корпусі :pray: :jump: :banan:
А я гадав куди Ви пропали, все збирався позвонити, та щось відволікало як завжди :)
Пишу з системи в новому корпусі - мої вітання із завершенням проекту (ну майже готовий...) :beer:
Вийшло, не те що непогано, а судячи по фото - вийшло дуже добре :super: , і я забираю всі свої сумніви щодо занадто тонкої магнітки назад (від початку думав що верхній великий фільтр і цей що на дверці не будуть добре триматись на тонкому магніті, сітка - специфічний матеріал +рулонний, а широка, груба сітка - ще більше мороки..., початково скручена і ще й з високою пружністю..., на товстій магнітній стрічці проблем немає, а тут до останнього сумнівався , але Назар молодець! все вийшло чудово в нього, і я радий цьому :up: )
nukeproof:Что за магнитные фильтры?
- можна в мою тему глянути, там і фотогалерея є B-)
Відповісти