Фантазії на тему кастомного корпусу на дві системи

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt:
nazar-pc:Поки не викладав, тут наче більше по залізу тематика, та й аудиторії півтора гіка релевантних.
Тут смысла нет, думаю.
Хабр?
Якщ зберусь то напишу, давно вже там нічого не публікував.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc:Поки не викладав, тут наче більше по залізу тематика, та й аудиторії півтора гіка релевантних.
теж почитаю з задоволенням, як огранізавали роботу вентиляторів/помпи. Через вище згадану Малинку?
ModdinGGun
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

IMHO, если Чиф UK-02B-OP немного доработать УШМ, то будет вполне сносный вариант. Но одна секция будет слим, что для x86 маршрутизатора вполне приемлемо.
И цена на новый не так, чтобы кусачая
https://hard.rozetka.com.ua/chieftec_uk ... teristics/
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Після довгих очікувань, браку часу, переробкою багів та решти причин, радий представити фінальну версію корпусу власного дизайну та виробництва NPW 1.0.
Кілька фото для тих хто поспішає:
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Для більш розважливих більше фото в повному розмірі за посиланням: http://nextcloud.mokrynskyi.com/s/MQ2PxM6BnE8m4ny

За час збірки багато заліза помінялося і найближчим часом ще зміниться і начинка і контур, але, думаю, пора вже зафіксувати готовий варіант версії 1.0 :jump: :banan: :super:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc огласи бюджет на корпус по итогу
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Начинка на фото (скоро зміниться, тому варто зафіксувати):
спойлер
Спільна система охолодження:
1x Iceman D5 Dual (топ + дві D5 помпи паралельно)
3x XSPC EX560 радіатори
2x EK-RES X3 250 резервуари
15x Noctua NF-P14s redux-1500 PWM вертушки
Xx PrimoChill PrimoFlex Advanced LRT 12,7 / 9,5mm - Elegant White
Xx PrimoChill PrimoFlex Advanced LRT 12,7 / 9,5mm - Onyx Black
3x EK-CryoFuel Solid Cloud White
Xx EK-PSC Fitting 10mm - G1/4 Black
Xx EK-CSQ Fitting 10/13mm G1/4 - Black
Xx Численні адаптери, заглушки, філпорти Barrow, Bykski та різні Noname, не перерахувати

Спільний блок живлення:
1x Phanteks Revolt X 1200 (80+ Platinum)

Основна система:
1x ASRock Fatal1ty Z370 Professional Gaming i7
1x Intel Core i9 9900k@5.0ГГц ядро@4.6ГГц кеш@0 AVX offset@1.35В
4x 16ГБ Samsung M378A2K43BB1-CPB@3200МГц@16-18-18-35
1x INNO3D GeForce RTX 2080 Ti X2 OC (N208T2-11D6X-2150633, TU102-300A)
1x ASUS RX 470 Strix Gaming 4G
1x XFX RX 570 RS Black Edition 8G
1x Samsung SM961 M.2 NVMe 256ГБ
1x Western Digital White Label 8ТБ (WD80EZZX)
1x Seagate Enterprise Capacity 8ТБ (ST8000NM0055)
1x Hitachi Deskstar 7K3000 3ТБ (offline резервна копія)
2x SSD Gloway Stryker 1.5ТБ (RAID 0)
1x Silicon Power 16GB JEWEL J06 USB 3.0 (SP016GBUF3J06V1D)
4x Koolance RAM-33 Water Block
1x EK-Supremacy EVO
1x EK-Supremacy VGA
1x Freezemod GPU Waterblock
1x EK-Vector RTX 2080 Ti - Copper + Acetal
1x EK-Vector RTX Backplate - Black
1x Watercool Silentstar HD-Dual
1x Кастомний контролер для вентиляторів на базі Arduino
1x Кастомний контролер підсвітки на базі Arduino
ОС: Ubuntu Rolling

Система маршрутизатор:
1x MSI Z170A SLI PLUS
1x Intel Core i3 6098P
2x 8ГБ M378A1K43CB2-CRC@3000МГц@16-18-18-35
1x HP NC365T (Intel I340-T4, Quad Gigabit)
1x Compex WLE900VX (MIMO 3x3 802.11ac Wi-Fi)
1x SK Hynix PC401 NVMe 256ГБ
1x Western Digital Red 4ТБ (WD40EFRX)
2x Koolance RAM-33 Water Block
1x EK-Supremacy MX
ОС: Alpine Linux (в віртуалках pfSense, OpenWRT, PiHole)
Отправлено спустя 3 минуты 3 секунды:
Hotspur:nazar-pc огласи бюджет на корпус по итогу
В районі $1300 USD за корпус без врахування куплених інструментів, системи охолодження і решти начинки (а там є її). А якщо рахувати мій час по прайсу робочого часу то корпус вийде не золотим а платиновим :laugh:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc:В районі $1300 USD за корпус без врахування куплених інструментів
я рыдаю
nukeproof
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

nazar-pc:В районі $1300 USD за корпус без врахування куплених інструментів, системи охолодження і решти начинки (а там є її). А якщо рахувати мій час по прайсу робочого часу то корпус вийде не золотим а платиновим
А внутренний голос говорил вначале - спили мушку, спили... но ты его не слышал. :gigi:

Теперь можешь открывать свой CaseLabs. :)
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

да уж... кастом корпус имеет смысл если сам можешь вырезать, сварить, скрутить, согнуть даже если на вид грубовато будет
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

odessitmws:да уж... кастом корпус имеет смысл если сам можешь вырезать, сварить, скрутить, согнуть даже если на вид грубовато будет
- повністю згоден, АЛЕ : якщо є ідея, ентузіазм, бажання щось творити (самому, головою і руками) - це дуже похвально, і зараз таки велика рідкість :super:
Переглянув галерею - шикарно вийшло :beer:
* як збільшити фото, придивитись, та попридиратись, то звісно є кілька місць (вирізи під порти трошки замітно нефабричність, деякі кромки), де ще б можна було надфілем, алмазом чи т.п. підшліфувати, або початво на плотері різати, але в цілому на проект (кінцевий продукт) - то ніяк не впливає, ні на вид ні на функціонал.
Trinity
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

За это г*вно 1300 баксов? :lol: :lol: :lol:
Где даже все провода на виду... Дальше можно не продолжать.
Sachem
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

И снизу и сверху радиаторы СЖО, куда дуют вентиляторы?
спойлер
Зображення
Отправлено спустя 2 минуты 40 секунд:
Досмотрел, нижние на вдув, т.е. нижний радиатор охлаждается внутрь корпуса.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sachem:И снизу и сверху радиаторы СЖО, куда дуют вентиляторы?
спойлер
Зображення
Отправлено спустя 2 минуты 40 секунд:
Досмотрел, нижние на вдув, т.е. нижний радиатор охлаждается внутрь корпуса.
Саме так. Обидві сторони зверху на видув, а низ та права половина передньої панелі на вдув. Ідея була в по можливості герметичному корпусі з протягуванням повітря через всю начинку (тому заглушки на I/O панелі, наприклад, глухі).

Отправлено спустя 6 минут 20 секунд:
Trinity:За это г*вно 1300 баксов? :lol: :lol: :lol:
Где даже все провода на виду... Дальше можно не продолжать.
Я дуже чекаю що ви зробите корпус з відмінним менеджментом кабелів і засунете таку ж кількість кабелів як у мене таким чином, що їх не буде видно.

Дуже просто говорити, але зробити виходить на диво довго і дорого. В голові у мене багато чого виглядало краще, але не вистачило досвіду виробництва та знання матеріалів.

Можливо зроблю якийсь декоративний елемент біля краю материнки щоб накрити кабелі та невикористані отвори. У вигляді якогось щита, там достатньо м3 отворів для його закріплення. Але на тому ж 3D принтері його проблемно надрукувати, там висота буде в 500мм мабуть, не багато принтерів таке потягнуть одним шматком.
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc
Очень красивый билд, главное что сделано своими руками (почти :gigi: ). Напоминает InWin'ы. Конечно, дороговато вышел, можно было бы купить Obsidian 1000D за пол цены, но в нем свои завтыки типа нижнего расположения БП и второй матери. Из плюсов: неубиваемый корпус на века, можно всегда допилить, ну и самое главное - бесценный опыт. :beer:

Если бы Вы еще сделали Сильверстоунский трюк аля Raven, расположив материнку под 90* и дали продувать насквозь снизу вверх... мечта.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Упорство этого человека, как и желание что-то делать, достойно уважения.
И, что самое главное, не бросает начатое на пол пути (как это делаю я, например).
Снимаю шляпу! :up:
cluster_edge
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Steelmax:nazar-pc
Очень красивый билд, главное что сделано своими руками (почти :gigi: ). Напоминает InWin'ы. Конечно, дороговато вышел, можно было бы купить Obsidian 1000D за пол цены, но в нем свои завтыки типа нижнего расположения БП и второй матери. Из плюсов: неубиваемый корпус на века, можно всегда допилить, ну и самое главное - бесценный опыт. :beer:

Если бы Вы еще сделали Сильверстоунский трюк аля Raven, расположив материнку под 90* и дали продувать насквозь снизу вверх... мечта.
https://www.hwhound.com/case/silverston ... f-airflow/ внизу 3x200

Отправлено спустя 5 минут 39 секунд:
nazar-pc:
Ray2000gt: Тут смысла нет, думаю.
Хабр?
Якщ зберусь то напишу, давно вже там нічого не публікував.
Меня очень интересует то, из чего поддон для материнки сделан и где именно. Если есть источник чертежей - буду очень признателен. Я подобного плана идею вынашиваю уже лет 7, но все не соберусь сделать и хотя бы набросать макет из-за таких вот деталей(
Отличная и титаническая работа! :super:
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cluster_edge:
nazar-pc: Якщ зберусь то напишу, давно вже там нічого не публікував.
Меня очень интересует то, из чего поддон для материнки сделан и где именно. Если есть источник чертежей - буду очень признателен. Я подобного плана идею вынашиваю уже лет 7, но все не соберусь сделать и хотя бы набросать макет из-за таких вот деталей(
Отличная и титаническая работа! :super:
Алюміній 3мм, але контору що вирізала рекомендувати не буду, наробили вони мені багато проблем на суттєву суму.
З кресленнями важко, основне джерело це специфікації ATX, PCI/PCIe та інші. Там написано які звідки мають бути відступи, потім в CAD параметрично все відносно легко наноситься.

Спочатку проектував в одній програмі, потім мені The_Io допоміг перенести це все в листовий метал, в результаті ще не все було на 100% як потрібно і пластикові деталі та скло сам доробляв в Fusion 360. Тому як таких фінальних остаточно правильних креслень немає (є майже фінальні), і є великі сумніви що в тому вигляді воно буде комусь потрібно. Можливо якось і викладу.
cluster_edge
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

nazar-pc:
cluster_edge:
Меня очень интересует то, из чего поддон для материнки сделан и где именно. Если есть источник чертежей - буду очень признателен. Я подобного плана идею вынашиваю уже лет 7, но все не соберусь сделать и хотя бы набросать макет из-за таких вот деталей(
Отличная и титаническая работа! :super:
Алюміній 3мм, але контору що вирізала рекомендувати не буду, наробили вони мені багато проблем на суттєву суму.
З кресленнями важко, основне джерело це специфікації ATX, PCI/PCIe та інші. Там написано які звідки мають бути відступи, потім в CAD параметрично все відносно легко наноситься.

Спочатку проектував в одній програмі, потім мені The_Io допоміг перенести це все в листовий метал, в результаті ще не все було на 100% як потрібно і пластикові деталі та скло сам доробляв в Fusion 360. Тому як таких фінальних остаточно правильних креслень немає (є майже фінальні), і є великі сумніви що в тому вигляді воно буде комусь потрібно. Можливо якось і викладу.
моя ставка была на 4 мм аллюминия)
а источник для разметки поддона под мать? где-то в гугле по госту?
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пройшло кілька років, я досі користуюся цим корпусом, всі апгрейди він пережив досить непогано.
Думаю по трохи як буде виглядати наступна версія.

Не всі початкові рішення спрацювали як очікувалося, деякими фічами не користуюсь, інших не вистачає.
Як не парадоксально коли працюю з ним виникає відчуття що мало місця, враховуючи скільки в ньому заліза.
Але в сумі задоволений результатом, не впевнений коли наважуся на продовження.

Шукав що б надрукувати на 3D принтнері в якості відкритого стенду під Micro ATX плату і не знайшов нічого підходящого.
Але ж в мене є моделі запчастин які можна використати!

В результаті закинув на GitHub і оригінальну модель, і рендери і купу матеріалів пов'язаних з виробництвом, сподіваюся комусь буде корисно, там же і живу 3D модель можна покрутити: https://github.com/nazar-pc/NPW-1.0
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Чудовий корпус, концепція реалізована зі смаком.
Я знаю в Україні лише ще одну людину, яка із подібним ентузіазмом віднеслась до побудови свого власного корпусу, там 4мм алюміній, система взагалі не раз мінялась, і кейслабс, і зовнішні радіатори і супернова і мора, зараз концепція дуже близька до монтейн лабс, радіатори монста естрім, але він вже кілька років не заходить на цей форум, не дуже весело оцінили його творчий підхід.
Критиків прочитав в темі, прикро, дуже багато ідей і реалізованих зусиль тут, прямо за приклад, здавалося б де, як не подібному форумі повинні оцінити, а зась.
Флагманські корпуси кейслабс та монтейн і коштують понад тисячу, точніше легко півтори, бо перша канула в лету, раритет, а друга за кастом націнку бере, і так в стоці ціна на їх вироби не мала. Із решти, серійних корпусів, буквально пара моделей претендують на серйозність з-проміж тисяч зразків фрагільного непотребу.
Цікаво як буде в подальшому розвиватись проект.
Відповісти