Корпус Fractal Design Node 304 -- не горить Power LED

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
sevenfourk
Junior

Повідомлення

пару днів назад зібрав собі весь фарш всередині node 304. поки розбирався з іншими більш основними приколами на то шо не горить лампочка живлення (power led) вирішив забити.

сьогодні поковирявся, перевірив чи все правильно підключив. все наче норм. з комплектуючих материнки узяв подовжувач на цільний конектор. його увімкнув у материнки і окремі вже коннектори (power led/hdd led/power button) приєднав відповідно.

hdd led не горить, це мабуть ок, юзаю тільки m.2 ssd. а от power led, дивно.

мені в принципі воно взагалі не критично. але просто хотілося розібратися. корпус сам собі досить давно вже був випущений. може десь на складах валявся. може трабла саме в ньому. якщо потрібні будуть фоточки, то скину.

якшо в когось будуть якісь ідеї з приводу, буду дуже радий. дякую.
Quinson
Member
Аватар користувача
Звідки: Горловка->Харьков->CПб->?

Повідомлення

sevenfourk
Может +- перепутали?
Да и зачем этот индикатор нужен? Фрактал не умели их делать тогда.
На моем корпусе ночью светил как ядерная вспышка. Отключил его и не переживаю.
sevenfourk
Junior

Повідомлення

Quinson:sevenfourk
Может +- перепутали?
та нє, + до +, - до -. та і там лейбли в прицнипі, переплутати досить важко. робив як тут наприклад:
Quinson: Да и зачем этот индикатор нужен? Фрактал не умели их делать тогда.
На моем корпусе ночью светил как ядерная вспышка. Отключил его и не переживаю.
ну в мене скоріш за все просто попався бракований. в прицнипі бачити чи включений чи спить комп не так важливо. мені теж не дуже критично.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что мешает его подключить на другое место, чтобы проверить или вообще будет он светить?
sevenfourk
Junior

Повідомлення

можна буде погратися ще, як буду наступного разу відкривати корпус.
sevenfourk
Junior

Повідомлення

сьогодні відкривав корпус, вирішив під'єднати power led/power btn без перехідника материнки (напряму в материнку). power led загорівся. значить справа була в ньому.
Відповісти