5.4В по лінії 5В TFX?

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Є маленька система (маршрутизатор в профілі) з TFX БЖ DSI200P потужність 200Вт (що дістав, те і маю).
Система залежно від навантаження споживає 10-15Вт, 20Вт не бачив ні разу. Очевидно, що ефективність БЖ буде дуже низька (навантаження <10%), але враховуючи загальне споживання це мене турбує значно менше за напругу по лінії 5В.

На кінцях MOLEX конекторів мій мультиметр показує 5.4В :eek: , це на 8% вище норми, при тому що ATX стандарт допускає лише 5% відхилення.
На тому ж конекторі 12В лінія взагалі показує 13.5В, але там дві лінії 12В, тому думаю, що до цієї просто не підключено жодного навантаження (чи може 5В теж береться з цих 12В і все пов'язано?).

На скільки критична така підвищена напруга, і що можна з цим зробити (крім очевидної заміни БЖ)?
jimbo
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc:На скільки критична така підвищена напруга
ну, что-нибудь может внезапно поджариться
nazar-pc:і що можна з цим зробити
разобрать БП, и смотреть откуда "растут ноги"
nazar-pc:тому думаю, що до цієї просто не підключено жодного навантаження
в нормальном БП как бы особых изменений не должно быть, хоть с нагрузкой, хоть без.
nazar-pc:чи може 5В теж береться з цих 12В
нет, не берется
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

nazar-pc:На тому ж конекторі 12В лінія взагалі показує 13.5В
На всякий случай уточню - в тестере батарейка свежая, на других БП показывает все норм?
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andrey2005:
nazar-pc:На тому ж конекторі 12В лінія взагалі показує 13.5В
На всякий случай уточню - в тестере батарейка свежая, на других БП показывает все норм?
Щось затупив, треба було одразу зробити. З USB порту виходить десь 5.37В, на іншому ПК десь 5.4В, тобто з напругою наче все однаково, я так розумію, запас береться через супротив проводу, а може й правда мультиметр неправильно показує (він цифровий, але не знаю хто і як його калібрував).
jimbo:ну, что-нибудь может внезапно поджариться
Насправді це якраз те, чому я почав перевіряти напругу. Є Wi-Fi адаптер, який дуже сильно нагрівається в цьому ПК, але не в іншому. От я й намагаюся зрозуміти в чому справа.
jimbo:в нормальном БП как бы особых изменений не должно быть, хоть с нагрузкой, хоть без.
Само собою, але цей навіть не 80+, може бути все що завгодно :)
Востаннє редагувалось 03.08.2017 02:37 користувачем nazar-pc, всього редагувалось 2 разів.
jimbo
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc:запас береться через супротив проводу
либо батарейка подсевшая, либо мультик погоду на марсе показывает
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

jimbo:
nazar-pc:запас береться через супротив проводу
либо батарейка подсевшая, либо мультик погоду на марсе показывает
Скоріше друге :-/ Хоч відносні цифри можна порівняти.
Відповісти