Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Enombre de soberano: 31.08.2022 12:07
Silverstone CS330 (SST-CS330B) идеальный (matx) и дорогой на 5/3,5
бомба
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enombre de soberano: 31.08.2022 12:07https://www.olx.ua/d/obyavlenie/top-kor ... Puj8x.html но тут надо спрашивать про навесные корзины
как раз под такой корзин гора. штук 10.
у меня ж оба корпуса этой серии Мастер Кейс. Там половина деталей совместима.
Но третий СМ дома, это уже диагноз будет же. Брал их с ОЛХа по очень халявным ценам. И так сложилось чет.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

задам нестандартне питання, я тут на днях успішно розніс скляну стінку на 5000х, замовити загартоване скло потрібного розміру то не проблема, але може краще щось нестандартне зробити типу як в lian li q58? може в когось є якісь ідеї чи досвід?
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Paradox1306: 01.09.2022 11:39 задам нестандартне питання, я тут на днях успішно розніс скляну стінку на 5000х, замовити загартоване скло потрібного розміру то не проблема, але може краще щось нестандартне зробити типу як в lian li q58? може в когось є якісь ідеї чи досвід?
У вас не горячее железо. Зачем оно вам надо?

Вот пример активного потока воздуха сбоку, разница минус 3 градуса на топовом железе. С 12 минуты смотрите
Плюс вы нарушите потоки внутри воздуха, где воздух берется спереди, проходит через весь корпус и выходит сзади.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

aaleksandrenko
10900к і в усмерть розігнана рама, і умовна 4080 на підході.
в цьому корпусі потоки і так нестандартні через те що є ще 3 вентилятори збоку. просто якщо додати сітку то можна розвернути вк на забор повітря збоку
ну і питання не тілкьи в сітці, просто раз так трапилось що я розбив скло то може щось кастомне і цікаве зробити, а не тупо кусок скла
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Paradox1306: 01.09.2022 12:03 aaleksandrenko
10900к і в усмерть розігнана рама, і умовна 4080 на підході.
в цьому корпусі потоки і так нестандартні через те що є ще 3 вентилятори збоку. просто якщо додати сітку то можна розвернути вк на забор повітря збоку
Такие сетки видел только в маленьких корпусах сбоку, где вентиляция очень важна.
В миди или фултавер так никто не делает. Наверное не потому, что не додумались. Явно инженеры тестировали все варианты, чтобы снизить температуры. И сетка сбоку одна из очевидных идей.

Мое мнение, что спасение только в переходе на водянку. 3 вентиля сбоку у вас задуманы именно под воду на выдув горячего потока.
Ваш корпус и так c хорошей продуваемостью, делать его еще большим решетом смысла нет.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

aaleksandrenko
мене більше цікавлять якісь ідеї кастомізації "за компанію", раз я панельку міняю, не обов'язково сітка. сам чогось цікавого не можу придумати, може тут в когось фантазія краще працює
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 01.09.2022 12:03 aaleksandrenko
10900к і в усмерть розігнана рама, і умовна 4080 на підході.
в цьому корпусі потоки і так нестандартні через те що є ще 3 вентилятори збоку. просто якщо додати сітку то можна розвернути вк на забор повітря збоку
ну і питання не тілкьи в сітці, просто раз так трапилось що я розбив скло то може щось кастомне і цікаве зробити, а не тупо кусок скла
Нет смысла, там задува бокового хватает и так, особенно если передние эту массу пропихивают :dontknow:
Если заметил, что без крышки прохладней, то обороты вертух перестрой, скорее всего выходит воздух плохо
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

підкажіть будь ласка, якщо порівнювати vinga cs314b, silverstone ps15, tecware nexus m2 air, то там в плані якості-жорсткості конструкції все +- однаково чи якийсь з них все ж таки краще? і чи cooler master q300 або q500 будуть в цьому плані краще? можливо є ще якісь цікаві варіанти мАТХ корпусів з нормальною вентиляцією, більш менш простим зовнішнім виглядом без усіляких виступів, косих панелей і т.п., і максимально малими габаритами, навіть якщо і дорожче (крім фракталу мешифай)

і ще цікавить наскільки ок варіанти з вертикальною вентиляцією як то у jonsbo d30, різні umx і т.п. і чи існують якісь малі корпуси з вертикальною установкою карти схожі на jonsbo vr2
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

oversteve
1stPlayer D3-3F2-PLUS (цей кращій), 1stPlayer T3-4F1-BK
в плані якості-жорсткості конструкції все +- однаково чи якийсь з них все ж таки краще?
+/- однакові
чи cooler master q300 або q500 будуть в цьому плані краще?
Не кращє та вони не про гарну вентиляцію.
і ще цікавить наскільки ок варіанти з вертикальною вентиляцією як то у jonsbo d30
Нормальна там вентиляція, особливо для відеокарти. Але знадобляться не меньш 4-х вентиляторів
чи існують якісь малі корпуси з вертикальною установкою карти схожі на jonsbo vr2
У нього найкраща вентиляція і ні, аналоговнєт
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

дякую, 1st player трохи страшні :D хочется щось більш просте і аскетичне

до речі ще питання, якщо брати ось такий куб з глухою мордою
https://qube.ua/product/korpus-qube-sty ... bc3m-wsnu3
але встановити там знизу додатковий вентилятор без дисків під ним воно чимось допоможе, чи все одно буде не вистачати потоку від одного вентилятора? якщо на морду посадити вентилятор воно хоч щось буде тягнути крізь ті щілини збоку чи там все зовсім погано?
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

oversteve
Вердикт по цьому корпусу - вентиляція гімно
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 02.09.2022 11:54 дякую, 1st player трохи страшні :D хочется щось більш просте і аскетичне

до речі ще питання, якщо брати ось такий куб з глухою мордою
https://qube.ua/product/korpus-qube-sty ... bc3m-wsnu3
але встановити там знизу додатковий вентилятор без дисків під ним воно чимось допоможе, чи все одно буде не вистачати потоку від одного вентилятора? якщо на морду посадити вентилятор воно хоч щось буде тягнути крізь ті щілини збоку чи там все зовсім погано?
Теквара нексус м2 есть в подобном стиле, но черная, эир версия ещё есть
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

DuckRider: 02.09.2022 16:55
oversteve: 02.09.2022 11:54 дякую, 1st player трохи страшні :D хочется щось більш просте і аскетичне

до речі ще питання, якщо брати ось такий куб з глухою мордою
https://qube.ua/product/korpus-qube-sty ... bc3m-wsnu3
але встановити там знизу додатковий вентилятор без дисків під ним воно чимось допоможе, чи все одно буде не вистачати потоку від одного вентилятора? якщо на морду посадити вентилятор воно хоч щось буде тягнути крізь ті щілини збоку чи там все зовсім погано?
Теквара нексус м2 есть в подобном стиле, но черная, эир версия ещё есть
як раз один з цих трьох скорше всього і візьму - vinga cs314b, silverstone ps15, tecware nexus m2 air - як я зрозумів то різні сорта однієї жесті :D

спочатку хотів джонсбо д30, але їх зараз в Україні не знахожу, хіба зі Штатів/ЄС тягнути, або чекати можливо Гейммакс Спарк привезуть, чи можливо є якісь місця, які хотлайн/гугл не знаходить?
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вопрос по корпусу LANCOOL II Mesh.

Сетку на магнитах сверху корпуса можно промывать под краном? Или максимум - это протирать влажной губкой?
Образовался круг пыли там где вентилятор, но просто губкой почему это забившаяся пыль не убирается.
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Varzek
Стокові сітки, мочити - погана затія!

Пилосос з насадкою + кісточка = все ідеально чисто за пів хвилини :)
Valodia
Junior

Повідомлення

Всім привіт. В мене розбилося скло в корпусі fractal design meshify c. Можливо в когось є розміри або креслення.
Repmvf
Junior

Повідомлення

Всем привет.
Моя изначальная сборка претерпела некоторые изменения. В общем, на сегодняшний момент это проц i12700f+МП MSI MAG B660 Tomahawk WIFI DDR4+кулер noctua nh-d15 chromax.black+видео планируется 3080 12ГБ (возможно 3080Ti, 3090 - все зависит от цены).

Корпус изначально планировал (и пока планирую) be quiet! Silent Base 802, но почитал, что там кулера не айс. Мол, для его позиционирования можно было и получше поставить.
Собственно вопрос:
стоит ли менять 802 корпус на be quiet! Dark Base 700 (лучше кулера, но не знаю как с общей продуваемостью) или на be quiet! Silent Base 801 orange (нравятся оранжевые вставки, но не знаю влезет ли башня ноктуа).
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Repmvf: 03.09.2022 18:31 Всем привет.
Моя изначальная сборка претерпела некоторые изменения. В общем, на сегодняшний момент это проц i12700f+МП MSI MAG B660 Tomahawk WIFI DDR4+кулер noctua nh-d15 chromax.black+видео планируется 3080 12ГБ (возможно 3080Ti, 3090 - все зависит от цены).

Корпус изначально планировал (и пока планирую) be quiet! Silent Base 802, но почитал, что там кулера не айс. Мол, для его позиционирования можно было и получше поставить.
Собственно вопрос:
стоит ли менять 802 корпус на be quiet! Dark Base 700 (лучше кулера, но не знаю как с общей продуваемостью) или на be quiet! Silent Base 801 orange (нравятся оранжевые вставки, но не знаю влезет ли башня ноктуа).
у 700 глуха морда, з такими комплектуючими напевно не варто міняти, бо буде пічка, просто докупити вентилятори, якщо стокові не влаштують, хоча на низьких обертах вони повинні бути цілком ок
Відповісти