Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

DevDM: 18.07.2022 00:37 Lian Li Lancool III ще ніхто не мацав? Придивляюсь до нього або до Fractal Design Meshify 2. Та останній зараз зовсім дурних грошей коштує, а про перший інформації не багато... На вигляд дуже цікавий, та не зрозуміло як буде в порівнянні з тим же Meshify 2. Мабуть трохи почекаю більше тестів.
Відпочивати тому Meshify 2 проти Lancool III по усіляких плюшках для зручності користувачів.
Lancool III
Хоча можливо саме ці плющки стануть недоліками - типу язички засувів бічних панелей виявляться крихкими, чи ще щось...
На newegg у продажу з кінця місяця обіцяють: https://www.newegg.com/p/N82E1681111260 ... -_-Product
hzpon
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Enombre de soberano: 18.07.2022 19:59 hzpon
Phanteks Eclipse P200A Performance Black (PH-EC200AC_BK01) достатьно дешевий але для mini-itx досить великий.
Cooler Master MasterBox NR200P краще за все буде із AIO 240 на боковій панелі.
JONSPLUS i 100 Pro цікавий корпус-трансформер, мені подобається у двокамерному виповненні - можна зекономити на охладі проца але доплатити за райзер (тут не впевнений, треба уточнити).
А що скажете на рахунок корпусу QUBE A4 Gray?
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

hzpon: 18.07.2022 20:49
Enombre de soberano: 18.07.2022 19:59 hzpon
Phanteks Eclipse P200A Performance Black (PH-EC200AC_BK01) достатьно дешевий але для mini-itx досить великий.
Cooler Master MasterBox NR200P краще за все буде із AIO 240 на боковій панелі.
JONSPLUS i 100 Pro цікавий корпус-трансформер, мені подобається у двокамерному виповненні - можна зекономити на охладі проца але доплатити за райзер (тут не впевнений, треба уточнити).
А що скажете на рахунок корпусу QUBE A4 Gray?
Чисто візуально непоганий сендвіч. Практично тей самий Jonsbo A4. Температури звісно будуть гірше, ніж в тому ж NR200P, але як для такого об'єму цілком адекватні. Тим більше у вас планується 12400F.

Відправлено через 18 хвилин 7 секунд:
Єдине що для мене не зрозуміло яка там панелька для відяхи, якщо обидві зі скла, то відяха там задушиться, особливо трьохслотова.
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

hzpon: 18.07.2022 20:49А що скажете на рахунок корпусу QUBE A4 Gray?
Задум, як і усіх двокамерників, непоганий але з охолодженням 2,5-3 слотових відеокарт можуть бути питання.
hzpon
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Enombre de soberano: 18.07.2022 19:59 hzpon
Phanteks Eclipse P200A Performance Black (PH-EC200AC_BK01) достатьно дешевий але для mini-itx досить великий.
Cooler Master MasterBox NR200P краще за все буде із AIO 240 на боковій панелі.
JONSPLUS i 100 Pro цікавий корпус-трансформер, мені подобається у двокамерному виповненні - можна зекономити на охладі проца але доплатити за райзер (тут не впевнений, треба уточнити).
Ще таке питання : а micro-атх в кулер мастер встане? тому що на різних сайтах по-різному пишуть
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

hzpon: 18.07.2022 21:39 Ще таке питання : а micro-атх в кулер мастер встане? тому що на різних сайтах по-різному пишуть
Там є певні обмеження по розмірам mATX, краще взяти ITX та не паритись. Але у нас біда з асортиментом, хіба що біостар B660GTN взяти.
hzpon
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

feniks_tm
а під мікро-атх з таким маленьким форм-фактором щоб порадили?
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

hzpon: 18.07.2022 21:46 feniks_tm
а під мікро-атх з таким маленьким форм-фактором щоб порадили?
У нас здається нічого такого толком я не бачив. А так, то SAMA IM01/IM02, але то тільки з-за кордону тащити.
hzpon
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

feniks_tm
я так розумію ,що в кулер мастер ця материнка не влізе (( Материнская плата MSI MAG B660M BAZOOKA DDR4
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

hzpon: 18.07.2022 21:55 feniks_tm
я так розумію ,що в кулер мастер ця материнка не влізе (( Материнская плата MSI MAG B660M BAZOOKA DDR4
Без модифікацій самого корпусу - ні, макс розміри для mATX, якщо не помиляюсь, це 226х244 (вниз х вбік)
hzpon
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

feniks_tm
дуже жаль,нічого підходящого знайти не можу(
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

hzpon
Ось польский OEM-ний аналог SAMA - KRUX NAOS. Запитайте, скільки часу займе доставка, бо 99%, що в наявності нема) Або попросити когось з Польщі придбати та відправити вам.
Востаннє редагувалось 18.07.2022 22:26 користувачем feniks_tm, всього редагувалось 1 раз.
hzpon
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

feniks_tm
дякую велике,завтра в них спитаюсь
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

hzpon
Жаль білої варіації нема, хоча тут кому що)
DevDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днiпро

Повідомлення

shatun: 18.07.2022 20:34 Відпочивати тому Meshify 2 проти Lancool III по усіляких плюшках для зручності користувачів.
Lancool III
Хоча можливо саме ці плющки стануть недоліками - типу язички засувів бічних панелей виявляться крихкими, чи ще щось...
На newegg у продажу з кінця місяця обіцяють: https://www.newegg.com/p/N82E1681111260 ... -_-Product
Почекаю. Буду дивитись яку ціну загнуть місцеві :)
Nesterov
Junior

Повідомлення

А підкажіть будь ласка. Бо ось дивлюсь я на небо на Огляд корпуса QUBE A4 та й думку гадаю: чи влізе в нього Arctic Liquid Freezer II 240 з його товщиною радіатора 38 мм? В огляді туди впіхнули ASUS TUF Gaming LC 240 RGB з товщиною радіатора 27 мм, та й я щось там не бачу зазору до матаринки у сантиметр. Але ж про всяк випадок вирішив тут у вас перепитати, може мене зір підводить. Я серйозно, читаю з телефону, в мене екран дуже потрісканий. Під спойлером картинка з того огляду.
спойлер
Зображення
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Nesterov
А який проц та відеокарта будуть у системі?

Отправлено спустя 44 минуты 12 секунд:
Nesterov
На офф сайті відповіли що не влізе.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

DevDM: 19.07.2022 00:13
shatun: 18.07.2022 20:34 Відпочивати тому Meshify 2 проти Lancool III по усіляких плюшках для зручності користувачів...
Почекаю. Буду дивитись яку ціну загнуть місцеві :)
Ти постарієш поки він сюди доїде. :-/
Або заказуй на newegg або у Польші, коли будуть там його продажи.
Різниця між нашими і польськими магазами буде десь чотири місяці - і то, якщо доїде до нас у воєнний час...
Nesterov
Junior

Повідомлення

Enombre de soberano: 19.07.2022 19:19 Nesterov
А який проц та відеокарта будуть у системі?
Ryzen 9 5900X під цією водянкою та Asus RTX 3060 Ti O8G Mini V2. Материнка Asrock X570 Phantom Gaming-ITX/TB3, просто тому що така сама на B550 на моє здивування була трохи дорожчою. Корпус я було замовив десь з місяць тому Lian Li Q58, але раптово виникли непередбачувані витрати, я вибачився перед магазином та відмовився. Зараз в мене працює відкритий стенд розкладений на столі :D Потім думав реалізувати давню мрію зробити власноруч невеликий корпус та побити їм рекорд компактності :) Взагалі я з початку на це розраховував і тому взяв відеокарту "міні" та блок живлення SFX, плюс до того моєму системнику потрібна підвищена мобільність, працюватиму з ним на двох робочих місцях. Але зараз мені цю побажанку теж складно реалізувати, саморобний корпус знов відкладаю на невизначений термін, тому шукаю якусь компромісну "коробку" за дещо менші гроші. В принципі, зараз не важко взяти 30+ літровий корпус ITX з підтримкою другого Фрізера 240 навіть за 2300 грн у вигляді NZXT H210 або FD Define Nano S. Але ж думаю, нафіга я вкладався у комплектуючі ITX, коли в такі габарити вжє й mATX можна всунути, і було б це дещо дешевше. Але за відсутністю вибору мабуть так і доведеться зробити, зібрати великий ITX. Логіка виробників десь загубилась :D
Enombre de soberano: 19.07.2022 19:19 Nesterov
На офф сайті відповіли що не влізе.
Зрозумів. Дякую!
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Nesterov
Придивіться до JONSPLUS i 100 Pro із скляними боковинами, туди 360/280 aio 55 мм (товщина) стане, але він без райзера в комплекті.
Відповісти