Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Repmvf: 03.09.2022 18:31Корпус изначально планировал (и пока планирую) be quiet! Silent Base 802, но почитал, что там кулера не айс. Мол, для его позиционирования можно было и получше поставить.
Вентиляторы pure wings действительно не предел мечтаний, в плане тишины/долговечности. Но, единожды, настроив их работу они отслужат год-два без особых вопросов, а потом поменяете на что получше.
стоит ли менять 802 корпус на be quiet! Dark Base 700 (лучше кулера, но не знаю как с общей продуваемостью)
Стоит, но только если нужен корпус который выглядит очень премиально. Вентиляция там похуже будет, правда для таких крупных корпусов, как 700-й, это не так страшно.
или на be quiet! Silent Base 801 orange (нравятся оранжевые вставки, но не знаю влезет ли башня ноктуа).
Просто не надо, 802-й такой же, но с хорошей вентиляцией.
Repmvf
Junior

Повідомлення

Охрана, отмена!
Спасибо за советы остаюсь на 802.
802 и так будет максимально премиальным из всех, что были у меня, но вот оранжевых вставок жалко :)

И чтоб два раза не вставать. Вентиляторы менять сразу на silent wings 4 или silent wings 3 тоже норм?
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Repmvf
Думаю, в качестве корпусных, прекрасно справятся и sw3, а на sw4 пока живых отзывов не видел.
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Привет. Кто знает крутые корпуса в продаже где-угодно на сегодняшний день с горизонтальной установкой комплектухи под мамки ATX+ и ВК 300мм+ длины кроме Thermaltake?
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

inquisition: 04.09.2022 14:35 Привет. Кто знает крутые корпуса в продаже где-угодно на сегодняшний день с горизонтальной установкой комплектухи под мамки ATX+ и ВК 300мм+ длины кроме Thermaltake?
типу кубіки? Cooler Master HAF XB EVO, Caselabs S8
а так можна досить багато вертикальних корпусів горизонтально покласти
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

Ранок добрий. Втомився від свого Deepcool Matrexx 70, шукаю щось краще.
Основні трабли теперішнього :
- зверху не лізе вода 280
- спереду немає нормального пилового фільтру, шерсть кота витягую з відеокарти раз на тиждень
трабла з водою 280
Зображення
Тіскав Corsair 4000D, дуже сподобався, гарний пиловий фільтр, добрячий винос кріплення вентиляторів/радіатора зверху. Але хочу трішки більший за розмірами.
Бачив, що є Corsair 5000D, всім подобається, крім ціни. :weep: 150$ в Америках то ще норм, а 8к в нас то вже забагато.
Може є якісь варінти, від 1stPlayer там чи шось таке?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

GoToHell
5000 за розмірами вже ближче до фултаверів, доволі здорова штука.
за якістю 1stPlayer не буде і близько біля корсара. подивись в сторону фантексів, їх доволі легко з рук за +- адекватний прайс взяти
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GoToHell: 05.09.2022 22:31 Ранок добрий. Втомився від свого Deepcool Matrexx 70, шукаю щось краще.
Основні трабли теперішнього :
- зверху не лізе вода 280
- спереду немає нормального пилового фільтру, шерсть кота витягую з відеокарти раз на тиждень
трабла з водою 280
Зображення
Тіскав Corsair 4000D, дуже сподобався, гарний пиловий фільтр, добрячий винос кріплення вентиляторів/радіатора зверху. Але хочу трішки більший за розмірами.
Бачив, що є Corsair 5000D, всім подобається, крім ціни. :weep: 150$ в Америках то ще норм, а 8к в нас то вже забагато.
Може є якісь варінти, від 1stPlayer там чи шось таке?
Ланкул 215?
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider
І де там фільтр? Крупна сітка і в цьому корпусі є, не допомагає.
Paradox1306
Фантекси зазвичай ще дорожче :-/ корсар 5к впритул буде під столом. Але ще лізе. Не сильно більше мого матрексу
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

GoToHell
ну я бачу фантекс 500й зараз за 5.5к на лоху :)
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

GoToHell
А чого не переставити рад на передню панель та не заказати нормальний фільтр? Все одно у новому корпусі прийдеться нові трубки тягнути.
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Добрый день! Посоветуйте корпус для Micro Atx, в котором можно будет собрать кастомную воду
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

GoToHell: 05.09.2022 22:31 Ранок добрий. Втомився від свого Deepcool Matrexx 70, шукаю щось краще.
Основні трабли теперішнього :
- зверху не лізе вода 280
- спереду немає нормального пилового фільтру, шерсть кота витягую з відеокарти раз на тиждень
трабла з водою 280
Зображення
Тіскав Corsair 4000D, дуже сподобався, гарний пиловий фільтр, добрячий винос кріплення вентиляторів/радіатора зверху. Але хочу трішки більший за розмірами.
Бачив, що є Corsair 5000D, всім подобається, крім ціни. :weep: 150$ в Америках то ще норм, а 8к в нас то вже забагато.
Може є якісь варінти, від 1stPlayer там чи шось таке?
Сам користуюсь корсар 4000д.
Зверху хоча і можна поставити по спекам воду 280мм. Але є 2 ньюанси:
1. Якщо на материнці високий радіатор то він не дасть цього зробити.
2. Якщо висока оперативна то також буде конфлікт. Да і в цілому не зручно що водянка буде перекривати нормальний доступ до оперативки.

Тому як на мене в нього воду тільки спереду треба ставити. Зверху мала висота, ось 5000д вже для цього підходить.
В цілому корпус класний. Сам маю кота. Якщо на старому корпусі Nzxt h500 завжди було багато пилу та шерсті то в цьому практично чисто. Тому пиловий фільтр це необхідна річ.
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

WSavage: 06.09.2022 10:04 Добрый день! Посоветуйте корпус для Micro Atx, в котором можно будет собрать кастомную воду
Что значит кастомная вода, какой состав?
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

Enombre de soberano
Раніше було і спереду і зверху. І скоро знов буде. А раз все одно переробляти, то чогб не в новому корпусі.

aaleksandrenko
У жінки вліз 280 :) Але так, мені б побільше

Paradox1306
Нема там фільтру, така сама сітка, як зараз
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

отже замовив я корпус під матх клон sama im01, підкажіть будь ласка як краще організувати вентиляцію, якщо хтось з такими компоновками зтикався, виглядати буде приблизно як на фото, бж скорше за все сфх-л, довга ртх 3060, 12600к і кулер ноктюа д12л з додатковим вентилятором, те, що краще заліпити по 2 вентилятори знизу і зверху то ясно, а от як направити задній, верхні і у кулера? поставити задній на вдув і розвернути на кулері вентилятори задом-наперед? чи поставити передній верхній на вдув, а задній-верхній і задній залишити на видув?
спойлер
Зображення
Зображення
п.с. і зразу питання по вентиляторам - усі стінки на корпусі з фільтрами, чи норм будуть арктик р12 для такого, чи краще переплатити і взяти скайт казе флекс? чи вистачить варіантів зі швидкістю 800-1000 обертів для режимів з високим навантаженням на проц і відео, чи краще брати ті, що до 1800-2000? і взагалі в чому прикол з виттям арктиків, бо точної інфи не знайшов, вони там на якійсь стандартній швидкості шумлять, чи кожний екземпляр по різному
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

oversteve
Задня вертушка і башня на вдув, нижні вдув, верхні видув. Я особисто арктіки юзаю. В кейзах точно сенсу не бачу, якщо і брати шось інше, то нокту 12х25. З приводу резонансного шуму на певних обертах, цим більше страдають звичайні р12, можеш взяти аргбшні, там такий прикол зустрічається набагато рідше і не так виражений. Хоча у мене стоять і звичайні і аргб, для себе не помітив того специфічного призвуку, що показують у відосах, так що важко щось сказати.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

feniks_tm: 06.09.2022 16:54 oversteve
Задня вертушка і башня на вдув, нижні вдув, верхні видув. Я особисто арктіки юзаю. В кейзах точно сенсу не бачу, якщо і брати шось інше, то нокту 12х25. З приводу резонансного шуму на певних обертах, цим більше страдають звичайні р12, можеш взяти аргбшні, там такий прикол зустрічається набагато рідше і не так виражений. Хоча у мене стоять і звичайні і аргб, для себе не помітив того специфічного призвуку, що показують у відосах, так що важко щось сказати.
дякую, але нокта ще в 2 рази дорожча за скайти виходить, то вже трохи закруто, якщо 4 вентилятори брати :D
звичайні р12 то пвм версія також чи суто у 3-пінових проблеми? і до речі там ще є версія на шарикопідшипниках і різні біонікс, вони також?
а, ну і по швидкості вентиляторів, низькообертові підуть, чи краже брати ті, що під 2к валять?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 06.09.2022 17:29
feniks_tm: 06.09.2022 16:54 oversteve
Задня вертушка і башня на вдув, нижні вдув, верхні видув. Я особисто арктіки юзаю. В кейзах точно сенсу не бачу, якщо і брати шось інше, то нокту 12х25. З приводу резонансного шуму на певних обертах, цим більше страдають звичайні р12, можеш взяти аргбшні, там такий прикол зустрічається набагато рідше і не так виражений. Хоча у мене стоять і звичайні і аргб, для себе не помітив того специфічного призвуку, що показують у відосах, так що важко щось сказати.
дякую, але нокта ще в 2 рази дорожча за скайти виходить, то вже трохи закруто, якщо 4 вентилятори брати :D
звичайні р12 то пвм версія також чи суто у 3-пінових проблеми? і до речі там ще є версія на шарикопідшипниках і різні біонікс, вони також?
а, ну і по швидкості вентиляторів, низькообертові підуть, чи краже брати ті, що під 2к валять?
Больше оборотов - больше шума
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

DuckRider: 06.09.2022 17:52
oversteve: 06.09.2022 17:29

дякую, але нокта ще в 2 рази дорожча за скайти виходить, то вже трохи закруто, якщо 4 вентилятори брати :D
звичайні р12 то пвм версія також чи суто у 3-пінових проблеми? і до речі там ще є версія на шарикопідшипниках і різні біонікс, вони також?
а, ну і по швидкості вентиляторів, низькообертові підуть, чи краже брати ті, що під 2к валять?
Больше оборотов - больше шума
ну то ясно, але все одно ж можна або на 5-7в повісити, або взагалі пвм, щоб оберти скрутити
маю на увазі чи вистачить 800-1000 обертів на продув 4ма 120 вентиляторами крізь пилові фільтри для випадків з високим наватаженням на мої проц і відео (рендеринг і обробка відео)
Відповісти