Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract
та я вже схиляюсь, що пофіг на той пушпул. не хочу ще один мешифай який би він не був універсальний. silent base 802 більше подобається по всіх параметрах окрім цього місця для верхнього розташування радіатору. пару днів подумаю і мабуть його візьму, змирившись з push конфігом.
FxBoy
Member
Звідки: Київ Україна

Повідомлення

leif: 10.07.2021 20:59 Хотілось щось відмінне від FD, але вибору щось особливо немає в Україні :-/
А ви не дивились на Phanteks, наприклад P500A, або enthoo pro 2, або P600.
Ще під воду варіанти 1STPLAYER STEAMPUNK (той що в нас 1STPLAYER SP8-G3) або ціла сім'я Lian Li O11 (там є різних розмірів і звичайний і міні і xl і буває з склом спереду а буває з дірочками)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FxBoy: 13.07.2021 11:40наприклад P500A
оцей нічого такий, але ж у нас його не продають зараз і 802й у порівнянні з ним більше подобається: краще продуманий (взяти хоча б пильові фільтри).
FxBoy: 13.07.2021 11:40enthoo pro 2, або P600
ці два не цікаві для мене.
FxBoy: 13.07.2021 11:40 1STPLAYER STEAMPUNK (той що в нас 1STPLAYER SP8-G3
таке не розглядаю.
FxBoy: 13.07.2021 11:40ціла сім'я Lian Li O11 (там є різних розмірів і звичайний і міні і xl і буває з склом спереду а буває з дірочками)
гарна лінійка, мені подобається Lian Li PC-O11 Air, придивлюсь ще раз до нього уважніше.
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 13.07.2021 15:24гарна лінійка, мені подобається Lian Li PC-O11 Air, придивлюсь ще раз до нього уважніше.
Пуш-пулл туда войдёт, или можно радик потолще. Судя по реддиту, туда можно 3х 360 поставить.
спойлер
Зображення
FxBoy
Member
Звідки: Київ Україна

Повідомлення

За виглядом мені також 802 більше подобається ніж P500A. Але я бачив що у 500-й можна зверху поставити досить товстий радіатор водяного охолодження. Щодо фільтру то там все одно типу сітка на передній панелі, декілька фільтрів можуть сильно обмежувіати охолодження, або можна придбати фільтр самостійно на форумі або у китайців (як і сам корпус).

Щодо 1STPLAYER SP8-G3 то це майже Lian Li PC-O11 DYNAMIC, тільки дешевше. І хоч у них спереду скло, але там можна поставити водяне охолодження спереду збоку, якщо не вдається поставити на верх.
Lian Li PC-O11 Air як на мене кращий тим що спереду там є продув. Але тут вже треба думати куди і що буде дути повітря, бо у цих корпусах можно організовувати продув з низу на верх, а не з переду на зад, а воду поставит на перед.
hzpon
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Здравствуйте . Ищу корпус для своего будущего ПК . Хочу,чтобы вместилась видеокарта на три вертушки и морда спереди была полностью из сетки ,а не как в многих корпусах вдув только снизу и сверху крышки спереди. Наличие стекла не важно . Наличие Кабель-менджмента и понятное дело,чтобы бп был снизу) Бюджет : до 4 тыс. ,но чем дешевле,тем лучше. Цена/качество.
FxBoy
Member
Звідки: Київ Україна

Повідомлення

hzpon: 14.07.2021 02:36 Здравствуйте . Ищу корпус для своего будущего ПК . Хочу,чтобы вместилась видеокарта на три вертушки и морда спереди была полностью из сетки ,а не как в многих корпусах вдув только снизу и сверху крышки спереди. Наличие стекла не важно . Наличие Кабель-менджмента и понятное дело,чтобы бп был снизу) Бюджет : до 4 тыс. ,но чем дешевле,тем лучше. Цена/качество.
Например Deepcool Matrexx 55 MESH в разных вариациях по вентиляторам, куда уж дешевле.
Ну или например Vinga Pillar, Vinga Cobalt или Vinga Titan.

Хотя обычно сразу говорят какая высота куллера процессора, длина видеокарты, не только количество но и размер желаемых вентиляторов на перед и на зад тоже. Планируется ли водяное охлаждение, например.
Востаннє редагувалось 14.07.2021 02:43 користувачем FxBoy, всього редагувалось 1 раз.
hzpon
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

FxBoy: 14.07.2021 02:38
hzpon: 14.07.2021 02:36 Здравствуйте . Ищу корпус для своего будущего ПК . Хочу,чтобы вместилась видеокарта на три вертушки и морда спереди была полностью из сетки ,а не как в многих корпусах вдув только снизу и сверху крышки спереди. Наличие стекла не важно . Наличие Кабель-менджмента и понятное дело,чтобы бп был снизу) Бюджет : до 4 тыс. ,но чем дешевле,тем лучше. Цена/качество.
Например Deepcool Matrexx 55 MESH в разных вариациях по вентиляторам, куда уж дешевле.
спасибо. но ,почему он такой дешевый? есть какие-то подводные камни?
FxBoy
Member
Звідки: Київ Україна

Повідомлення

hzpon: 14.07.2021 02:41
FxBoy: 14.07.2021 02:38 Например Deepcool Matrexx 55 MESH в разных вариациях по вентиляторам, куда уж дешевле.
спасибо. но ,почему он такой дешевый? есть какие-то подводные камни?
Ну если брать его с 4-мя АРГБ куллерами то будет в два раза дороже чем без них. Ну и сами куллеры не самые тихие и могут через годик-два начать шуметь. А так просто не дорогой корпус, ну ещё может не подойти по каким-то параметрам.

Ну а если хочется подороже то Be quiet Pure Base 500DX, Phanteks Eclipse P400A, Phanteks Eclipse P500A, Fractal Design Meshify C, Fractal Design Meshify 2, Fractal Design MESHIFY S2
hzpon
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

FxBoy
Спасибо,сейчас гляну
Essex
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

hzpon
Если вам нужен корпус поставил под стол и забыл то это тот вариант.
Плюсы : коленое стекло, три 140 спереди вентилятора вмещаеться, 168мм под башню,норм продуваемость.
Минусы : местами тонковат метал, для водянок не айс, если брать хорошие вентиляторы то цена выйдет как топ корпуса(примерно).
От себя скажу что покупал его очень давно 1100 гривен+ 1 вент. 120 и 5 вент 140 все be quite (1800 гривен) и того 2900 а за эти день есть и другие варианты. Я брал вентиляторы не все сразу . А так я б советовал
Корпус Fractal Design Define S
Корпус be quiet! Pure Base 500DX .
Но если не планируете покупать хорошие вентиляторы и в не таком количестве то это норм бюджетный корпус.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

500dx цена качество, 3×140 на вдув, 1×140 на выдув, в белом цвете просто огонь :up: :super:
z_mashine
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer: 14.07.2021 07:03 3×140 на вдув
производителем не заявлено. владельцы отписывались о невозможности установки 3×140 на вдув.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

думав-дивився на О11 серію від ліан лі, але air версія мені по зовнішньому вигляду таки не зайшла, ця гриль-панель на морді... щось з нею не то. о11 mini сподобався: конструкція прикольна і модульність вирішує, можна навіть пробачити слабший продув у порівнянні з air-версією. але, по-перше, не склалось з кольором: в Україні є тільки білі, а я хотів чорний, щось саме цей кейс в білому не сильно привабливий мені. а по-друге нюанс з блоком живлення — виключно в SFX (L) форматі для нього.
ніби не сильно недолік, до того ж у мене лежить в господарстві запасний майже новий корсар SF gold на 600вт, але з прицілом на апгрейд відеокарти, що насувається у наступні місяць-два, 1квт тітанова супер квітка з пасивом до ~500вт якось більш надійним варіантом бачиться.

врешті-решт взяв silent base 802 чорний з вікном, чекаю доставку. дякую всім, хто допоміг визначитись :beer:
FxBoy
Member
Звідки: Київ Україна

Повідомлення

leif: 14.07.2021 15:50 врешті-решт взяв silent base 802 чорний з вікном, чекаю доставку. дякую всім, хто допоміг визначитись :beer:
В цьому корпусі можна ще зібрати так, що мат. плата буде перевернута (процесор знизу) і так може зявитися місце для кріплення зверху радіатора водяного охолодження.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FxBoy
в принципі від пуш-пул конфігу я вже морально відмовився, хоча знайшлась і отака фотка:
спойлер
Зображення
тобто за умови низьких радіаторів пам'яті і елементів на мат платі, що не сильно стирчать, можна і пушпул з 38мм радіатором в цей кейс втулити без перегортання МП.

буду дивитись, не факт же ж навіть, що воно в пуш онлі туди залізе, може доведеться перегортати (якщо довжини шлангів вистачить), можливо ставити рад AIO на морду, тут ще інтрига зберігається. що поробиш, треба пробувати, інакше не дізнаєшся.

Відправлено через 9 хвилин 4 секунди:
хоча ні, це я вже трохи заганяю, пуш онлі конфіг має стати в верхньому положенні без проблем, в будь-якому випадку:
спойлер
Зображення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну він і здоровий у порівнянні з мешифаєм, я вже відвик від таких габаритів корпусів. А це навіть не full tower :laugh:
спойлер
ЗображенняЗображення
pixels
Member

Повідомлення

^^теж щасливий власник такого ящика, мені там не дуже подобається, що отвори під кріплення пропелерів завеликі, звичайний гвинт ледь тримається, а силіконові тримачі взагалі ні, довелось трохи порадгоспити
Vizavi
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Господа, посоветуйте пожалуйста корпус:

- Охлад в приоритете
- Full \ mid tower.
- Закрытый
- Место на верхней панели под 360 мм радиатор (ну или больше)
- Нормальная продуваемость передней панели (сетка или хотя бы нормальные зазоры для воздуха, а не глухая панель впритык к вентиляторам).
- достаточное место под видеокарту > 300 мм.
- Желательно - возможность поставить Вк на кожух БП
- Пылевые фильтры, вменяемый кабель менеджмент.

бюджет - до 300$
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Vizavi
be quite 802/fd meshify 2
Відповісти