Ремонт привозного блока живллення Seasonic

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

І так, як обіцяв картинки. Перед тим як почнете читати зауважте , що це субєктивна думка автора і вона точно не збігається із думкою компанії (Seasonic), яка це зробила.
І так приїхав ось такий Р1000-ХР
спойлер
Зображення
При приїзді була деяка ейфорія. Невже дочекав. Одне з найдовших РМА, яке в мене було. Проте варто зазначити, що основна заминка в відправці - "туди"... Йшло аж 24 дні. Протенстовано і відправлена заміна з треком для відслідковування всого за пару годин, після прибуття в сервіс. Назад їхав 5 днів. Тобто сервіс відпацював на відмінно. А от що за фрукт приїхав до мене..
По прибуттю відразу був протестований на "писк"- поки, що не пищить, хоча із нижче приведених фактів не здивуюсь, якщо згодом і це буде помічено.
Перше, що кинулось в очі це наклейки які біли відклеїні з країв. Ніби як в поганому авто доскладай його сам тещо відпало по дорозі. Мені не важко, але ж де якість? Приклеїв на місце, після прикатування наклейки відірвати майже не можливо. Наклейка на полімерній основі.
спойлер
Зображення
Щоб ви розуміли таке було із всіх сторін. Залишив тільки одну для фото.
Далі було помічено на одному із елементів "дефект" китайці вирішили зекономити на порошковій фарбі....напевно.... це не дефект від транпортування, грунтовка в порядку.
спойлер
Зображення
При більш уважному огляді було помічено перекіс всього корпусу БЖ. Видно як одна з деталей-"замків" корпусу, через це, не стала на місце. Після застосування "брут форсу" все стало як мало бути :laugh:
спойлер
Зображення
Зображення
На цій мажорній ноті думав закінчити ганьбити такий дорогий і якісний БЖ та ні... це ще не все, придивившись уважно через перферацію задньої стінки ( а що ж в середині може й не Seasonic зовсім) на катушку (та що ближче до входу 220В дивитись в низ від силікону) було помічено пару коцок на самій проволці катушки. :eek: Не знаю як це впливає на роботу самої катушки але мене така "економія" приголомшила...
спойлер
Зображення
Намагався зробити максимально чітку картинку...але як вийшло.
І ще розєми для живлення перефериї дуже "хлипкі" таке враження,що якщо сильніше придавити, то вони проваляться всередину. Замочки на самих ключах кабелів (ті що йдуть до самого БЖ) не надійно замикаються.
спойлер
Зображення
Легке смикання за шнурок і він витягується із гнізда. На Х-1250 такого не було. А от із материнської плати без ножа не дістати.
І загальне враження не враховуючи вище перерахованих вад "нової економії" - блок несе бездоганну роботу, але враховуючи все...якось не очікуєш таких сюрпризів від преміум залізяки... :( Хоча може в Німеччині всім такі розсилають, а може тільки для українських користувачів....
Дуже багато питання до фірми виробника... та напевно головне деж ділась якість? По субєктивних враженнях БЖ який приїхав і був дефектний був на порядок краще зібраний. Як би це передоксально не звучало, але дефектний БЖ тримав марку, а цей... ні :down:
П.С. Хотілося б отримати ключ-запрошення в персональні блоги і розмістити це там. Дякую за увагу. :gigi:
Hamster
Member
Звідки: Сумы

Повідомлення

Ты страшен....
Качество в первую очередь - большой безотказный срок службы девайса. Как показала практика - качество никакое. Убедился в этом сам.
А как там наклейка приклеена, мне какбе пофиг.

Свой отремонтировал сам, ремонт обошелся в 80коп. С помощью гугла нашел таких самых "владельцев этого счастья", а их немало. Ну и среди них есть толковые кулибины))). Надеюсь, больше туда лезть не придется.

Инет просто завален сообщениями о поломках этих бп.
В сторону этой хфирмы и смотреть не стану больше.
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

Hamster:Ты страшен....
Качество в первую очередь - большой безотказный срок службы девайса. Как показала практика - качество никакое. Убедился в этом сам.
А как там наклейка приклеена, мне какбе пофиг.

Свой отремонтировал сам, ремонт обошелся в 80коп. С помощью гугла нашел таких самых "владельцев этого счастья", а их немало. Ну и среди них есть толковые кулибины))). Надеюсь, больше туда лезть не придется.

Инет просто завален сообщениями о поломках этих бп.
В сторону этой хфирмы и смотреть не стану больше.
Камрад тоді будьте так любязні надайте нам інформацію як ви відремонтували БП. Можна і ЛС. А то відчуваю, що може пригодитись :laugh:
Eugenetra
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

sensey
Может это какой-то seasonique? :lol:
Как-то многовато у сисоников проблем как для такого ценового сегмента :shuffle:
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

Eugenetra:sensey
Может это какой-то seasonique? :lol:
Как-то многовато у сисоников проблем как для такого ценового сегмента :shuffle:
Є таке.... :gigi: Потрібно було ще фотку в якій упаковці все приїхало... Не знаю як раніше але мені здається ,що це наслідки переносу виробництва в Китай..або економіїї по причині великої кількості браку... хоча можу помилятися...
Hamster
Member
Звідки: Сумы

Повідомлення

sensey: Камрад тоді будьте так любязні надайте нам інформацію як ви відремонтували БП. Можна і ЛС. А то відчуваю, що може пригодитись :laugh:
http://forums.overclockers.ru/viewtopic ... 9&t=534495" target="_blank
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

Hamster:
sensey: Камрад тоді будьте так любязні надайте нам інформацію як ви відремонтували БП. Можна і ЛС. А то відчуваю, що може пригодитись :laugh:
http://forums.overclockers.ru/viewtopic ... 9&t=534495" target="_blank
:beer:
ntrader
Member
Аватар користувача

Повідомлення

По блоку.. Дав на діагностику форумчанину, все стабільно, тільки електроліти просіли десь відсотків на 15, але каже, що це не критично. На днях приїде, буду знову його нагружати :)
u11245
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

sensey
Претензии поддерживаю, я бы связался с их главным офисом, показал бы фото и посмотрел бы на реакцию. Если нет вменяемой реакции (типа нате Вам новое устройство, извините) повыкладывал бы это всё на западных форумах под рекламными статьями Seasonic. А причина скорее всего в том что на замену вместо нового устройства приехал рефурб. Подобными схемами еще Dell балуется.
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

u11245:sensey
Претензии поддерживаю, я бы связался с их главным офисом, показал бы фото и посмотрел бы на реакцию. Если нет вменяемой реакции (типа нате Вам новое устройство, извините) повыкладывал бы это всё на западных форумах под рекламными статьями Seasonic. А причина скорее всего в том что на замену вместо нового устройства приехал рефурб. Подобными схемами еще Dell балуется.
Теж над цим думаю треба виділити часу.
Choker
Junior

Повідомлення

Большое спасибо!!
Вот моя тема была, те же симптомы!! viewtopic.php?f=7&t=102469" target="_blank
Так ответ и не был найден!!
И благодаря этой теме мне его починили!! Все работает на отлично!! :)
dukatto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всем доброго вечера ! Прошу прощения что ворошу старую тему , но есть причина. Есть в наличии Seasonic X-750 (SS-750KM3). Брал б.у , привозной. Работал несколько дней нормально без всяких шумов , писков итд. С утра начал выключатся когда ему захочется , без всяких нагрузок. Всякие тесты система проходит на ура , а при чтении форума или просмотре ютуба пк просто выключается. На повторное включение реагирует не сразу , а то даже после вкл- выкл кнопки на блоке. Работал в обычном режиме с вентилятором. Пломба на блоке целая. Прошу совета как быть.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

dukatto
Ремонтить же
не ну если ещё на гарантии - то очевидно
dukatto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

gehka3 Пломба в моем случае просто доказательство что шаловливых рук в бп не было. Подскажите к кому лучше обратится по поводу ремонта.
timetron666
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вот и нам хваленый сисоник, все оно одинаковое говно. Только за название и рекламу платим. Я теперь жалею, что вчера купил Seasonic Prime Ultra Gold SSR-550GD2 550W
dukatto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

timetron666
Ну ладно у меня такая кака , а вам чем новый блок не угодил?
Bryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

dukatto:timetron666
Ну ладно у меня такая кака , а вам чем новый блок не угодил?
Да он наверное не в магазине БП брал, вот его и бомбануло. Без 12 лет гарантии как-то не комфортно сидеть).
Ну а если в магазине, то сдайте товар в 14 дневный срок, тоже мне проблема. Купите потом аэрокул и будете радоваться жизни, а я вместе с Вами - глядишь "Remonter" очередной видос запилит как он чинит БП, обожаю его ютуб канал.
timetron666
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bryt:
dukatto:timetron666
Ну ладно у меня такая кака , а вам чем новый блок не угодил?
Да он наверное не в магазине БП брал, вот его и бомбануло. Без 12 лет гарантии как-то не комфортно сидеть).
Ну а если в магазине, то сдайте товар в 14 дневный срок, тоже мне проблема. Купите потом аэрокул и будете радоваться жизни, а я вместе с Вами - глядишь "Remonter" очередной видос запилит как он чинит БП, обожаю его ютуб канал.
Та-не, покупал в нашем интерн магазине и есть гарантия 12 лет! Просто читаю комментарии, что много народу жалуеться на брак от сисоника и не только тут так пишут, а на других форумах. Для меня это шок, за такую цену
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

dukatto
С недели могу глянуть
dukatto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

gehka3
Хорошо, спс.
Відповісти