Отключить Green Power ИБП (UPS)

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

barsofff: 06.12.2022 15:42 Конечно у меня есть преобразователь с 12В до 15-19В. Но как быть с тем фактом, что модем потребляет 12V*0.5A и роутер 5V*2.5A.
Не подскажите где за 100 грн. можно купиь такой преобразователь напряжения?
Купить 2-3, десяток. Просто покупаем нужное количество. Единственное что нужно смотреть какой именно нужен: повышающий, понижающий, или вообще стабилизатор повышающе/понижающий и ещё с регулировкой тока.
Простенькие модели даже в Украине можно найти за 40-60грн.
Сейчас конечно уже сложно, а месяц--второй назад их было полно.
1985god
Member

Повідомлення

Хто має досвід як відключити цей Green Power в таких моделях :

APC BC650-RSX761
APC BX750MI-GR
Maximka_87
Junior

Повідомлення

Всім доброго дня, потрібна допомога у пораді як переробити ups в інвертор, відключити GREEN MODE.

UPS ACTIVE POWER EASY 600VA 300W
Номер плати 098-88186-01-S1
Жовта наклейка 88753-05-601
Вкладення
IMG_20221220_105743.jpg
IMG_20221220_110303.jpg
IMG_20221220_110534.jpg
IMG_20221220_110542.jpg
IMG_20221220_110547.jpg
wwaazzzaapp
Junior

Повідомлення

Доброго дня
Дуже потрібно відключити Грін мод у безперебійнику logic power 650VA-P
Допоможіть
Alex+
Member

Повідомлення

Maximka_87
Грін мода в цій моделі немає. В ті часи ще таким не заморочувались. В ній є таймер, який виключає живлення через заданий проміжок часу незалежно від навантаження. Нажаль воно не відключається

wwaazzzaapp
Ви хоча б фото плати показали, як от чоловік вище. Бо у цього дбж можуть бути різні плати с різними можливостями. Але виходячи с опису характеристик з мануалу, більше 20 хвилин він не працює, а це значить, шо він також з таймером, а не гріном.
golbogdan
Junior

Повідомлення

Доброго дня.
Маю ДБЖ LogicPower, але чомусь на корпусі не вказана модель. Замінив акумулятор на новий, але при підключенні малого навантаження працює тільки півтори хвилини і вимикається, під середнім навантаженням все ок. Схоже на green mode. Підкажіть, будь ласка, чи можна його відключити на цій платі?
Вкладення
20221227_161453.jpg
20221227_161519.jpg
Alex+
Member

Повідомлення

Зазвичай, якщо можна - то стоїть відмітка про це прямо на платі. Можливо щось по моделі контролера знайшлося (модель під наклейкою на самій великій мікросхемі)

Відправлено через 34 хвилини 37 секунд:
Можливо, можна обдурить його по трансформатору току (маленький трансформатор на платі), який слідкує за рівнем навантаження, змоделював йому навантаження вище порогу гріна, але для цього треба бачити схему. Теоретично це нескладно, а практично - невідомо.
Artur Pozitiff
Junior
Аватар користувача
Звідки: Одесса, Украина

Повідомлення

Доброго времени суток. Та же проблема возникла с ибп Trust Oxxtron 1500va. 5 минут паяльник работает, потом ибп решает что пора завязывать и отключается. Ранее не сталкивался с подобным вопросом, сейчас вопрос стал ребром на фоне нынешней ситуации. Роутер и гирлянду для освещения я то еще смогу запитать напрямую от аккумулятора, но вот как только я поставлю на зарядку от ибп телефоны, ноутбук или мне приспичит что-то паять, то намучаюсь я вдоволь... Буду признателен если подскажете что в нем отвечает за грин мод. :help:
Alex+
Member

Повідомлення

На платі вашого ДБЖ є резистор R19, який підписаний як PSM Mode - це power save mode.
Відпаяйте йому одну ногу. Але перш ніж розбирати прилад ла втрачати гарантію, перевірте чи не відключається ця бяка через рідний софт від виробника.
Artur Pozitiff
Junior
Аватар користувача
Звідки: Одесса, Украина

Повідомлення

Alex+: 30.12.2022 23:30
На платі вашого ДБЖ є резистор R19, який підписаний як PSM Mode - це power save mode.
Відпаяйте йому одну ногу. Але перш ніж розбирати прилад ла втрачати гарантію, перевірте чи не відключаєтся ця бяка через рідний софт від виробника.
Вряд ли на него осталась гарантия)) Куплен был еще до войны как не исправный за копейки, полностью перепаяны конденсаторы и восстановлены отслоенные дорожки. Но про грин мод услышал только недавно(. Тем не менее спасибо за ответ, завтра попробую, отмечу результат. Скорее всего паять придется т. к. не в курсе как програмируются ибп. Доброй ночи. :beer:
Artur Pozitiff
Junior
Аватар користувача
Звідки: Одесса, Украина

Повідомлення

Alex+: 30.12.2022 23:30
На платі вашого ДБЖ є резистор R19, який підписаний як PSM Mode - це power save mode.
Відпаяйте йому одну ногу. Але перш ніж розбирати прилад ла втрачати гарантію, перевірте чи не відключається ця бяка через рідний софт від виробника.
В общем сделал я роковую ошибку, ошибочно выпаяв R18 заместо R19. Понял я это уже перечитав ваш комментарий. Ну что поделать.. после праздников займусь заменой испорченной микрухи. Она безбожно греется при подаче 220 на ибп и сам ибп почти сразу отключает подачу 220 на выводы для пк, аля уходит в защиту. Ну в следующий раз буду внимательней :( . Фото прилагаю, не понял как на оверклокерс выкладывать изображения. https://imgur.com/a/nqOQIv9
Alex+
Member

Повідомлення

А ви перевіряли, чи R19 має помітку PSM? Бо може начинка дбж змінилась та його вже немає. Плата виглядає не так, як у мого екземпляра.
Artur Pozitiff
Junior
Аватар користувача
Звідки: Одесса, Украина

Повідомлення

Не проверял. Позже могу покидать фотки модели и обратную сторону платы. Пока я в поисках кабеля а-ля как у принтеров, чтоб связаться с ибп через софт, если оное получится будет замечательно.
Alex+
Member

Повідомлення

Тю, а що ж ви так?! Не перевірили та ще й не те відпаяли... :rotate:
Artur Pozitiff
Junior
Аватар користувача
Звідки: Одесса, Украина

Повідомлення

Та сдуру на радостях в предвкушении решения проблемы
Strum
Junior

Повідомлення

Прошу підказати, чи є сенс встановити до ДЖБ батарею більшої ємності? Я маю APC Back-UPS ES 700, можу замінити штатний акумулятор 7Аг на 17 або 26 Аг чи буде користь з того?
Alex+
Member

Повідомлення

Strum: 03.01.2023 21:25чи буде користь з того?
Залежить від того, що ви чекаєте, та що вам потрібно. Так то працювати воно буде довше, тільки заряджатися теж буде дві доби.
Strum
Junior

Повідомлення

Alex+: 03.01.2023 21:32 Залежить від того, що ви чекаєте, та що вам потрібно. Так то працювати воно буде довше, тільки заряджатися теж буде дві доби.
Підключити оптичний термінал з роутером щоб працювали під час відключень
Alex+
Member

Повідомлення

Strum
Перетворювати 12в на 220 щоб потім знов знижувати до 12в - занадто низький ккд такої схеми. Для такого набагато краще зробити\купити низьковольтний дбж. Або навіть просто напряму заживлювати обладнання від батареї, якщо воно на 12В (5, 9 з 12в зробити легко за допомогою копійчаних перетворювачів), а заряджати батарею звичайною авто зарядкою
1985god
Member

Повідомлення

Друзі потрібна допомога тут , бо не хочу відвідувати москальскі ресурси.

APC BC650-RSX761 інстуркція.
Все напиано, а нічого не зрозуміло :weep:
Написано щоб виключити перейдіть в програмований режим, в програмованому режимі сигнал бі буде означати , що Green mode включено ...
А як виключити ? чи вибрати поріг переходу на батарею ...не ясно :spy:
Фото інструкції додаю
https://ibb.co/bXzs6xm
можете перефразувати щоб стало зрозуміло про що йдеться ?

як зайти в програмований режим - зрозуміло
як відбувається індикація- зрозуміло
як вимкнути функцію Вимкнення при навантаженні менше 15 Вт - в інструкції НЕ вказано
так само як обрати поріг переходу на батарею

"ДБЖ видає звуковий сигнал після вибору функції відключення при відстуності наванатаження " - а як здійснити сам вибір ?

послання на оригінал інструкції на сайті виробинка
https://download.schneider-electric.com ... -A2F9FP_EN

P.S. для моделей з usb підклчюенням є ось така інструкція , а в данній моделі ЮСБ нема.
https://techexpert.tips/ru/apc-ru/apc-u ... %B8%D0%BC/
No-load shutdown
The UPS will shut down to conserve energy if while operating on battery
power the UPS detects that connected equipment is using less than 15 W of
energy for more than 15 minutes.
Disable this feature if low power consuming equipment like ADSL-modem or
wi-fi router is connected to the Back-UPS.
No-load shutdown can be enabled or disabled through Program mode
described below.
Voltage sensitivity adjustment
If the Back-UPS switches to battery power too frequently or too infrequently,
adjust the transfer voltage and sensitivity settings:
1. Verify that the Back-UPS battery is connected. Connect the Back-UPS to a wall
outlet. The Back-UPS should be turned off.
2. Press and hold the P OWER ON/OFF button until the LED continuously flashes
green. Release the button. The Back-UPS is now in Program mode.
3. The LED will flash once, twice, or three times per second, and emit audible
beeps to indicate the current sensitivity level. The Back-UPS will beep to
indicate that No-load Shutdown is enabled. Refer to the table for an explanation
of the transfer voltage sensitivity levels.
4. Press the P OWER ON/OFF button within two seconds to change the setting.
Continue pressing the button until the desired setting is reached. If the button is
not pressed within five seconds, the Back-UPS will exit the Program Mode.
5. To select LOW sensitivity, press the POWER ON/OFF button until the LED
flashes green once per second.
6. To select MEDIUM sensitivity, press the P OWER ON/OFF button until the LED
flashes green two times per second.
7. To select HIGH sensitivity, press the POWER ON/OFF button until the LED
flashes green three times per second.
8. To exit Program mode wait for five seconds, the LED will extinguish. Program
mode is no longer active
Вкладення
APC_UPS.jpg
Відповісти