Выбор БП

Куратор теми: Melofon
Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Данная тема предназначена для обсуждения и выбора конкретных моделей блоков питания для ПК.

PSU Tier List (список по эшелонам БП)

Рекомендации по моделям БП с информацией по каждому в виде таблицы

Рекомендации по моделям БП с информацией по каждому в виде текста

Под чьими наклейками производятся БП (ОЕМ-производители)

Шумовая сертификация (оценки) БП по CYBENETICS

Похожие темы:
Хватит ли блока питания?
Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение.
Корпуса
Выбор вентилятора в БП
Писк свист гул шум треск и прочие эффекты в блоке питания

Пожалуйста сформулируйте вопросы согласно шаблону, это поможет сэкономить ваше и наше время.
Правильная формулировка вопросов по шаблону:
спойлер
- Укажите конфигурацию ПК.
- Наличие/отсутствие разгона.
- Бюджет на покупку БП ( можно ли двигаться в большую сторону или нет ).
- Планируется ли апгрейд процессора и/или видеокарты. Если да, то примерный уровень апгрейда.
- Укажите нужно ли наличие таких фишек БП как:
- Сертификат КПД 80+ ( 80+, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Titanium ).
- Полу-модульность ( часть кабелей отсоединяются от БП ).
Полная модульность ( все кабели отсоединяются от БП ).
- Полу-пассивный режим работы вентилятора ( при маленьких нагрузках таких как рабочий стол, использование браузера, просмотра видео и других не ресурсоемких задачах вентилятор не крутится и включается только по достижении определённого процента мощности или по достижении определённой температуры ).
- Когда задаете вопросы по конкретным бп обязательно пишите названия моделей правильно и полностью !!! (Это упростит нашу помощь вам и в будущем поиск по теме).
Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 02.11.2023 16:24 користувачем Melofon, всього редагувалось 25 разів.
helish
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесская обл.

Повідомлення

Volosaty:
helish:Gembird 300w 80 plus
Бррр. На заборі теж написано. А там всередині лайно.
Гембірди ніколи не були нормальними БП. Вони гірші за кодегени (хто ще пам'ятає), а ті тягли на мінімально прийнятні для ультрабюджету. В туж бочку PowerMaster, Logic Concept, DeLux і інші габаритні макети.

viewtopic.php?p=2192366#p2192366 і наступне.
Нормальний БП вже років 20 починається з 25 баксів, се ля ві.
FSP ATX300F 300W
такой подойдет?
Romani
Member
Звідки: Хуст

Повідомлення

Доброго времени суток. Подбираю замену своему бп (corsair cx430, брал как временный). Охота 450-550w, gold, плоские кабеля, модульность, в пределах 3 000 грн. Система: I3 6100+ gtx 1060, планировал апгрейд до i5, но пока хватает и i3. Заранее спасибо за ответы.
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Romani
SeaSonic SSR-550FX
Romani
Member
Звідки: Хуст

Повідомлення

iwojima:Romani
SeaSonic SSR-550FX
Не охота SeaSonic, да и планировал с Польши заказывать.(komputronik.pl)
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Romani:
iwojima:Romani
SeaSonic SSR-550FX
Не охота SeaSonic, да и планировал с Польши заказывать.(komputronik.pl)
Нащо? Коли можна купити нормальний блок в Україні з гарантією 10 років :think:

Зараз там знижка на EVGA SuperNOVA 550 G2. Вийде в районі 2100-2200 грн.
arhhangell
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

helish:
Volosaty: Бррр. На заборі теж написано. А там всередині лайно.
Гембірди ніколи не були нормальними БП. Вони гірші за кодегени (хто ще пам'ятає), а ті тягли на мінімально прийнятні для ультрабюджету. В туж бочку PowerMaster, Logic Concept, DeLux і інші габаритні макети.

viewtopic.php?p=2192366#p2192366 і наступне.
Нормальний БП вже років 20 починається з 25 баксів, се ля ві.
FSP ATX300F 300W
такой подойдет?
Зараз на олх повно блоків be quiet, купіть собі system power або pure power 350 вт і буде вам щастя, ціна там на них 300-400грн
На таких вже декілька машин працює і все ок.
Smurniy
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Помню был такой бюджетный блочок как Чифтек ctg-500/550-80 и шота там с буковками, так вот он весьма неплохо себя показал у меня в системе. А системы у меня (ещё со времён Q6600 3600MHz + GTX280 ;) ) весьма жрущие были.
Сейчас он тоже периодически мелькает в продаже.
Лучше отэтих фсп и иже с ними.
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Доброго времени суток, что-то еще можете посоветовать в бюджетной категории кроме FSP 350-60HCN и Chieftec iArena GPA-350S8 ?
Покупка будет через тендер, FSP слишком мало предложений на рынке, а в Чифе мне не нравится плохая стабилизация и просадка 12В, не критично, но все же...
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

ARomanA
Скільки грошей?
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

iwojima
До 900 грн.

Отправлено спустя 2 часа 41 минуту 48 секунд:
Что скажете о Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W Gold в сравнении с Thermaltake Rome 750W и P1-750S-NLB9 ?
Обзоры 1-го и 3-го читал, а второго не нашел.
NicDim
Member
Звідки: из матрицы

Повідомлення

ARomanA
за такой бюджет, если выпал ФСП, берите любой и не парьтесь, начальству сразу - БП из говна и палок, я не я , лошадь не моя
:)
Caesar
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні - Одеса

Повідомлення

ARomanA:кроме FSP 350-60HCN
Так що саме з ним сталося, що сказали у сервісі?
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

ARomanA
Та особливо не розженешся на 900 грн, не FSP, не Chieftec та ще й з нормальною стабілізацією. Раніше проскакували. Лок DeepCool DA580. Якщо не помиляюсь, то у odessitmws був такий блок. Уточніть в нього що це за "фрукт".
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Caesar
Сказали - трапився брак, відразу повернули гроші, що конкретно було з БП - не повідомили.
Я, в принципі, і не проти через тендер замовити FSP 350-60HCN, проблема в тому, що модель вже не випускається, в магазинах лише одні залишки. :(

Отправлено спустя 11 минут 51 секунду:
NicDim:ARomanA
за такой бюджет, если выпал ФСП, берите любой и не парьтесь, начальству сразу - БП из говна и палок, я не я , лошадь не моя
:)
Да тут нюанс в том, что маневры по БП есть, и нам же эту технику потом и обслуживать, поэтому брать говно неохота. Просто конфигурация бюджетная : Celeron 3900, 8ГБ ОЗУ, SSD Kingston на MLC 120 ГБ, мощности не надо, больше надо хоть какое-то качество, а брать БП дороже ЦП, как-то не охота :-/

Отправлено спустя 10 минут 5 секунд:
Ще як варіанти:
CHIEFTEC Value APB-400B8 400W
CHIEFTEC iArena GPC-400S 400W
CHIEFTEC iArena GPB-450S 450W
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ARomanA:CHIEFTEC iArena GPB-450S 450W
в GPА-450S - на виході мішанина з Jun-Fu, Aishi, CapXon. Всі за доками LowESR і з більш чим прийнятними параметрами, але "осадочок остався". З іншої сторони, як там буде тільки 3900+ссд, повинно жити довго. Взагалі кишки сподобались, як для бюджетки. Ще б електроліти брендові, але я надто багато хочу з дешевого БП.
не знаю, років 5 повинні прожити :)
Caesar
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні - Одеса

Повідомлення

ARomanA:Сказали - трапився брак, відразу повернули гроші, що конкретно було з БП - не повідомили.
Це ще подивитись треба, який був брак і ... чи справді це був брак. Особливо, якщо сервіс й продавець одна особа. Швидш за все, звичайна недбалість - всередині застрягла металева скабка чи кліпса. Цілком реальна загроза для будь-якого БЖ, що постачається без власної коробки. І що тепер, сахатись після такого від усіх БЖ цієї марки?

В мене вже більше 20 років 85% БЖ у комп'ютерах, що я збираю та обслуговую, якраз FSP та його клони (AOpen, Modecom, Q-Dion), і ніяких проблем з ними ніколи не мав - тільки дрібний ремонт через 8±2 років, і працюють собі й далі. Delta, Enlight, Hipro - таких вже не знайдете.

Chieftec намагаюсь уникати, і не тому, що в них начиння трохи гірше, при тому, що ціна трохи більша, а тому, що виробник явно якось недбало ставиться до налаштування і вихідного контролю недорогих та середніх БЖ - три абсолютно однакових БЖ можуть демонструвати геть протилежні результати, в одного одна лінія задерта, друга провалена, в другого навпаки, в третього взагалі вихід за межі дозволу стандарту. Самі ж пишете, що "плохая стабилизация и просадка 12В".

Якщо немає FSP 350-60HCN, то FSP Qdion QD400 80+ майже такий самий, огляд, зверніть увагу наклейку і що в прайсах під одною назвою дві моделі: стара QD400 (з пасивним PFC, без "80+") і нова QD400 80+ з Active PFC.

Celeron 3900, 8ГБ ОЗУ, SSD - 8А для кожної лінії, разом 165 Вт. З таким навантаженням будь-який найдешевший БЖ мав би справлятись граючи. Наприклад, DeepCool DE380, вдвічі дешевший і 3 (!) роки гарантії, але що в них всередині і як справи з надійністю та стабільністю, не знаю.
NicDim
Member
Звідки: из матрицы

Повідомлення

ARomanA
Обслуживать и пользоваться - две разные вещи :rotate:
имхо, берите Чиф что на глаз упал, при поломке замените на более качественное
у Вас следующий этап - Чиф Эко и Форс серия, как-то вменяемо аргументировать вряд ли получится
п.с. - есть зоопарк компов, но хазяину пофиг цена - шоб работало, те тогда можно приобретать вменяемые детальки, хотя изначально куплено было дешманское железо, что не помешало проработать ему овер 7 лет (+-)
:beer:
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Caesar
Пройшовся по hotline, не зрозуміло чи FSP Qdion QD400 80+ взагалі продаються в Україні, у нього активний PFC, у звичайного FSP Qdion QD400 - пасивный, відкрив підряд декілька магазинів - в короткому і детальному описах пишуть спочатку про активний, потім про пасивний PFC, та, практично всюди, пишуть про 70% КПД :rotate: Є варіант в тендері прописати активний PFC та КПД 80%, та незрозуміло яку ставити ціну і чи є взагалі вони на ринку :insane:
А на рахунок "Мав бы справлятися найдешевший БП з такою конфігурацією" - вони то справляются, та часто - не довго. Був корпусний Logic Power в одній партії з 4 ПК не пропрацював і року на 1 з 4; такий же БП був в ПК з AMD A6, пропрацював трохи менше 2 років. А нам би бажано 6-8 років стабільної роботи, в ідеалі не менше 10, та то я вже "розкатав губу", хоча Cooler Master в бухгалтерії, не пам'ятаю точно модель, вже років 8-10 працює стабільно...
Caesar
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні - Одеса

Повідомлення

ARomanA, саме так: у характеристиках вказано активний, у описі пасивний, а на фото і зовсім не Q-Dion, а інша модель FSP.
Тут я нічим не допоможу, тільки самим перевіряти - дзвонити і уточнювати, який саме з двох варіантів, та вимагати 80+ з APFC, P/N:9PA350AE21
спойлер
Зображення
Зображення
дайвер
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Всем привет.
Пришло время сменить БП
Бюджет до 3000 грн максимум
Будет тянуть
сейчас
видео gtx 760
ЦП i5 4570
1ссд 2 шдд + 5 вентилей

видео макс что ему светит
видео1060
ЦП i5 8400
1ссд 2 шдд + 5 вентилей

остановился на таких моделях

2)https://www.itbox.ua/product/Blok_pitan ... 2-p293665/

2)https://www.itbox.ua/product/Blok_pitan ... X-p293656/

хватит ли 520-550w ?
Відповісти