Выбор БП

Куратор теми: Melofon
Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Данная тема предназначена для обсуждения и выбора конкретных моделей блоков питания для ПК.

PSU Tier List (список по эшелонам БП)

Рекомендации по моделям БП с информацией по каждому в виде таблицы

Рекомендации по моделям БП с информацией по каждому в виде текста

Под чьими наклейками производятся БП (ОЕМ-производители)

Шумовая сертификация (оценки) БП по CYBENETICS

Похожие темы:
Хватит ли блока питания?
Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение.
Корпуса
Выбор вентилятора в БП
Писк свист гул шум треск и прочие эффекты в блоке питания

Пожалуйста сформулируйте вопросы согласно шаблону, это поможет сэкономить ваше и наше время.
Правильная формулировка вопросов по шаблону:
спойлер
- Укажите конфигурацию ПК.
- Наличие/отсутствие разгона.
- Бюджет на покупку БП ( можно ли двигаться в большую сторону или нет ).
- Планируется ли апгрейд процессора и/или видеокарты. Если да, то примерный уровень апгрейда.
- Укажите нужно ли наличие таких фишек БП как:
- Сертификат КПД 80+ ( 80+, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Titanium ).
- Полу-модульность ( часть кабелей отсоединяются от БП ).
Полная модульность ( все кабели отсоединяются от БП ).
- Полу-пассивный режим работы вентилятора ( при маленьких нагрузках таких как рабочий стол, использование браузера, просмотра видео и других не ресурсоемких задачах вентилятор не крутится и включается только по достижении определённого процента мощности или по достижении определённой температуры ).
- Когда задаете вопросы по конкретным бп обязательно пишите названия моделей правильно и полностью !!! (Это упростит нашу помощь вам и в будущем поиск по теме).
Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 02.11.2023 16:24 користувачем Melofon, всього редагувалось 25 разів.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Juular
в том то и дело, SuperFlower очень редко продают по таким ценам, поэтому и написал тут.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 21.09.2021 14:36 https://3dnews.ru/1049006/kompyuter-mes ... a-pitaniya хорошая статья. 3090 портал в ад - 480 Вт потребление одной видеокарты. любителям 650 Вт БП на заметку :lol:
Заміряв споживання профільної системи from the wall за допомогою смарт розетки Xiaomi:
SOTR/rdr2 — до 700w
В інших іграшках (quake 2 rtx, AC Valhalla, gears 5) — до 600w
linx (~715gflops)/Aida/Y-cruncher за рахунок PBO однакове — в районі 340w
Майже без фонового софту, просто копіювання 100гб з pcie3 на pcie4 SSD — 200w

Нажаль скріншоти з додатку зробити ілюстративні не можу, глючить додаток, не пише лог. Якщо найближчим часом знайду як пофіксити — додам, якщо ні, то і фіг з ним , для себе все що хотів — з'ясував :write:
aleksander702
Junior

Повідомлення

Доброго дня, підкажіть будь ласка БЖ на 850W?
Бюджет 4500грн.
Так як для себе збираю пк перший раз, хочу нормальний БЖ.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

aleksander702: 28.09.2021 14:21 Доброго дня, підкажіть будь ласка БЖ на 850W?
Бюджет 4500грн.
Так як для себе збираю пк перший раз, хочу нормальний БЖ.
супер флавер здесь продают на форуме как вариант
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

aleksander702: 28.09.2021 14:21 Доброго дня, підкажіть будь ласка БЖ на 850W?
Бюджет 4500грн.
Так як для себе збираю пк перший раз, хочу нормальний БЖ.
ну коль не шутишь, вот тебе топ за 4500 https://hotline.ua/computer-bloki-pitan ... gpu-850fc/
Caesar
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні - Одеса

Повідомлення

aleksander702: 28.09.2021 14:21Так як для себе збираю пк перший раз, хочу нормальний БЖ.
Якщо: для себе, перший раз, нормальний - то оформіть питання детально, згідно "Правильная формулировка вопросов по шаблону" (під спойлером), у шапці теми.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 27.09.2021 21:14глючить додаток, не пише лог. Якщо найближчим часом знайду як пофіксити — додам
додаю парочку, але не очікуйте багато, це просто розумна розетка за десять баксів :)
linx:
спойлер
ЗображенняЗображення
результат в linx при такому споживанні, якщо комусь цікаво
Shadow of the Tomb Raider, вбудований бенч:
спойлер
ЗображенняЗображення
просто для загального уявлення :beer:
Caesar
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні - Одеса

Повідомлення

leif, 5900X в мінімальній конфігурації ~ 205-210 Вт. PBO, + 3 SSD, + 2 HDD, + 4 вентилятори 140 - щонайменше ще 50 можна сміливо додавати.
У референсної RTX 3080 Ti - TDP 350 W, фактично ж піки більші 400, ще й Suprim X.
З розетки, само собою, буде більше через ККД БЖ. І це ж разом з монітором, ні?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Caesar: 28.09.2021 21:005900X в мінімальній конфігурації ~ 205-210 Вт
уточніть, будь-ласка,що ви маєте на увазі під мінімальною конфігурацією?

стоковий 5900х, наприклад тут, з пам'яттю в XMP на 3466мгц без розгону процесору — 320 Гфлопс в LinX з 200вт споживання. це воно?
Caesar: 28.09.2021 21:00З розетки, само собою, буде більше через ККД БЖ
на таких навантаженнях ККД має бути 94-95%, вони як раз оптимальні для мого БЖ
Caesar: 28.09.2021 21:00У референсної RTX 3080 Ti - TDP 350 W, фактично ж піки більші 400, ще й Suprim X.
піки ця розетка точно не зафіксує. ось ще, наприкад, тотал вор троя:
вбудований бенч, 2 прогони підряд
ЗображенняЗображення
стабільні 692-695вт

і це вимкнуто абсолютно все в системі: ні музики, ні торентів, ні браузерів
Caesar: 28.09.2021 21:00І це ж разом з монітором, ні?
звичайно, ні, тільки сам системний блок
aleksander702
Junior

Повідомлення

Asus Rog Strix Е B550
5 3600
Arctic Freezer 34 eSports
Пам'ять 16 3200
SSD 500 m2
HD 2 т
Sapphire rx580 4 g
3-140 3-120
В подальшому буду гнати пам'ять та процесор.
Потрібен блок живлення для підтримки цього комфуга, і також для апгрейда.
БЖ на 850W думаю вистачить на пару літ вперед!
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aleksander702
а навіщо вам аж 850Вт?

імхо, краще візьміть БЖ меншої потужності, але вищого класу, якщо хочете 4500грн витратити на БЖ зараз.

будь я на вашому місці, взяв би отакий блок:
https://hotline.ua/computer-bloki-pitan ... 50w-bn306/ або подібний

p.s.

цікаво, що в бенчмарку іграшки Total War Troy система споживає з розетки 700вт, а в стрес-тесті ОССТ power, який типу на 100% навантажує CPU+GPU — всього 800вт:
спойлер
ЗображенняЗображення
тобто цілком собі IRL-навантаження в іграшці всього на 15% не дотягнуло до синтетики, яка "дає аж таке штучне і дике навантаження, якого ніколи в реальному житті не буде", як свідчить розтиражоване твердження :gigi:
Stamb
Member

Повідомлення

leif
:up: за тести
а то люди багато чого пишуть, тільки рідко коли самі щось перевіряють, в кращому випадку кидають посилання на одне і те саме джерело
а потім, для прикладу, легендарні мега сісоніки виявляються простими смертними БЖ
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Stamb

Любые бп смертные и у всех есть брак, сисоник тут никак не отличается от всех, а тестов на прожёрливость систем (в играх) и на нашем сайте полно, стоит зайти в любой обзор видеокарты.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stamb
:beer:

так, тепер я впевнений, що під 5900х + 3080ті брати 850Вт БЖ я б сам не став і іншим би не радив. а якщо процесор замінити на 11900к в розгоні, тоді кіловат це мінімум взагалі без варіантів :lamer:
Stamb
Member

Повідомлення

Melofon: 29.09.2021 17:24 Любые бп смертные ...
Так я і не стверджую протилежного. А те що люди роблять самі тести це тільки в плюс. А то в огляди позаносять спеціальні проци/відяхи/ссд для преси і потім вибір редакції в кожному огляді.
Довіряй але провіряй
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

особисто мені наявної інфи в інтернеті було недостатньо. на 3д ньюз в статті, що скидали на попередній сторінці, протестували 5900х+3090 в одній іграшці (SoTR):
спойлер
Зображення
і потім в якомусь дикому режимі прайм95+відьмак, замість того щоб взяти просто більш жручі іграшки ніж лариса, видно автор про них не чув.

по тій статті цілком може скластись враження, що для нормальної людини (яка не запускає одночасно відьмака і прайм95) БЖ на 850вт вистачить навіть в розгоні у випадку 5900х+3090, але 700вт споживання в total war цілком красномовно для мене свідчать, що 1квт буде куди більш доречним вибором для сабжевого конфігу

в статтях на оверах взагалі все цікаво:
спойлер
Зображення
тут система на 9900к, про який принаймні половина форумчан думають, що це 14нм портал в пекло у порівнянні з 5900х
результаты общего энергопотребления системы в игровом режиме
в якій це власне іграшці я в огляді не побачив
Lphnt
Member
Звідки: Rottweil

Повідомлення

Вы как раз в тему обсуждаете тут 9900 и 3080ти. А у меня как раз завёлся сверчок в кулере от фокуса плюс на 750 ватт. Не могу определиться что взять. Сисоников на киловатт пруд пруди. Вроде и евгу г6 можно. Вроде и корсар. Но вот что именно брать, чтоб без фанатизма по деньгам(200 евриков), не понятно. :(
Stamb
Member

Повідомлення

leif
Я ця розетка ваша яку похибку має?
Може вона 100 ват докидає?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stamb: 29.09.2021 22:55Я ця розетка ваша яку похибку має?
не скажу точно, але це нормальна по якості xiaomi, я перевіряв на різних пристроях вдома: як з великим споживанням типу електрочайника, так і невеликим типу зарядок для телефонів на 10 і 25вт, все досить точно було, 10вт зарядку показує як 9.87вт. похибки 100вт на споживанні компа немає. також якщо спостерігати за її показами прямо під час роботи компа, то покази також весь час адекватні, відхилень не бачив. думаю у більшості оглядів не використовується нічого більш точного для замірів ніж ~ такий рівень. звичайно, крім тих випадків де використовується професійне обладнання, але це завжди описано в тестовій методиці
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 29.09.2021 23:15думаю у більшості оглядів не використовується нічого більш точного для замірів ніж ~ такий рівень.
наши не знаю, в ЕС тестят на лабораторных приборах, точность очень высокая. но по сути 2-5% уже достаточно
Відповісти