Выбор БП

Куратор теми: Melofon
Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Данная тема предназначена для обсуждения и выбора конкретных моделей блоков питания для ПК.

PSU Tier List (список по эшелонам БП)

Рекомендации по моделям БП с информацией по каждому в виде таблицы

Рекомендации по моделям БП с информацией по каждому в виде текста

Под чьими наклейками производятся БП (ОЕМ-производители)

Шумовая сертификация (оценки) БП по CYBENETICS

Похожие темы:
Хватит ли блока питания?
Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение.
Корпуса
Выбор вентилятора в БП
Писк свист гул шум треск и прочие эффекты в блоке питания

Пожалуйста сформулируйте вопросы согласно шаблону, это поможет сэкономить ваше и наше время.
Правильная формулировка вопросов по шаблону:
спойлер
- Укажите конфигурацию ПК.
- Наличие/отсутствие разгона.
- Бюджет на покупку БП ( можно ли двигаться в большую сторону или нет ).
- Планируется ли апгрейд процессора и/или видеокарты. Если да, то примерный уровень апгрейда.
- Укажите нужно ли наличие таких фишек БП как:
- Сертификат КПД 80+ ( 80+, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Titanium ).
- Полу-модульность ( часть кабелей отсоединяются от БП ).
Полная модульность ( все кабели отсоединяются от БП ).
- Полу-пассивный режим работы вентилятора ( при маленьких нагрузках таких как рабочий стол, использование браузера, просмотра видео и других не ресурсоемких задачах вентилятор не крутится и включается только по достижении определённого процента мощности или по достижении определённой температуры ).
- Когда задаете вопросы по конкретным бп обязательно пишите названия моделей правильно и полностью !!! (Это упростит нашу помощь вам и в будущем поиск по теме).
Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 02.11.2023 16:24 користувачем Melofon, всього редагувалось 25 разів.
l-m
Member

Повідомлення

NST1983
А точно свистіли БЖ, а не карти?
Треба з однією й тією самою порівнювати для об'єктивності, бо свист саме БЖ ідентифікувати не так й легко, адже зазвичай він більш тихим відлунням повторює свист відеокарти.
Але це відлуння в деяких БЖ гучніше, в деяких тихіше, можливо тому інколи думають що БЖ впливає на свист дроселів самої відеокарти.
Втім, наприклад Corsair RM750x у мене був з тих що гучніше, а Be quiet! Straight Power 11 Platinum 650W (BN306) з тих що тихіше. А SuperFlower Leadex VII Gold 1000W спочатку свистів +/- як RM750x, а через деякий час став +/- як be quiet.
NST1983
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Свистіли звісно карти, але це від БЖ залежить. Звісно умови різні, але колись продав 3080 яка просто жах як свистіла, а людина каже що у неї тиша.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

У меня сколько было бп свиста не замечал, три последних сисоника не свистели тоже, но вот призвуки вентиляторов имел каждый, в основном это тихий треск при раскрутке (у двух из трёх - Платиновый и Титаниум праймы которые кстати оба последних ревизий без приставки ультра) или тихий треск при малых оборотах (один из трёх - голдовый фокус тоже из последних ревизий без приставки плюс), но этот треск заметно только в полной тишине в простое, и его затмевает процессорный кулер когда идёт нагрузка на проц, видеокарта если бы была тоже скорее всего заглушила бы, хотя ещё от видяхи зависит.
NST1983
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Тут важливо що за відяха. 2070 супер та 2080 супер взагалі без писку
PhoenixTMS
Member

Повідомлення

Есть смысл гнаться за атх 3.0 и 16 пин выходом на бп?
Или лучше пред/топовое, но с переходниками и старым стандартом?
(в планах взять что-то из ртх 4000-й серии)
Lamobot
Member

Повідомлення

Хочу виграти конкурс на найтупіше питання в цьому треді
Щоб перевірити БП хочу увімкнути його без підключення до МП.
Треба замкнути PS ON і землю якоюсь скріпкою - 3-4 пін, як на картинці:
Зображення
Тут все зрозуміло.
А от чи можна включати БП без підключення модульного кабелю 24 пін (і взагалі без кабелів), замкнувши піни безпосередньо на самому блоці?
Логіка підказує, що різниці ніякої і так, можна.
А от тут найцікавіше питання, чим його можна замкнути в домашніх умовах? Скріпку туди вже не засунеш… паяльника під рукою нема, щоб джампер варганити.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lamobot: 12.05.2024 14:58 Хочу виграти конкурс на найтупіше питання в цьому треді
Щоб перевірити БП хочу увімкнути його без підключення до МП.
Треба замкнути PS ON і землю якоюсь скріпкою - 3-4 пін, як на картинці:
Зображення
Тут все зрозуміло.
А от чи можна включати БП без підключення модульного кабелю 24 пін (і взагалі без кабелів), замкнувши піни безпосередньо на самому блоці?
Логіка підказує, що різниці ніякої і так, можна.
А от тут найцікавіше питання, чим його можна замкнути в домашніх умовах? Скріпку туди вже не засунеш… паяльника під рукою нема, щоб джампер варганити.
все вірно написали, буде працювати взагалі без підключення, стосовно останього,ви не можете замкнути чи що?
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Lamobot: 12.05.2024 14:58 Хочу виграти конкурс на найтупіше питання в цьому треді
Щоб перевірити БП хочу увімкнути його без підключення до МП.
Треба замкнути PS ON і землю якоюсь скріпкою - 3-4 пін, як на картинці:
Зображення
Тут все зрозуміло.
А от чи можна включати БП без підключення модульного кабелю 24 пін (і взагалі без кабелів), замкнувши піни безпосередньо на самому блоці?
Логіка підказує, що різниці ніякої і так, можна.
А от тут найцікавіше питання, чим його можна замкнути в домашніх умовах? Скріпку туди вже не засунеш… паяльника під рукою нема, щоб джампер варганити.
має включитися, там здається немає ніяких контактів, які б кабелем між собою закорочувалися і щось сигналили, головне знайти потрібні піни на самому бж і не закоротити щось інше
ну і власне можна спокійно замкнути, все одно піни на вході розділені, попхайте туди якийсь товстий дріт (або складіть тонкий в декілька разів), щоб він просто торкався того піна і фіксувався за рахунок того, що своєю товщиною заб'є всю діру навколо піна
Lamobot
Member

Повідомлення

Блін, щось я не подумав, що це ж на БП розкладка пінів зовсім інша, ніж на мамці…
Без продзвону куди який кабель (просто прослідкувавши жилу) закорочувати щось стрьомно…
Десь вдома валявся тестер, буду шукати…
Дякую.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Lamobot: 12.05.2024 17:00 Блін, щось я не подумав, що це ж на БП розкладка пінів зовсім інша, ніж на мамці…
Без продзвону куди який кабель (просто прослідкувавши жилу) закорочувати щось стрьомно…
Десь вдома валявся тестер, буду шукати…
Дякую.
або нагуглити розпіновку потрібного бж
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 12.05.2024 17:06
Lamobot: 12.05.2024 17:00 Блін, щось я не подумав, що це ж на БП розкладка пінів зовсім інша, ніж на мамці…
Без продзвону куди який кабель (просто прослідкувавши жилу) закорочувати щось стрьомно…
Десь вдома валявся тестер, буду шукати…
Дякую.
або нагуглити розпіновку потрібного бж
вона стандартна зазвичай, я так перевіряв декілька блоків, справа декількох хв.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

shnok: 12.05.2024 19:52
oversteve: 12.05.2024 17:06
або нагуглити розпіновку потрібного бж
вона стандартна зазвичай, я так перевіряв декілька блоків, справа декількох хв.
в межах бренду можливо, але далеко не завжди, для інших брендів у більшості випадків зовсім інша
+-
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Хтось стикався з PCCooler YK? (Yk750) Нормальний бп, та чи вистачить його для 4070 super та 7500f?
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

+-: 16.05.2024 20:05 Хтось стикався з PCCooler YK? (Yk750) Нормальний бп, та чи вистачить його для 4070 super та 7500f?
китай мусор https://ru.gecid.com/power/pccooler_yk-750/
+-
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld: 16.05.2024 21:13
+-: 16.05.2024 20:05 Хтось стикався з PCCooler YK? (Yk750) Нормальний бп, та чи вистачить його для 4070 super та 7500f?
китай мусор https://ru.gecid.com/power/pccooler_yk-750/
Ем, а в статі яку ти навів написано конфигурация с Core i7 и очень производительной GeForce RTX 4070 Ti нашему подопечному оказалась вполне по силам
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

+-: 16.05.2024 22:04
Ем, а в статі яку ти навів написано конфигурация с Core i7 и очень производительной GeForce RTX 4070 Ti нашему подопечному оказалась вполне по силам
это не отменяет того что он мусор
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Бронза за 3к з другосортними тайванськими кондерами, ще й з пропелером на втулці. Пульсацій в 50мВ на 3.3/5В лініях та 120мВ (ЛОЛ) на 12В лінії.
Тим більше що умовна вінга коштує +- стільки же.
gidron69
Junior
Звідки: Сумская область

Повідомлення

Доброго дня.Заходился поменять БП в компе,а то моему старичку КулерМастер GX550 уже очень много лет,боюсь как бы в один прекрасный момент не утянул мой комп в Валгалу :gigi: Кстати о компе-АМД5500g+RX580 ну и штук 5 винтов.Пока присмотрел себе такой https://ek.ua/ua/COOLER-MASTER-MPE-5501-ACABW-B.htm Покритикуйте и предложите в районе 3000 гривен нормальный,не шумный БП.Спасибо!
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Блок живлення FSP Hydro GSM Lite PRO 550W (HGS-550M)
https://hotline.ua/ua/computer-bloki-pi ... -hgs-550m/
Шуметь будет при максимальной нагрузке или близкой к ней, с Вашей RX 580 об этом и речи не будет.
+-
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 16.05.2024 22:53 Бронза за 3к з другосортними тайванськими кондерами, ще й з пропелером на втулці. Пульсацій в 50мВ на 3.3/5В лініях та 120мВ (ЛОЛ) на 12В лінії.
Тим більше що умовна вінга коштує +- стільки же.
А що за вінга?
Відповісти