Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

daesz: 08.09.2024 14:52 Я думав ми про доставку з Китаю в Україну :)
нкейса може просто не бути в Штатах і туди також з китаю відправляють
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 08.09.2024 14:57
daesz: 08.09.2024 14:52 Я думав ми про доставку з Китаю в Україну :)
нкейса може просто не бути в Штатах і туди також з китаю відправляють
Зрозуміло, я чомусь думав, що їхнє основне відділення там знаходиться (ну от як у ссапда - основне відділення в Калі, звідкіля й продають/надсилають, але "потужності" знаходяться в Китаї) :)
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

daesz
вони здається намагаються напряму з Китаю розсилати як тільки їх виготовлять, щоб швидше до людей попало, хоча можливо то з ево так було, тут х з
Untegental
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

daesz

Дякую, візьму до уваги, 40-60 це меш? А як ви збираєтесь її кріпити?

І чи не краще щось що вже позиціонують як даст філтр, типу такого?

https://www.aliexpress.com/item/1005006 ... 5NCoP&mp=1


Але дивно, я в минулому році зібрав чимало компів ІТХ формату і всі корпуси були з пиловиками, але всі були сталеві, в алюмінієвому шасі ще не збирав.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Untegental: 08.09.2024 15:29 daesz

Дякую, візьму до уваги, 40-60 це меш? А як ви збираєтесь її кріпити?

І чи не краще щось що вже позиціонують як даст філтр, типу такого?

https://www.aliexpress.com/item/1005006 ... 5NCoP&mp=1


Але дивно, я в минулому році зібрав чимало компів ІТХ формату і всі корпуси були з пиловиками, але всі були сталеві, в алюмінієвому шасі ще не збирав.
Буду шукати в продажі магнітні "стрічки", такі як на ці дешеві фільтри ліплять, а якщо не знайду - то приклєю силіконовим клєєм, від добре тримає, та в разі чого можна легко відклєєти :)

Я такий подібний фільтр як ви кинули лінк купляв окремо на передню стінку (для все того ж jonsbo d31), не помітив від нього ніякого профіту, пилюку майже не зупиняв.

В більш крупні корпуси фільтри часто кладуть, чим менший корпус - тим рідше я їх зустрічаю, на сендвічах взагалі не можу згадати хоч 1 модель де бачив. Ліан лі а4 може має?
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

А что сейчас есть по аквариумам?
Понравился размерами и ценой gamemax infinity. Но не подходит, так как у меня лежит вода arctic 3 280мм, а там сверху только 240 или 360.
Ещё нашел jonsbo d3000, красивый, не дорогой, но у него блок питания снизу, продув а полноценного нет.
Еще появился новый jonsbo tk-3, продув снизу вверх и плюс сбоку. Ноо уже выше бюджета, и нет информации какой толщины радиатор сверху влезет. Мне нужно 63-65мм места.
Может ещё что-то посоветуете?
Хотелось бы до 3000 грн, но если прям хороший вариант, то можно и 4000.
Untegental
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

daesz

Так а який прок від магніту в алюмінієвому корпусі? А сілікон це брудно.
Хіба що дірявити і вкручувати на резьбу в посадочні місця, в тому ж енкейсі їх наче дофіга, або прям під вентелятори. Але таку м'яку сітку чи не буде затягувати куллер ближче до себе тим самим створюючи жузжащий звук коли сітка дуже близько до пропеллера?

Коротше треба бачити корпус і вже там думати
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Untegental: 08.09.2024 15:48 Так а який прок від магніту в алюмінієвому корпусі?
Слушно, щось я про це не подумав.
Untegental: 08.09.2024 15:48 А сілікон це брудно.
Та ні, його ж використовують для клейки всього всередині смартфонів і там все чисто та охайно :)
Untegental: 08.09.2024 15:48 Коротше треба бачити корпус і вже там думати
Я тому поки охолодження не брав ніяке (та й ВК ще потрібно свою продати, бо вона не влізе), в тех.характеристиках зазначено, що полізе 67мм низькопрофільний кулер, але боюсь що на практиці може бути та ж сама турбулентність/неприємний звук коли пропелер занадто близько до отворів..
0kie
Member

Повідомлення

The_Rusik: 08.09.2024 15:39лежит вода arctic 3 280мм
Для симметрии надо 360-ю воду. Аквариум не вариант с 280-й - всё время будет глаз резать.
Здесь Арктик скорее всего упрётся вертушкой в защёлки на доппитании процессора. Опять же - симметрия.
Может D41? От Jonsbo? На 1344-й странице темы подбора комплектующих я выложил свой видос с обзором получившегося компа из профиля - глянь на досуге, вдруг пригодится мой опыт? ;)
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

0kie
D41 видел, но не рассматриваю.
Из "стандартных" корпус пока в приоритете cougar uniface, спереди влазит 3х140, сзади 140, и сверху 280 или 360 вода и плюс видеокарта вертикально (только Рейзер докупить).
Мне больше понравилась 280 вода, радиатор чуть меньше чем 360, но меньше вертушек, и они тише. Так что перевожу если не будет симметрично.
Думал может еще есть аквариумы, которые пропустил. Лиан ли как-то дороговато уже выходит, ищу "по проще".
Untegental
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Коротше мені відповіли з енкейс, і відповіли тільки на одне с поставлених запитань.
Чи відправляєте ви в Укр - ні.
Інші після першого напевно вони вирішили що не актуальні, ну і так воно схоже і є.

Тож виходить знову збираю в NR200
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Untegental: 09.09.2024 11:25 Коротше мені відповіли з енкейс, і відповіли тільки на одне с поставлених запитань.
Чи відправляєте ви в Укр - ні.
Інші після першого напевно вони вирішили що не актуальні, ну і так воно схоже і є.

Тож виходить знову збираю в NR200
якщо дуже хочеться, то пробувати писати, що є можливість отримати в Штатах або Європі і уточняти звідки будуть відпарвляти і яка ціна
Untegental
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

oversteve

Та ні, я не шарю як то замовляти різними службами, якщо там складніше ніж базовий викуп, я пас.
А тут передплати і тд
Ще і їх служба підтримки і спілкування з клієнтами, не вражає
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Untegental: 09.09.2024 13:52 Та ні, я не шарю як то замовляти різними службами
В гуглі є мільйон гайдів і доволі доступних :)
Untegental
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

daesz
Це зрозуміло, але воно ж навіть не в наявності, а відповіді про якісь терміни наявності нема, і по чату зрозумів що вони прострочили 2 останніх черги відправки.
Можливо колись в майбутньому я в ньому шось і зроблю, але зараз я не можу чекати більше півтора місяці.

Відповідно, старий, стальний і важкий NR200 знову в справі, бо в доступі на ринку взагалі не бачу конкурентів. ALmordor виглядає якось дуже мутно, не знайшов жодної інфи в мережі про нього, лише один відос на ютюбі зі збіркою
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Untegental: 09.09.2024 15:00 daesz
Це зрозуміло, але воно ж навіть не в наявності, а відповіді про якісь терміни наявності нема, і по чату зрозумів що вони прострочили 2 останніх черги відправки.
Можливо колись в майбутньому я в ньому шось і зроблю, але зараз я не можу чекати більше півтора місяці.

Відповідно, старий, стальний і важкий NR200 знову в справі, бо в доступі на ринку взагалі не бачу конкурентів. ALmordor виглядає якось дуже мутно, не знайшов жодної інфи в мережі про нього, лише один відос на ютюбі зі збіркою
Аlmordor це суто внутрішній китайський бренд.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

daesz: 09.09.2024 15:33
Untegental: 09.09.2024 15:00 daesz
Це зрозуміло, але воно ж навіть не в наявності, а відповіді про якісь терміни наявності нема, і по чату зрозумів що вони прострочили 2 останніх черги відправки.
Можливо колись в майбутньому я в ньому шось і зроблю, але зараз я не можу чекати більше півтора місяці.

Відповідно, старий, стальний і важкий NR200 знову в справі, бо в доступі на ринку взагалі не бачу конкурентів. ALmordor виглядає якось дуже мутно, не знайшов жодної інфи в мережі про нього, лише один відос на ютюбі зі збіркою
Аlmordor це суто внутрішній китайський бренд.
х з наскільки він внутрішній, +- як джонсбо, лан лі і т.п., продається в Європі і в Штатах, навіть у нас великі контори завозять
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Untegental: 09.09.2024 15:00 daesz
Це зрозуміло, але воно ж навіть не в наявності, а відповіді про якісь терміни наявності нема, і по чату зрозумів що вони прострочили 2 останніх черги відправки.
Можливо колись в майбутньому я в ньому шось і зроблю, але зараз я не можу чекати більше півтора місяці.

Відповідно, старий, стальний і важкий NR200 знову в справі, бо в доступі на ринку взагалі не бачу конкурентів. ALmordor виглядає якось дуже мутно, не знайшов жодної інфи в мережі про нього, лише один відос на ютюбі зі збіркою
Там другий батч тор зонів щойно дропнув, бачив навіть хтось із України замовив :)
Untegental
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

daesz
Я вибачаюсь, але не зрозумів "Батч тор зонів" це шо
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Untegental: 11.09.2024 18:23 daesz
Я вибачаюсь, але не зрозумів "Батч тор зонів" це шо
Thor zone nanoq = один з корпусів про які я вище писав, batch = партія :)

спойлер
Зображення
Відповісти