Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
Ap0stle
Junior
Звідки: Житомир-Бахмут-Бережани

Повідомлення

Закінчую апгрейд ПК і залишився корпус та водянка... Бюджет корпусу до 11к, водянка до 5к. Поки зупинився на двох варіантах, або
be quiet! Shadow Base 800 FX
https://www.bequiet.com/ua/case/4483
або
Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition
https://www.thermaltake.com/core-p90-te ... ition.html
(AMD Ryzen 5 7600x, Gigabyte X670E AORUS PRO X, 32Gb, 4070Ti Asus Rog)
Водянка буде або Kraken x73, або Liquid Freezer III 420
Вимоги: має бути гарно, тихо, вертикальне встановлення відеокарти.
Термалтейк великий, не факт що влізе на стіл. Можливо на стіну прийдеться вішати. Хвилююсь, чи не буде він занадто шуміти. Хочеться його, але якось лячно... хоча дуже гарний )))
Порадьте будьласка, буду дуже вдячний.
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ap0stle
be quiet занадто "класичний/стандартний/нудний" нє?) Напевне хочеться чогось цікавішого, якшо розглядаєш Термалтейк?)) Теж думав про нього, але: він повністю відкритий. Весь пил буде осідати на комплектуючих і весь шум будеш чути.
Як тобі Hyte Y60? І райзер в комплекті
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Лиан-ли О11 Вижн сильно его лучше, красивее и дешевле
Ap0stle
Junior
Звідки: Житомир-Бахмут-Бережани

Повідомлення

Що хайт, що ліан лі класичні, а хочеться чогось особливого... тоді вже NZXT H9 Flow
ArchangeLoL
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ap0stle: 28.08.2024 22:40 Що хайт, що ліан лі класичні, а хочеться чогось особливого... тоді вже NZXT H9 Flow
Lian Li SUP01 взагалі не класичний :super:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ap0stle: 28.08.2024 22:40 тоді вже NZXT H9 Flow
Що в цьому гробі не красичного? :think:
Ap0stle
Junior
Звідки: Житомир-Бахмут-Бережани

Повідомлення

Lian Li SUP01 взагалі не класичний :super:
Пропонували віжн. Суп краще, але мова про те, що хочеться не класичний короб, але і не монструозне незрозуміло що. І трохи є побоювання, що Р90 при всіх свої величезних + може дрібними - розчарувати.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Ap0stle: 29.08.2024 13:46Пропонували віжн. Суп краще, але мова про те, що хочеться не класичний короб
вот Вижн будет тебе не классический короб, а чем там Суп лучше я не знаю - как раз таки классический короб
обрати внимание на Вижн подробнее, у него есть то, чего нет ни у кого, еще и вода 360 становится любой толщины (привет Арктик)
ArchangeLoL
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 29.08.2024 14:11
Ap0stle: 29.08.2024 13:46Пропонували віжн. Суп краще, але мова про те, що хочеться не класичний короб
вот Вижн будет тебе не классический короб, а чем там Суп лучше я не знаю - как раз таки классический короб
обрати внимание на Вижн подробнее, у него есть то, чего нет ни у кого, еще и вода 360 становится любой толщины (привет Арктик)
Ну я не знаю чи суп кращий, просто не класичний)
у віжн проблема правильно розподілити повітря.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

ArchangeLoL: 29.08.2024 17:01не класичний
чем это он не классический?

ArchangeLoL: 29.08.2024 17:01у віжн проблема правильно розподілити повітря.
снизу входит, через бок выходит, что там не вышло - поднялось выше и вышло через задний, если мало, то задних можно два втулить... карта получает свежий воздух всегда
ArchangeLoL
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 29.08.2024 17:26
ArchangeLoL: 29.08.2024 17:01не класичний
чем это он не классический?
Розміщенням води, відяхи і інших вентиляторів... Але на любителя.
Melki: 29.08.2024 17:26
ArchangeLoL: 29.08.2024 17:01у віжн проблема правильно розподілити повітря.
снизу входит, через бок выходит, что там не вышло - поднялось выше и вышло через задний, если мало, то задних можно два втулить... карта получает свежий воздух всегда
Ну я про те, чи достатньо подачі повітря буде, повітряний потік і так відомий там варіантів особливо немає.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

ArchangeLoL: 29.08.2024 17:36чи достатньо подачі повітря буде
три 120/140 - с головой!
ArchangeLoL
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 29.08.2024 18:20
ArchangeLoL: 29.08.2024 17:36чи достатньо подачі повітря буде
три 120/140 - с головой!
О, я щось думав знизу не можна 3х140, тоді нормальна темка
KolSer
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 17.08.2024 21:08 візьму 100тку тоді, 120 виглядає наче задрібною (на фоні тієї монетки) :think:
Напевне вже пізно, та все ж... Я брав такий фільтр, навіть 80 має дуже дрібні отвори, у стокового фільтра Джонсбо сітка крупніша і сам матеріал набагато цупкіший.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KolSer: 03.09.2024 21:57
daesz: 17.08.2024 21:08 візьму 100тку тоді, 120 виглядає наче задрібною (на фоні тієї монетки) :think:
Напевне вже пізно, та все ж... Я брав такий фільтр, навіть 80 має дуже дрібні отвори, у стокового фільтра Джонсбо сітка крупніша і сам матеріал набагато цупкіший.
Насправді - ні, ще не взяв, бо щось в реалі мав багато клопотів і небуло часу тим зайнятись :)
Що на вашу думку буде ближче до того, що є в джонсбо - 60/50/40/30/20?
KolSer
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

daesz судячи з моєї 80, то 60 та 50 точно ні, я б обирав щось між 40 і 20. Напевне 30 :)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KolSer: 03.09.2024 22:19 daesz судячи з моєї 80, то 60 та 50 точно ні, я б обирав щось між 40 і 20. Напевне 30 :)
Якби знати розмір монетки, яку вони використовують на фото :(
Ще якась дурнувата логіка - чому дрібніша сітка коштує дешеше, там ж потрібно потратити більше матеріалів, та й зробити, мабуть, важче також..
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

daesz: 03.09.2024 22:28
KolSer: 03.09.2024 22:19 daesz судячи з моєї 80, то 60 та 50 точно ні, я б обирав щось між 40 і 20. Напевне 30 :)
Якби знати розмір монетки, яку вони використовують на фото :(
Ще якась дурнувата логіка - чому дрібніша сітка коштує дешеше, там ж потрібно потратити більше матеріалів, та й зробити, мабуть, важче також..
так нафіга розмір монетки, ці цифри то кількість отворів на дюйм, от візьміть лінійку і прикиньте :)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 03.09.2024 23:05
daesz: 03.09.2024 22:28
Якби знати розмір монетки, яку вони використовують на фото :(
Ще якась дурнувата логіка - чому дрібніша сітка коштує дешеше, там ж потрібно потратити більше матеріалів, та й зробити, мабуть, важче також..
так нафіга розмір монетки, ці цифри то кількість отворів на дюйм, от візьміть лінійку і прикиньте :)
Мені візуально було б легше прикинути :)
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

daesz: 03.09.2024 22:0260/50/40/30/20?
якщо говорити про фільтра, то купував пару металічних за посиланням oversteve, 80 та 60, у джонсбо можливо 120.
Для затримки пилюки вона не підійде, краще брати якісь мілкіші капронові з більшою втратою повітряного потоку.
Відповісти