Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Redovan
Корпуса, які ви вибираєте належать до середнього класу, тому там все гарно з якістю виготовлення, так на замітку. :)
SPIRIT424
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ребятки, посоветуйте плыз годный корпус до 2500 грн (возможно несколько вариантов), особых требований нету, главное что бы вентиляция была хорошей, ну и все же что бы не меньше 330мм было места под видюху. Сенк :)
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Fractal North.
Мушу сказати, що очікував ліпшої якості. Я бачив Fractal Torrent, і той корпус якістю матеріалів і збірки здався мені вищим класом, ніж North.
У North ті болти, які закручуються пальцями, насправді не можна відкрутити/закрутити пальцями, тільки викруткою. І вони обдирають ті місця на корпусі, де закручуються.
Бокова панель знизу добре співпадає з площиною корпуса (фото 1), а ближче до верху десь на 2 мм виступає (фото 2). Це не я криво її вставив чи закрутив, вона просто така є. І я бачив що це не одиночний випадок, бачив ще відгуки що ця панель не пристає як має бути. Права стінка нормальна.
спойлер
PXL_20231028_125258589.jpg
PXL_20231028_125130383.jpg
Вентилятори які йдуть в комплекті - Fractal Design Aspect 14, вони доволі добряче шумлять. Я не пробував налаштовувати обороти, бо так чи так використовую комп без вентиляторів, але отак просто потестував - не сподобались рівнем шуму. Це великий недолік, враховуючи, що за 100+ доларів вже можна взяти корпус з 4-5 вентиляторами хорошої якості.
Як писали раніше, нема жодного болтика для кріплення додаткових вентиляторів. За стінкою дроти від передньої панелі акуратно стягнені гарними Velcro ремінцями, але більше жодного такого в комплекті не поклали, дали 4 пластмасові стяжки. Мій старий БЖ Fractal мав 4 такі ремінці. Не поклали жодного запасного болтика для кріплення материнки.
Він має відсіки під харди і демпфери до них, але для мене це додає 0 до його цінності, бо хардами не користуюсь вже давно.

Я його взяв, бо мені треба було корпус який 1) Не надто величезний і при тому може вмістити E-ATX плату (цей може, хоч і не має з правого боку під неї стендофів) 2) Гарно виглядатиме, бо це все-таки частина інтер'єру. Щоб сподобалось і мені, і дівчині. Їй дуже імпонує дизайном і тим, що вона побачила type-C на передній панелі і вставила в нього свою зарядку до айфона, і воно працює. І він такий білий, вона думає, що це спецільний корпус Apple :gigi:
спойлер
PXL_20231024_141804164~2.jpg
PXL_20231028_125814878.jpg
PXL_20231031_164828415~2.jpg
Я його замовив за 4200 з доставкою додому. За 8.5к, за які його продають на Розетці чи в Енко точно би не купив, таких грошей він не вартий і близько.
Востаннє редагувалось 31.10.2023 19:36 користувачем Piter Cantrope, всього редагувалось 1 раз.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SPIRIT424: 31.10.2023 17:47 Ребятки, посоветуйте плыз годный корпус до 2500 грн (возможно несколько вариантов), особых требований нету, главное что бы вентиляция была хорошей, ну и все же что бы не меньше 330мм было места под видюху. Сенк :)
Якщо маєте пропелери в наявності - jonsbo d31/41, якщо не маєте - я б доклав до 3.2к і взяв lian li lancool 215.
Redovan
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope, дуже дякую за ваш відгук.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 31.10.2023 19:08
спойлер
Fractal North.
Мушу сказати, що очікував ліпшої якості. Я бачив Fractal Torrent, і той корпус якістю матеріалів і збірки здався мені вищим класом, ніж North.
У North ті болти, які закручуються пальцями, насправді не можна відкрутити/закрутити пальцями, тільки викруткою. І вони обдирають ті місця на корпусі, де закручуються.
Бокова панель знизу добре співпадає з площиною корпуса (фото 1), а ближче до верху десь на 2 мм виступає (фото 2). Це не я криво її вставив чи закрутив, вона просто така є. І я бачив що це не одиночний випадок, бачив ще відгуки що ця панель не пристає як має бути. Права стінка нормальна.
спойлер
PXL_20231028_125258589.jpg PXL_20231028_125130383.jpg
Вентилятори які йдуть в комплекті - Fractal Design Aspect 14, вони доволі добряче шумлять. Я не пробував налаштовувати обороти, бо так чи так використовую комп без вентиляторів, але отак просто потестував - не сподобались рівнем шуму. Це великий недолік, враховуючи, що за 100+ доларів вже можна взяти корпус з 4-5 вентиляторами хорошої якості.
Як писали раніше, нема жодного болтика для кріплення додаткових вентиляторів. За стінкою дроти від передньої панелі акуратно стягнені гарними Velcro ремінцями, але більше жодного такого в комплекті не поклали, дали 4 пластмасові стяжки. Мій старий БЖ Fractal мав 4 такі ремінці. Не поклали жодного запасного болтика для кріплення материнки.
Він має відсіки під харди і демпфери до них, але для мене це додає 0 до його цінності, бо хардами не користуюсь вже давно.

Я його взяв, бо мені треба було корпус який 1) Не надто величезний і при тому може вмістити E-ATX плату (цей може, хоч і не має з правого боку під неї ніжок) 2) Гарно виглядатиме, бо це все-таки частина інтер'єру. Щоб сподобалось і мені, і дівчині. Їй дуже імпонує дизайном і тим, що вона побачила type-C на передній панелі і вставила в нього свою зарядку до айфона, і воно працює. І він такий білий, вона думає, що це спецільний корпус Apple :gigi:
спойлер
PXL_20231024_141804164~2.jpg
PXL_20231028_125814878.jpg
PXL_20231031_164828415~2.jpg
Я його замовив за 4200 з доставкою додому. За 8.5к, за які його продають на Розетці чи в Енко точно би не купив, таких грошей він не вартий і близько.
Damn, не те щоб нахвалюю "свою болото" - але в комплекті джонсбо йшло стільки додаткових гвинтиків/кріплень для стінки запасних/гвинтиків для МП-ссд-хдд/стендофи/запасні вібропрокладки під хдд/штук 30 стяжок/запасні гвинтики для фіксації ВК і тд.. Від фракталу ждалось би як мінімум того ж самого.
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Хтось "нюхав" корпус Vinga CS315B?
https://vinga.ua/ru/korpus_vinga_cs315b_2p10019
спойлер
Зображення
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

І ще додам, що цей North можна в принципі використовувати, якщо треба справді добрячий розгін в компактному і симпатичному корпусі. Бо версія з перфорованою бічною стінкою, як у мене, йде з рамкою для кріплення двох 140мм. І є три положення: 1) Верхнє, для VRM і пам'яті 2) Нижнє, для вк 3) Середнє.
І якщо є якийсь 14900k і пам'ять в розгоні, то можна поставити 360мм воду зверху для нього, і цю рамку у верхнє положення для обдуву VRM і пам'яті. І буде без отих "колхозів" з вентиляторами на стяжках, які лежать зверху на оперативці і т.д.
Спереду на вдув, а ВК і так буде дихати, бо має перфоровану стінку. І в плані охолодження буде дуже навіть класно.
На фото ця рамка в середньому положенні, для ілюстрації.
спойлер
PXL_20231031_175423395.jpg
PXL_20231031_175457602.jpg
Ну і ще такий обдув збоку може стати корисним коли до нас дойдуть оті PCIE 5.0 NVME, які гріються до 80 градусів.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

taxi911: 31.10.2023 20:20 Хтось "нюхав" корпус Vinga CS315B?
https://vinga.ua/ru/korpus_vinga_cs315b_2p10019
спойлер
Зображення
так, досить прикольний малий корпус, тільки треба продумати все, що туди треба засунути, щоб потім не було сюрпризів з сумісністю комплектухи
в ідеалі сфх бж, щоб можна було попхати карту на 330-340мм
спойлер
20221103_153112_21.jpg
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

oversteve
Головне завдання - відійти від дорогих плат ІТХ та мати дод. РСІ-е слот, але, таке от але: дешеві плати типу Асрок Н610 формату ДТХ не мають М2, а ті що мають - просто калічні по розташуванню РСІ слотів та розміри вже не ті.
Бачу що все впритик.
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

taxi911: 31.10.2023 20:36 oversteve
Головне завдання - відійти від дорогих плат ІТХ та мати дод. РСІ-е слот, але, таке от але: дешеві плати типу Асрок Н610 формату ДТХ не мають М2, а ті що мають - просто калічні по розташуванню РСІ слотів та розміри вже не ті.
Дачу що все впритик.
туди залазить звичайна матх плата, якщо ще сфх бж засунути, то все інше попхати зовсім не проблема, бо самий великий напряг то прилаштувати кабель для мами від атх бж
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

oversteve
Як в нього з якістю металлу обробкою країв, підгонкою панелей?
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

taxi911
у мене не саме ця вінга, krux naos, але то все клони sama im01
за свої гроші взагалі все дуже добротно зроблено і досить продумано, всі панелі на кліпсах з фільтрами і все ок з вентиляцією при правильній організації, ще з цікавого - можна поміняти нижню і верхню панель догори ногами і зробити інвертований варіант, щоб відяха могла вільніше тягнути повітря згори
єдина проблема, яка у мене вилізла - у мене на мамі піни для кнопок від корпусу були розташовані так, що їх трохи блокували нижні вентилятори 120м своєю центральною частиною і довелося ті корпусні піни на пару мм підрізати, щоб не заважали, якщо піни на мамі зміщені кудись ближче до самого краю, то там по ідеї проблем не має бути
ну і власне там не дуже є куди пхати 3.5 диск, якщо таке потрібно, 2 шт 2.5 можна попхати взагалі без проблем
SPIRIT424
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
Спасибо, присмотрюсь. Мне тут посоветовали варианты в этом бюджете, что скажете? Cougar Airface, Vinga CS214W, Vinga Tank, GameMax Infinity
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

То це він і є :gigi: лише морда перфорована
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

taxi911: 31.10.2023 21:04
То це він і є :gigi: лише морда перфорована
https://www.reddit.com/r/mffpc/comments ... ?rdt=35837
nikelamoc
Junior

Повідомлення

День добрый.
Ищу себе тихий не светящийся корпус, вот выбрал пока 2 варианта
Vinga Black Widow https://vinga.ua/ru/korpusa/black-widow.html
И be quiet! PURE BASE 500 BLACK BG034 https://hotline.ua/ua/computer-korpusa/ ... ack-bg034/

Первый и дешевле и больше и тяжелей и от фирмы с Днепра, а второй типа брендовый и 2 хорошие вертушки в комплекте, которые в розницу 700 грн стоят.

Как думаете, есть смысл второй брать или разница с первым минимальная ?
Пк у меня не горячий, 5600g, суперпродуваемости не надо, хочется чтоб он безшумным был так как стоит у кровати.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

nikelamoc
Первый прям как-то дёшево стоит для своего вида, веса, комплектации (чуть ниже там же рекомендованная стоимость - 70 долларов), а это не 1929грн. :) Неизвестно как он вживую выглядит, насколько бюджетная пластмасса, фильтры, какая по качеству штамповка - хотя за свою цену вообще бомба.
Судя по видео - это довольно уже возрастная модель (90 долларов рекомендованная стоимость :) ) и в видео видно, что какие-то огрехи и черты бюджетности присутствуют (например, как сделаны гнёзда USB, места для жестких дисков):
спойлер
Что касается Be Queit - ну типичный Be Queit, как качественная иномарка - фильтры, пластмасса, качество изготовления, всё хорошо подогнано друг другу, но стоит дороже вот и всё.
nikelamoc
Junior

Повідомлення

По цене - да, загадка, так как до войны он стоил 2к грн, а сейчас за 1850 есть где его можно взять.
Возможно дело в том, что бренд наш и там где-то их немеряно на складах лежит.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

nikelamoc
Может быть, поэтому решайте сами, какой лучше. Просто по виду, по тактильным ощущениям, по качеству будет выигрывать PURE BASE 500, по функционалу - Vinga Black Widow.
Відповісти