Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Дождался Jonsbo D41 MESH SC, собрал, а экранчик тупо 0 реакции, все уже перепроверил, наверное брак. Интересно что скажут в магазине, надеюсь можно экран отдельно отправить, а не разбирать систему заново. В остальном нравится, эффективность охлаждения отличная.

Может есть у кого такой? Там же нет никаких секретов подключения?))) usb и hdmi подключил))
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 05.10.2023 22:12 Дождался Jonsbo D41 MESH SC, собрал, а экранчик тупо 0 реакции, все уже перепроверил, наверное брак. Интересно что скажут в магазине, надеюсь можно экран отдельно отправить, а не разбирать систему заново. В остальном нравится, эффективность охлаждения отличная.

Может есть у кого такой? Там же нет никаких секретов подключения?))) usb и hdmi подключил))
Підключав один єдиний раз, коли отримав кейс - провірити чи все в порядку. На обох ВК мав тільки 1х HDMI вихід, тому просто зачекав загрузку ПК, вийняв кабель від монітору і вставив від дисплея, все працювало :)
спойлер
Зображення
Зправа (на "боковій" стороні) на екрані мають бути 3 кнопки - включення/виключення, яскравість вверх і якскравість вниз. На всякий випадок запитаю чи нажимали :)
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

daesz: 06.10.2023 00:32 Зправа (на "боковій" стороні) на екрані мають бути 3 кнопки - включення/виключення, яскравість вверх і якскравість вниз. На всякий випадок запитаю чи нажимали :)
Не просто нажимал, а даже в разных комбинациях, прям как в рекавери на андроиде пытался зайти, все ноль реакции))) Когда я его подключил первый раз, у меня система странно отреагировала, клавиатура и мышка начали работать с огромным опозданием, но после перезагрузки все наладилось, кроме экрана)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 06.10.2023 14:17
daesz: 06.10.2023 00:32 Зправа (на "боковій" стороні) на екрані мають бути 3 кнопки - включення/виключення, яскравість вверх і якскравість вниз. На всякий випадок запитаю чи нажимали :)
Не просто нажимал, а даже в разных комбинациях, прям как в рекавери на андроиде пытался зайти, все ноль реакции))) Когда я его подключил первый раз, у меня система странно отреагировала, клавиатура и мышка начали работать с огромным опозданием, но после перезагрузки все наладилось, кроме экрана)
Можливо, й справді попався з дефектом/не робочий. Всяке буває :dontknow:
snyk04
Junior

Повідомлення

heidfeld: 02.10.2023 21:08
kot@work: 02.10.2023 20:51 Обираю кузов, порекомендуйте щось плз. Вимоги олдскульні, тому навіть вживаний - теж ок.
0) НЕ білий
1) АТХ мать на 9 гвинтів, не "коротка"
2) під 1 відеокарту 320-330 мм. Також 2 sata ssd та 2 sata hdd. hdd мають продуватись. Не впевнений зараз, але можуть ще +2 hdd доєднатись. Кріплення hdd на болтах - ніяких пластмасок та салазок.
3) БП довжиною 190 мм
4) БЕЗ скла. Без RGB. Взагалі пофіг на зовнішний вигляд, головне щоб строгий однокольоровий дизайн. На першому місці функционал. Кнопка "ввимк." наверху - не лякає.
Останній свій кузов купував в 2007 :) Зараз передивився актуальні моделі що є в наявності по салонах... щось так сумно стало, хочу туда, в 2007 :( Бо сталь надтонка, все згинається ледь не під своєю вагою. БП знизу - взагалі не бачу жодного "за".

PS так і не вирішив - чи треба к процу за 3000 грн купувати 240мм водянку (за 2000). Якщо це дуже лімітує вибір кузовов - хай буде без можливості встановлення водянки.

дякую за конструктивні поради
Lian Li Lancool PC-K57 https://www.computerdiy.com.tw/lancool-pc-k57/ сталь 0.8 мм

2000 грн. новый.
А где его можно купить сейчас?
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Всем привет, что скажете о Cougar Duoface Pro RGB, есть ли смысл на него смотреть? По размерам/возможностям вроде как аналог 5000d корсара и сразу 4 вертушки в комплекте (только цена не как у корсара :gigi: ), нормальные пылевые фильтры, подставка под видяшку встроенная, сьемная вся верхняя панель, недовода на 360мм становится и спереди и сверху, не понятно только, какого качества вертушки и есть ли там металл? Или забить на подобное и смотреть в сторону вариантов дороже? Корпус под систему на 450-500вт в пике.
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Mixx: 07.10.2023 10:21Всем привет, что скажете о Cougar Duoface Pro RGB, есть ли смысл на него смотреть? По размерам/возможностям вроде как аналог 5000d корсара и сразу 4 вертушки в комплекте (только цена не как у корсара ), нормальные пылевые фильтры, подставка под видяшку встроенная, сьемная вся верхняя панель, недовода на 360мм становится и спереди и сверху, не понятно только, какого качества вертушки и есть ли там металл? Или забить на подобное и смотреть в сторону вариантов дороже? Корпус под систему на 450-500вт в пике.
Очень многообещающий кейс, для воздушки и aio водянки.
По фильтрам очень хорошо, если передний садится без щелей (боковое извлечение - nice).
По вентиляторам сложно сказать, скорее всего обычный подшипник скольжения + дешёвый argb без шим. Главное что они тихоходные и в достаточной конфигурации.
Установка любого воздушного кулера и любой вк (в горизонтальном положении). В вертикальном положении только двухслотовики, если хотите нормального притока воздуха к ним.
Очень удобный монтаж 360/280 aio на переднюю панель, за счёт съёмной рамки. Верхняя панель тоже снимается.

Из минусов
Невозможность установить 2/360 радиатора
Нет райзера, вертикальная установка вк только 2 слота
Плюсы
Всё остальное за более чем вменяемую цену.
ViktorUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Ребята если выбирать из be quiet! PURE BASE 500DX и Lian Li LANCOOL 215 Midi-Tower?какой из них?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ViktorUA: 08.10.2023 01:55 Ребята если выбирать из be quiet! PURE BASE 500DX и Lian Li LANCOOL 215 Midi-Tower?какой из них?
Я б взяв ланкул, але я вже казав в сусідній темі :)
В нього на момент от цього огляду було найкраще охолодження з коробки.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

ViktorUA
Залежить від вимог до охолодження, біквайт кращий за всіма характеристиками крім того, що згори стає тільки 240 радіатор і в продуві, ланкул краще охолоджує, проте без пилових фільтрів і трохи "дешевше" відчувається, ну і вентилятори у біквайта тихіше.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Фото по моему новому Jonsbo D41 MESH SC Black, может кому полезно будет
https://photos.app.goo.gl/anDDFmpfPU2qTqab6
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Piter Cantrope: 01.10.2023 17:11 wigar
Я теж не втримався і замовив) Цікаво, у версії з перфорованою стінкою є ще рамка для встановлення 2x140 вентиляторів збоку.
спойлер
IMG_20231001_164441.jpg
так, я ця стійка - при її установці, трохи тисне на кабеля живлення відеокарти. Мабуть якщо відеокарта буте більш високою ніж моя 6800 асус, то її вже не поставити у нижне положення.
Тримача для відеокарти, щоб не прогибалась - немає. моглиб до тоє перфорованої стійки, зробити комплект.

зверху місця дуже мало, прийшлось від'єднувати 140вку, щоб підключити живлення ЦП (хоча бп модульний, це можно було зробити простіше - спочатку підєднати кабель до материнки, а потім кріпити материнку до корпусу і далі вже до бж). Можливо то проблема за використання матх
Але відсік до БП теж не комфортний, щоб відє'днати одну жилу зайву для молекс з бж, прийшлось рукою накрутитись у вузькому просторі.
спойлер
Зображення

трохи не подобається, що відбиває світло - хотілося б, щоб більш темним був. Але загалом - я задоволений :beer:
Зображення

Через сітку та фронтальну панель, підсвітка комплектуючий частково видно
спойлер
Зображення
То що в комплекті тільки дві 140 на вдув то сумно.

Для вертушок жодного болта в комплекті немає (з попереднього корпусу взяв 120 на тил та 140 на верх, для видуву), крім звісно - закріплених вже вертух. Мені здається, що в старому чіфтеку ~2007року, в комплекті всяків болтів вистачило, щоб ще одий корпус зібрати...

Багато болтів-барашків, що можна крутити пальцями, але всі пережаті - пальцями не відкрутити, прийшлось викрутку доставати раніше планованого. Так само і вже закручені платформа для материнки, прийшлось шукати пасатіжи.

кабель менеджмент трохи дивний, начебто кабелів не видно і то добре, але простору з тилу до стінки дуже мало, то приходиться розривати канат проводів на декілька.
та хаб до фертушок, теж трохи не зручний і вже моя помилка, що я 3 різні типи вертушок підключив в один цей хаб, по людськи всі 4 вертухи не налаштувати.
спойлер
Зображення
Але скажу ще одне, відчувається, що кормус Mesh - повітря виходить більш активно та охолоджує ногу :gigi: , ніж з попереднього корпусу, де було 2х140, 200 на вдув та 120, 200 навидув.
Але навіть на мінімумі обертів- чутно, що там, щось крутиться - треба буде експерементувати, може то вина комплектних вертух, або те що я в попередньому корпусі виставляв 0 обертів, а тут менше 15% не можу.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

wigar
Найс. :super:
Цей North не надто великий. Я бачив Torrent (повнорозмірний) зблизька, він величезний. А цей такого розміру щоб не виглядав дивно якщо тримати зверху на столі, як тепер люблять. Він трошки менший за Torrent Compact.
Я свій ще не почав збирати, чекаю поки ще дещо доїде. А от стосовно болтів для вентиляторів - то правда. Жодного не поклали, скотиняки.
Стосовно шуму. Я бачив на "реддіті" люди просять щоб вони продавати ще окремо бічні панелі. Щоб можна було купити скло якщо хочеш тихіше, або меш щоб вк мала чим дихати. Було б добре, на деякі інші моделі вони продають окремо панелі.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 08.10.2023 10:44 Фото по моему новому Jonsbo D41 MESH SC Black, может кому полезно будет
https://photos.app.goo.gl/anDDFmpfPU2qTqab6
Просторний :)
Пропоную відкрити клуб поціновувачів джонсбо дХХ моделей :D
AndP
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Krovatka: 08.10.2023 10:44 Фото по моему новому Jonsbo D41 MESH SC Black, может кому полезно будет
https://photos.app.goo.gl/anDDFmpfPU2qTqab6
:up: тоже на такой смотрел, но думаю брать схожий ASUS Prime AP201 White.
ПыСы. Почему башня перевернута?
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

AndP: 11.10.2023 14:04
Krovatka: 08.10.2023 10:44 Фото по моему новому Jonsbo D41 MESH SC Black, может кому полезно будет
https://photos.app.goo.gl/anDDFmpfPU2qTqab6
:up: тоже на такой смотрел, но думаю брать схожий ASUS Prime AP201 White.
ПыСы. Почему башня перевернута?
Продув снаружи холодным воздухом в сторону верхних вертушек. По классической схеме будет захват горячего воздуха от видеокарты. А просто вентилятор перекинуть не захотел, ибо с другой стороны нет антивибрационной резинки по контуру радиатора.
AndP
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Krovatka: 11.10.2023 16:27 А просто вентилятор перекинуть не захотел, ибо с другой стороны нет антивибрационной резинки по контуру радиатора.
вот теперь понятно.
r1d3r
Member
Звідки: Харків

Повідомлення

Krovatka: 11.10.2023 16:27
AndP: 11.10.2023 14:04

:up: тоже на такой смотрел, но думаю брать схожий ASUS Prime AP201 White.
ПыСы. Почему башня перевернута?
Продув снаружи холодным воздухом в сторону верхних вертушек. По классической схеме будет захват горячего воздуха от видеокарты. А просто вентилятор перекинуть не захотел, ибо с другой стороны нет антивибрационной резинки по контуру радиатора.
Накладку декоративну можеш перевернути, на скільки я знаю вона знімається
corban_jum
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Никто не продает готовую миниITX систему в корпусе типа Thermaltake Core V1?
Есть 1070 Zotac Mini, думал продать, но карта хорошая, чего на ней что-то типа базового Иксбокса не собрать
observer
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Збираюсь брати новий ПК, старий (3070+ i5 6600k OC->4.6 GHz) зібрано у офісному корпусі (зі стійками для дисків, БЖ згори, залізна бічна стінка, немає норм продуву...)

Я свій старий модифікував під розгон ЦП і нову відяху тим, що встановив кулери на видув позаду башти ЦП і бічну кришку навпроти відеокарти. А зпереду замість кришок-заглушок для дисководів поставив пилові фільтри, чим знизив температуру ЦП у максимальному навантаженні на 10 градусів.

Нові корпуси чудові зі своїми скляними дверцятами і меш-отворами зпереду і згори. Але! У випадку скляних дверцят немає отвору/перфорації навпроти відеокарти. Це якась катастрофа, куди дівається повітря після видуву? Відеокарта розташована у "ведмежому кутку" і повітря має циркулювати на місці, перегріватись, і ще й гріти баштовий кулер повітряного охолодження процесора. Я не хочу водянку, тож з відяхою це проблема, особливо якщо я візьму дрібночіплетний райзен...

Я зря хвилююсь, чи треба шукати корпус без скла на бічній кришці? Скло - це красіво, але якщо +15 градусів на ЦП - це вже "краса що вбиває"...
Відповісти