Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
Solpadeine
Member
Аватар користувача
Звідки: Никополь

Повідомлення

Народ, что сейчас можно взять из бюджетного сегмента для рабоче-офисного компа?
Чтоб не совсем фольга, с парой вертушек на вдув, под АТХ формат материнки
Расположение слотов хотелось бы видетьспереди или сбоку (ну не люблю я сверху)
Подсветка, огоньки и т.п не нужны)

Давно покупал данные девайсы, домашнему уже 10 лет, поэтому совсем не ориентируюсь современных производителях :)
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Solpadeine
А бюджет?

Отправлено спустя 7 минут 38 секунд:
Как вариант из недорого и какой-то вид-функционал имеет
https://can.ua/deepcool-cc560-limited-r ... cteristics

Отправлено спустя 29 секунд:
А, пардон, сверху не подходит...
MadManUA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Потрібен корпус, пріоритет максимальне охолодження, бюджет 200 долларів.
Конфіг: 5800х3d (105W) 6800 XT (320W, 32cm), Dark Rock Pro 4 (164mm).
В ідеалі поставити 3 140-180мм в лоб і водянку 360мм зверху. Товщина корпусу мінімум 0.7мм, зовнішній вигляд неважливий, стоятиме під столом.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

MadManUA: 17.08.2023 00:56 Потрібен корпус, пріоритет максимальне охолодження, бюджет 200 долларів.
Конфіг: 5800х3d (105W) 6800 XT (320W, 32cm), Dark Rock Pro 4 (164mm).
В ідеалі поставити 3 140-180мм в лоб і водянку 360мм зверху. Товщина корпусу мінімум 0.7мм, зовнішній вигляд неважливий, стоятиме під столом.
Lian Li LANCOOL III буде хорошим по температурах. З коробки вже є 4 вертушки. Водянку зверху просто поставити і не треба нічого докуповувати.
спойлер
li3.png
zexxx9
Junior

Повідомлення

Народ, привіт.
Маю БЖ довжиною 19 см і шукаю компактний корпус. Бюджет в ідеалі до 2 тисяч грн. Зацікавили Vinga CS316B і Vinga Ghost, правда не знаю чи можна там зняти кошик HDD, щоб встановити блок живлення?
Може є ще якісь непогані варіанти?
darlo0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Prescott
В мене такий, тіко білий, як власник дам відгук
Шумний, комплекті вертушки +- норм, але на середніх обертах вже чутно, особливо передні через ту сітку. Корзина під диски то окрема пісня і більш дурного кріплення я не бачив. + якщо ставити модульний бж то важко з проводами.
З плюсів +- вигляд, не топова але нормальна продуваємість , 4комплектні вертушки, є місце щоб поставити одноразову воду, нормальний кабельменеджмент
MadManUA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

aaleksandrenko: 17.08.2023 01:09
MadManUA: 17.08.2023 00:56 Потрібен корпус, пріоритет максимальне охолодження, бюджет 200 долларів.
Конфіг: 5800х3d (105W) 6800 XT (320W, 32cm), Dark Rock Pro 4 (164mm).
В ідеалі поставити 3 140-180мм в лоб і водянку 360мм зверху. Товщина корпусу мінімум 0.7мм, зовнішній вигляд неважливий, стоятиме під столом.
Lian Li LANCOOL III буде хорошим по температурах. З коробки вже є 4 вертушки. Водянку зверху просто поставити і не треба нічого докуповувати.
спойлер
li3.png
Дякую, те, що й шукав. Єдиний мінус - потрібні кабелі подовше від бж. З профільним бж важко в кабель менеджмент, а процесорне живлення (55см) ледве дотягується.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

MadManUA: 19.08.2023 15:32
aaleksandrenko: 17.08.2023 01:09

Lian Li LANCOOL III буде хорошим по температурах. З коробки вже є 4 вертушки. Водянку зверху просто поставити і не треба нічого докуповувати.
спойлер
li3.png
Дякую, те, що й шукав. Єдиний мінус - потрібні кабелі подовше від бж. З профільним бж важко в кабель менеджмент, а процесорне живлення (55см) ледве дотягується.
Корпус реально здоровий. Як варіант, є подовжувачі 20-30см. буде зручніше підключати трохи та й естетично вони гарні. Якраз в малих корпусах їх нема куди дівати, як кишка там ззаду валяються, а у вашому якраз норм буде ;)
OFFF
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Поділюсь проблемою, виявилось що RTX4070 ROG STRIX просто так не влазить в Fractal design Define XL R2, потрібно знімати корзину 3,5"
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Щойно натрапив і вирішив поділитись :)
Для справки. Що в свою чергу - жирнюча відсилка до Акіри
maxsvt
Member

Повідомлення

а есть в природе full tower современный с 4 отсеками на морде 5.25 (у меня lcd + 3 писалки дисков под проект. ну может минимум 3 отсека) + отсек на 2.5. Сейчас стоит серверный чифтек, который я много лет моддил и он уже в кастом превратился)
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

zexxx9: 17.08.2023 22:09 Народ, привіт.
Маю БЖ довжиною 19 см і шукаю компактний корпус. Бюджет в ідеалі до 2 тисяч грн. Зацікавили Vinga CS316B і Vinga Ghost, правда не знаю чи можна там зняти кошик HDD, щоб встановити блок живлення?
Може є ще якісь непогані варіанти?
Jonsbo D41(D31 для мікро-атх). Можна за 2300-2500 знайти. Вінги доволі великі.
maxsvt
Member

Повідомлення

Kosdnepr
супер. практически идеально. Не понравился только момент, что там перекрыт поток от передних вентилей значительно, если все отсеки c hdd поставить. Но думаю можно что-то придумать

Отправлено спустя 2 часа 44 минуты 45 секунд:
еще в б подобный silver найти и сразу бы купил
Nixlie
Member

Повідомлення

Колеги, вітаю.
Обираю собі новий корпус. Потрібні думки та поради.
Наразі маю Lian Li PC-101: Aluminum, якому вже майже 17 років )
Начінка перебрана минулого літа - Core i5 11400F + 3060Ti трьохкулерна
Кулер процесору - середньобюджетна башта.
Розташован корпус під столом на підвісі (фото)
Зображення

Проблема - гріється. Бокова стінка під час гри гаряча. Влітку при вимкненому кондиціонері в кімнаті кілька разів вирубалась відеокарта по перегріву.

Думаю над заміною корпусу. Персональні бажання:
- жодних RGB
- Жодних скляних прозорих дверцят
- Найбільш привабливе для мене закритий брутальний робочий інструмент суцільно чорний, шліфований алюміній, шось таке.
- Бажано на передній морді мати пару слотів 5" для монтажу адаптерів (один для SD карт, другий для легкого підключення SATA дисків)
- Доооовгий строк життя корпусу
- Заміна корпусу обов'язково потягне за собою перехід на водяну систему охолодження. Потенційно колись із встановленням водянки на відеокарту також.

Які на вашу думку можуть під ці вимоги підійти варіанти?
Шо думаєте про be quiet! Pure Base 600 Black?
Чи вирішував хтось задачу елегантного відведення тепла з під стола? (в куту, де змонтовано корпус, утворюється дуже тепла зона і проста конвекція не дуже там працює)
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Nixlie: 04.09.2023 13:53be quiet! Pure Base 600
Тихий, добротный корпус, можно сказать, что классика, если сравнивать с современными (имеются все отсеки для старья (5,25), а также можно это и убрать. Недостатком такого корпуса является его не слишком хорошая продуваемость. Конечно, лучше, чем у вашего нынешнего, но хуже чем у МЕШ корпусов. Но он реально тихий (хорошо глушит шумы).
Из недостатков - передние фильтры. Чтобы их почистить нужно для начала снять обе крышки, затем отщелкнуть по бокам шесть защелок, затем снять переднюю панель, боковинки на передней панели - продуть их. Задний фильтр тоже высовывается назад - тоже не супер удобно. А так - добротный качественный корпус.
maxsvt
Member

Повідомлення

Kosdnepr
короче пересмотрел, наверное, все, что на рынке есть. Похоже кроме Fractal Design Define XL R2, который вы посоветовали, ничего на рынке нет с несколькими 5.25 отсеками и full tower. Но R2 только черные.. Похоже придется дальше сидеть на своем серверном чифтеке silver
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Nixlie, перевісити на правий бік і опустити нижче буде простіше. Вода не врятує, бо її теж треба охолоджуватм. Хіба в столі отвори, а на дно корпусу - вентилятори, монітори на кронштейн.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Nixlie
В дополнение:
спойлер
Зображенняfree image upload
Зображення
Зображення
Nixlie
Member

Повідомлення

Барбарис: 04.09.2023 14:31 Nixlie, перевісити на правий бік і опустити нижче буде простіше. Вода не врятує, бо її теж треба охолоджуватм. Хіба в столі отвори, а на дно корпусу - вентилятори.
Думаю, шо вода має бути ефективніша, бо в такій системі відрізняється технічно процес відведення тепла та продувки корпусу.
Про перевішування праворуч думав, але то наразі крайній варіант. Хотілося б так не робити, бо робоче місце в цілому спроектоване під той монтаж, який є зараз.

Відправлено через 3 хвилини 13 секунд:
Avenger80: 04.09.2023 14:40 Nixlie
В дополнение:
спойлер
Зображенняfree image upload
Зображення
Зображення
Дякую )
Я перед війною клієнту для дитини збирав ігровий комп. Там ми обрали be quiet! Silent Base 601 і мені дуже він сподобавсі.
Лаконічний, закритий, тихий. Тому й для себе звернув увагу саме на цей тип.

Відправлено через 1 хвилину 18 секунд:
Барбарис: 04.09.2023 14:31 Nixlie, перевісити на правий бік і опустити нижче буде простіше. Вода не врятує, бо її теж треба охолоджуватм. Хіба в столі отвори, а на дно корпусу - вентилятори, монітори на кронштейн.
Але в будь-якому разі дякую. Я про це зараз якось не замислювався, а тепер знов ці думки повернулись )
Відповісти