Фантазії на тему кастомного корпусу на дві системи

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Круто! Навіть дуже круто!
Але неакуратно :-/ Такі проекти акуратно виходять, напевно, з другої-третьої спроби.
Дуже здивувала снобська критика форумчан, замість фахової/конструктивної.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Igoretc: 04.06.2024 19:16 Круто! Навіть дуже круто!
Але неакуратно :-/ Такі проекти акуратно виходять, напевно, з другої-третьої спроби.
Дуже здивувала снобська критика форумчан, замість фахової/конструктивної.
Дякую!

Думаю над наступною версією. Після багатьох років користування з купою заліза та різними модифікаціями є ідеї як зробити краще.
Хочеться стандартизувати компоненти щоб можна було опціонально зібрати від ITX на одну систему до SSI-EEB на дві системи і все між ними. І більш просту конструкцію з деякими речами надрукованими на 3D принтері щоб легше було повторити.
Сподіваюся таким чином можна буде зібрати спільноту і зробити якусь екосистему готових компонентів. Нічого надзвичайно складного в корпусах насправді немає.

Але на це треба величезна кількість часу, якого завжди не вистачає, тому по термінах не скажу нічого, але в голові воно по трохи крутиться.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

nazar-pc: 04.06.2024 19:28можна буде зібрати спільноту і зробити
nazar-pc: 04.06.2024 19:28в голові воно по трохи крутиться
пожалуй первый начну (если не против):
мне видится, в голове крутится, концепция xtia.design + крепления боковых панелей (стекло/перфорированый пластик/металл) уже на внешние радиаторы (которые не должны ограничиваться размерами и толщиной)
тут хоть две системы на две стороны придумывай, хоть одну на две стороны, хоть на воде, хоть на воздухе...
мелкие кронштейны креплений удобны для логистики и для производства, большие боковые панели ровные без загогулин и если не каждый, то много кто сможет кастомизировать/модифицировать/изготовить...
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 04.06.2024 20:32
nazar-pc: 04.06.2024 19:28можна буде зібрати спільноту і зробити
nazar-pc: 04.06.2024 19:28в голові воно по трохи крутиться
пожалуй первый начну (если не против):
мне видится, в голове крутится, концепция xtia.design + крепления боковых панелей (стекло/перфорированый пластик/металл) уже на внешние радиаторы (которые не должны ограничиваться размерами и толщиной)
тут хоть две системы на две стороны придумывай, хоть одну на две стороны, хоть на воде, хоть на воздухе...
мелкие кронштейны креплений удобны для логистики и для производства, большие боковые панели ровные без загогулин и если не каждый, то много кто сможет кастомизировать/модифицировать/изготовить...
Там якась специфічна не дуже легка у виготовлені основа якщо я правильно зрозумів і в основному на міні-ПК сфокусована.

В мене одна система з Threadripper а друга з Epyc, їм + охолодженню треба багато місця.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

nazar-pc: 04.06.2024 20:40специфічна не дуже легка у виготовлені основа якщо я правильно зрозумів і в основному на міні-ПК сфокусована
изучай внимательней - основа это листовой металл на лазере, как и в обычном корпусе стенка куда материнка прикручивается, только их две на две стороны и вся проводка уходит между ними...
было-бы сложно, русня бы не наклепала миллиона аналогов...
размеры материнки ничто не ограничивает, радиаторы вешаются просто снаружи к тому что есть. Хtia-xproto-atx-case - что мешает тут ЕАТХ сделать?
Відповісти