Выбор БП

Куратор теми: Melofon
Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Данная тема предназначена для обсуждения и выбора конкретных моделей блоков питания для ПК.

PSU Tier List (список по эшелонам БП)

Рекомендации по моделям БП с информацией по каждому в виде таблицы

Рекомендации по моделям БП с информацией по каждому в виде текста

Под чьими наклейками производятся БП (ОЕМ-производители)

Шумовая сертификация (оценки) БП по CYBENETICS

Похожие темы:
Хватит ли блока питания?
Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение.
Корпуса
Выбор вентилятора в БП
Писк свист гул шум треск и прочие эффекты в блоке питания

Пожалуйста сформулируйте вопросы согласно шаблону, это поможет сэкономить ваше и наше время.
Правильная формулировка вопросов по шаблону:
спойлер
- Укажите конфигурацию ПК.
- Наличие/отсутствие разгона.
- Бюджет на покупку БП ( можно ли двигаться в большую сторону или нет ).
- Планируется ли апгрейд процессора и/или видеокарты. Если да, то примерный уровень апгрейда.
- Укажите нужно ли наличие таких фишек БП как:
- Сертификат КПД 80+ ( 80+, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Titanium ).
- Полу-модульность ( часть кабелей отсоединяются от БП ).
Полная модульность ( все кабели отсоединяются от БП ).
- Полу-пассивный режим работы вентилятора ( при маленьких нагрузках таких как рабочий стол, использование браузера, просмотра видео и других не ресурсоемких задачах вентилятор не крутится и включается только по достижении определённого процента мощности или по достижении определённой температуры ).
- Когда задаете вопросы по конкретным бп обязательно пишите названия моделей правильно и полностью !!! (Это упростит нашу помощь вам и в будущем поиск по теме).
Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 02.11.2023 16:24 користувачем Melofon, всього редагувалось 25 разів.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

FSP Hydro PTM Pro 750W (HPT2-750M)
https://hotline.ua/ua/computer-bloki-pi ... hpt2-750m/
Да, 750 Вт, но достаточно будет даже с мощным Intel 1700, не говоря уже про AM5.
Вот тут беглый анпак: FSP Hydro PTM Pro 750W Power Supply Unboxing and Overview.
P.S. Может не влезть по длине в корпус, нужно акцентировать внимание.
Yokory
Junior
Аватар користувача
Звідки: Звягель

Повідомлення

acm_fan
Зараз процесор 3600х, потім можливо заміню на 5800х3d, а поки пріоритет відеокарта. Також розглядав від FSP БЖ, але побоявся що може 750Вт мало :) В мій Zalman Z10 думаю влізе. Наразі дякую :up:
Alex+
Member

Повідомлення

Yokory
В вашому списку є A850GF - чудовий БЖ. Для карти є аж 6 конекторів. Начинка достойна, та 10 років гарантії
Yokory
Junior
Аватар користувача
Звідки: Звягель

Повідомлення

Alex+
Дякую, :up: напевно візьму FSP Hydro PTM Pro 750W БЖ ну дуже привабливий
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Yokory: 10.06.2023 20:16 Потрібна консультація експертів, з вибору БХ(блок харчування) Планую взяти Power Color Radeon RX 6950 XT Red Devil 16GB ціна 700 нічим не підкріплених зелених бумажок. Порадьте БХ до 5500 вічно кольорових гривень. Моє око впало на пару цікавих БХ. Але мене бентежить що в деяких БХ тільки 2 кабелі 6+2pin+2, тоді як для відеокарти потрібно 3x 8-pin
спойлер
https://ek.ua/ua/XILENCE-XP850MR9.htm
спойлер
https://ek.ua/ua/MSI-A850GF.htm
спойлер
https://ek.ua/ua/COUGAR-GEX850.htm
спойлер
https://ek.ua/ua/ZALMAN-ZM850-TMX.htm
спойлер
https://ek.ua/ua/CHIEFTEC-PPS-850FC.htm
спойлер
https://ek.ua/ua/DEEPCOOL-DQ850-M-V2L.htm
я вас не розумію купуваті за 700 вічно зеленіх відеокарту та єкономіти на БЖ ... на тому що в першу чергу не повінно бути яким небуть а надійнім ...

я могу вам порадиті за аку ціну купиті у камрада viewtopic.php?f=26&t=184420 БЖ з США Super Flower Leadex Titanium 850W .... допвню у мен є 6900 ред девіл він дуже жуде вибагливий до БЖ і половина з тих що ви вкащали не будуть з нею працювати загалі
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

WaRMacTep: 10.06.2023 21:52 я вас не розумію купуваті за 700 вічно зеленіх відеокарту та єкономіти на БЖ ... на тому що в першу чергу не повінно бути яким небуть а надійнім ...

я могу вам порадиті за аку ціну купиті у камрада viewtopic.php?f=26&t=184420 БЖ з США Super Flower Leadex Titanium 850W .... допвню у мен є 6900 ред девіл він дуже жуде вибагливий до БЖ і половина з тих що ви вкащали не будуть з нею працювати загалі
а чим платиновий ФСП чи золотий СВТ поганий, і у квітки буде 10 річна гарантія? :-/
Mtang
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

oversteve: 10.06.2023 22:17
WaRMacTep: 10.06.2023 21:52 я вас не розумію купуваті за 700 вічно зеленіх відеокарту та єкономіти на БЖ ... на тому що в першу чергу не повінно бути яким небуть а надійнім ...

я могу вам порадиті за аку ціну купиті у камрада viewtopic.php?f=26&t=184420 БЖ з США Super Flower Leadex Titanium 850W .... допвню у мен є 6900 ред девіл він дуже жуде вибагливий до БЖ і половина з тих що ви вкащали не будуть з нею працювати загалі
а чим платиновий ФСП чи золотий СВТ поганий, і у квітки буде 10 річна гарантія? :-/
Теж цікавить це питання, нещодавно купив собі MSI MPG 750W (A750GF) та здав по гарантії на другий день бо йде від нього звук подібний як від трансформатора, чекаю рішення від телемарту. Купляв в замін 15 річному chieftec в якого такого дефекту не має. Тепер розглядаю варіанти 650-750w до 5000 грн
Alex+
Member

Повідомлення

Mtang: 11.06.2023 08:06Тепер розглядаю варіанти 650-750w до 5000 грн
І я так розумію, що на МСІ тепер навіть не глянете? :gigi:

Роздивіться як альтернативу платиновий фрактал: https://hotline.ua/ua/computer-bloki-pi ... 60p-bk-eu/
Начинка там від Сіртек, дуже високий рейтинг кібернетікса А++ , 10 років гарантії
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

oversteve: 10.06.2023 22:17
WaRMacTep: 10.06.2023 21:52 я вас не розумію купуваті за 700 вічно зеленіх відеокарту та єкономіти на БЖ ... на тому що в першу чергу не повінно бути яким небуть а надійнім ...

я могу вам порадиті за аку ціну купиті у камрада viewtopic.php?f=26&t=184420 БЖ з США Super Flower Leadex Titanium 850W .... допвню у мен є 6900 ред девіл він дуже жуде вибагливий до БЖ і половина з тих що ви вкащали не будуть з нею працювати загалі
а чим платиновий ФСП чи золотий СВТ поганий, і у квітки буде 10 річна гарантія? :-/
погані бп бувають але не в цьому разі, просто якщо порівнювати бж по компонентній базі, схемам, відсотку брака то просто одні кращі, інші гуншу ... у квіток буде гарна елементна база схеми бж, на мій вигляд краща в світі з бж для не серверного сегменту
SoundSX
Member

Повідомлення

Привет. Подскажите качественный тихий БП на 550, недорогой. Топ за свою цену так сказать. Типа Vinga VPS550. Спасибо.
Alex+
Member

Повідомлення

Багато хочете, щоб і дешево і якісно і тихо.
Хоча б бюджет вказали на покупку.
SoundSX
Member

Повідомлення

Чем дешевле тем лучше. 1500-2000.
Alex+
Member

Повідомлення

SoundSX
Вам би в барахолку сходить, подивіться що з БВ продають.

З нового роздивіться оцей Сеготеп: https://hotline.ua/ua/computer-bloki-pi ... ep-gp600g/
Це найдешевший якісний БЖ з золотим сертифікатом (платформа використовується навіть в преміальних Енермаксах), але він на 500 ват

Вінга 550голд трохи дорожчий та його стає чутно після умовних 50% навантаження

Ще з тихих можна розглянути Ксайленс: https://hotline.ua/ua/computer-bloki-pi ... 50w-xn082/
Але рівень начинки та схемотехніка значно простіша ніж у перших двох
MMikhail
Member

Повідомлення

Нужен БП, на перспективу. Планирую 4090 брать в обозримом будущем (а может и 4090Ti если к тому времени выйдет).
Я так понимаю, что на перспективу надо брать 1000Вт? (4090Ti по слухам 600Вт будет есть)
Посмотрел что из Gold серии be quiet! 1000W (который тут советуют) с новым разъемом, есть только в сомнительном новом магазине. Это какой-то временный хайп, или другие модели надо смотреть?
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

MMikhail: 16.06.2023 15:29 Нужен БП, на перспективу. Планирую 4090 брать в обозримом будущем (а может и 4090Ti если к тому времени выйдет).
Я так понимаю, что на перспективу надо брать 1000Вт? (4090Ti по слухам 600Вт будет есть)
Посмотрел что из Gold серии be quiet! 1000W (который тут советуют) с новым разъемом, есть только в сомнительном новом магазине. Это какой-то временный хайп, или другие модели надо смотреть?
все что завезли к нам поставщики разгребли в первую неделю, те магазы где типа есть, на самом деле там нету ничего, и ждать поставки 2 недели + и не факт что уложатся
Alex+
Member

Повідомлення

MMikhail
Біквайт 12м? Це блок середнього рівня.
Той же мсі який тут багато разів радився буде вище рівнем, або ж біквайт 13, корсар нові теж непогані.
MMikhail
Member

Повідомлення

Alex+: 16.06.2023 15:59 Той же мсі який тут багато разів радився буде вище рівнем, або ж біквайт 13, корсар нові теж непогані.
MSI типа вот этого? MSI MPG A1000G PCIE5 Я почему-то понял, что MSI наоборот не советовали. :)
Корсар, такой? CORSAIR RM1000e
Что из них лучше?
В наличии ещё много ASUS TUF. Я так понял только с be quiet! беда по наличию
Востаннє редагувалось 16.06.2023 16:36 користувачем MMikhail, всього редагувалось 1 раз.
Alex+
Member

Повідомлення

MMikhail: 16.06.2023 16:21MSI типа вот этого? MSI MPG A1000G PCIE5
Так
MMikhail: 16.06.2023 16:21 MSI наоборот не советовали.
Не вірно зрозуміли. Він один з найоптимальніших варіантів по ціна-якість
MMikhail: 16.06.2023 16:21ещё много ASUS TUF. Я так понял только с be quiet! беда по наличию
Asus Tuf, Bequite 12m, Corsair RMxxxE - це все блоки середнього рівня, на платформі НЕС.
MSI, Corsair RMxxxX йе більш продвинуті БЖ на платформі CWT та більш якісні по обв'язці

Bequite 13 це вже передтоп.

Зараз дійсно вибір так собі. Якщо карта тільки на перспективу планується, та на зараз немає гострої потреби в новому БЖ, то краще відкласти покупку до того часу, як будете купляти нову топову карту. Є велика вірогідність, що до того часу і асортимент буде кращий, і ціни стабілізуються
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

MMikhail
спойлер
avg_eff_230V-4.png
avg_noise_230V-4.png
MMikhail
Member

Повідомлення

Alex+: 16.06.2023 16:36 Зараз дійсно вибір так собі. Якщо карта тільки на перспективу планується, та на зараз немає гострої потреби в новому БЖ, то краще відкласти покупку до того часу, як будете купляти нову топову карту. Є велика вірогідність, що до того часу і асортимент буде кращий, і ціни стабілізуються
Ок. Спасибо. Пока подожду наверное. Пока старый БП 550 Вт тянет 3070. Игры и работа в Анреале стабильно работают. Но бывало пару раз отрубался, когда одновременно и Анреал и Медиа Энкодер работали. :shuffle:

Апдейт
Отправлено спустя 47 минут 9 секунд:
Alex+: 16.06.2023 16:36 MSI, Corsair RMxxxX йе більш продвинуті БЖ на платформі CWT та більш якісні по обв'язці
ХМ я тут посмотрел. be quiet! DARK POWER 13 1000W стоит на 100 баксов дороже, при том, что его нет.
Смысл мне его ждать? Может все-же лучше взять Corsair RM1000x? Вы пишете, что он нормальный, стоит 8200 и есть в наличии. :rolleyes:
Відповісти