Підбор корпусу під 420мм водянку

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

timyrdp: 31.05.2023 15:48 Зіткнувся з проблемою вибору корпусу.
Під майбутній конфіг на базі i7-13700k, зараз непогані ціни на цікаву сжо Arctic Liquid Freezer II 420. Але цей монстр не влазить у більшість корпусів, принаймні тих що я знайшов. Бо крім того що туди повинно влізти це сжо, воно ще й продуватися повинно.
З достойних корпусів знайшов DarkFlash DK431 або якусь Lian Li. Ліан лі хоч і кльові, але ціни - дурні. Ще знаходив Inter-tech c701 на олх, але власник покалічив його, а нові таки корпуси в нас я не знайшов.
Отже, може хтось може порадити де пошукати корпус під 420 водянку?
be quiet! SILENT BASE 802 Black спереди 420 ставится
timyrdp
Junior

Повідомлення

Вже вкрадаються думки про якусь не дорогу 360 аіо типу XILENCE LIQURIZER 360 (XC978) або ID-COOLING Zoomflow 360 XT та влаштувати нормальний продув.
І як план Б) - термалрайтівська рамка на сокет. І як план Ґ) - заміна штатних кулерів з тої 360 аіо, на супер розпіарені кулери арктік р12 про по 400грн за штуку. :-/

Відправлено через 3 хвилини 40 секунд:
WaRMacTep
Не влізе під стіл, але корпус канєшно топ.
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

timyrdp
кстати если пк для поиграться, без длительных нагрузок на проц в 100% - можно поставить PL 100-130 и воздух :D
а когда уже будут деньги и уверенность в корпусе - продолжить водное дело, если нужно конечно
timyrdp
Junior

Повідомлення

fuksa
PL 100-130,- це що за штука?
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Не зовсім розумію розміщення радіаторів спереду корпусу і на вдув, це ж гаряче повітря йде в середину особливо до відеокарти
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

timyrdp: 05.06.2023 08:01 fuksa
PL 100-130,- це що за штука?
это power limit (штатно у 137к 253Вт), условно говоря вы ограничите энергопотребление раза в два, и с таким тепловыделением справится без проблем воздушное охлаждение, а для игр и повседневных задач падение производительности будет не более 10%

Отправлено спустя 1 минуту 56 секунд:
Sashkotem: 05.06.2023 10:26 Не зовсім розумію розміщення радіаторів спереду корпусу і на вдув, це ж гаряче повітря йде в середину особливо до відеокарти
у меня временно стояла 420 в dark base 900.2 на передней панели, там даже теплым воздухом не пахло на вдуве.
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Sashkotem: 05.06.2023 10:26 Не зовсім розумію розміщення радіаторів спереду корпусу і на вдув, це ж гаряче повітря йде в середину особливо до відеокарти
ні такої проблеми немає, це радіатор сво, його нагрів ні в яне порівняння не йде з повітряним охолодженням, температура повітря що в корпус попадає на 2-3 градуси вища ніх просто закачуєме вентиляторами...тобто для відеокарти це нічого не міняє ....
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Be quiet Dark Base 900
420 водянка у меня стоит, хочешь вверх, хочешь вперед...
Ничему не мешает
Pavel Lesunov
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

такий ще варіант можна розглянути: LIAN LI Lancool III
влізе 420а вода але з деякою оговоркою - на перед, і верхній вентилятор прикрутиться лише на 2 гвинти. а так корпус супер. хоч і вказано що ставиться і на перед і на верх 420, але арктік - занадто здорове одоробло :D

Отправлено спустя 14 минут 8 секунд:
timyrdp: 02.06.2023 08:42 Нажаль, окрім Фракталу, варіантів то й не знайшлося. Та і у Фракталу виявився нюанс: при встановлені 420 водянки, оперативка має бути не вищою за 36мм. :(
Пошуки продовжуються...
у фрактала доречі також є ньюанс:
1)на гору не стане. знову ж одоробло від арктік
2)на перед і то зі скрипом. упреться у панель роз'емів. але "впихнути" можливо :gigi:
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Melki: 30.06.2023 14:51 Be quiet Dark Base 900
420 водянка у меня стоит, хочешь вверх, хочешь вперед...
Ничему не мешает
сравните габариты ваших радиаторов и у арктик, перед тем, как так просто делать такие заявления.
в моем предыдущем корпусе 900.2 она смогла стать только спереди, причем пришлось снять вентиляторы с передней панели, очень плохое было решение.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

fuksa: 30.06.2023 15:59сравните габариты ваших радиаторов и у арктик, перед тем, как так просто делать такие заявления.
в моем предыдущем корпусе 900.2 она смогла стать только спереди, причем пришлось снять вентиляторы с передней панели, очень плохое было решение.
Похоже на голословные обвинения.
Вопрос автора не стоял всунуть что можно всунуть...
Сейчас у меня нет перед глазами корпуса, война нас разлучила, поэтому предметно спорить у меня возможности нет.
Мой радиатор был от альфы, да он тоньше почти на 10мм, но я не помню в своей конфигурации, чему бы радиатор мог критично помешать, особенно в самом нижнем положении материнки, кроме как невозможности подключения питания процессора при установленном радиаторе.
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Melki
вентилятор на радиаторе упирался в радиатор мат. платы
если забыли вопрос автора - перечитайте его пост
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Щодо встановлення зверху корпусу.
Під цю водянку потрібно брати Fulltower корпуси, чуда не буде. Але жоден з них не влізе у нішу у вашому столі по висоті - верхню поличку доведеться прибрати.
В Miditower, які задовольняють вашим вимогами, вона лізе дуже умовно і зі скрипом. Можна її запхати у Фрактал Дефайн 7/ Мешифай 2, ось тут вона в дефайн 7 на відео які по висоті 475 мм, АЛЕ, в такому варіанті їй заважає пам'ять вище 36 мм від плати і радіатори VRM (сторінка 43). Тобто, якщо плата з низькими радіаторами і низькопрофільна пам'ять, то можна запихнути. З моєю платою (Asus ROG Strix Z790-E) таке не проходить, там занадто високі радіатори, ця водянка не стане з нею в ці корпуси, нажаль.

Щодо встановлення спереду корпусу.
Довжина радіатора цієї водянки 458мм, немає корпусів в які вона влізе на перед і щоб вони при цьому були нижчі за 510 мм. Самий низький корпус, куди вона влізає на перед (і то з певним обмеженням) це Фрактал Торрент, але все одно він 528 мм у висоту :dontknow:

Тобто простого рішення тут немає, або великі корпуси з якими треба прибрати поличку, або Дефайн 7/Мешифай 2 із платою з низькими (або пиляними) радіаторами.
В мене та сама проблема - ця ж водянка і ніша 505мм :gigi: Я вже прийшов до того, що поличка зверху іде нафіг :lol:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

fuksa: 03.07.2023 16:43если забыли вопрос автора - перечитайте его пост
Не нашёл в его вопросе ни слова про то что что то куда-то упирается...
Надо смотреть индивидуально, с его материнкой...
У меня не упиралось, я рассматривал вариант радиатора потолще...

Отправлено спустя 8 минут 53 секунды:
Смотри
https://ibb.co/DpTVM1v
Здесь 10 мм есть легко и плата еще на 10 мм может опуститься
Maddy1988
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина - Киев - Соломенка

Повідомлення

Купи арктік на 280мм та вставляй у свій корпус, якщо можеш. Можеш зробити push and pull і взагалі забити.
13700к норм себе почуває під 280мм арктікою, навіть зі знятими лімітами під цією водою. А якщо ще й push and pull зафігачиш, то взагалі все топ! Оглядів в інтернеті вже достатьньо на 280мм арктіку. 420мм це вже щось занадто... 360мм або 420мм це вже для 13900KS треба брати, а не для 13700K
Я взагалі вирішив не міняти корпус, бо те на що я би перейшов коштує ну дуже дофіга, а міняти улюбленний корпус на щось не дуже, я не хочу... Тому, мій 13700к зараз працює при зарізаному в біосі до 200вт тдп під 120мм водою при push and pull з кулерами від noctua для радіаторів і все норм. :beer:
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Melki: 05.07.2023 19:15 Смотри
https://ibb.co/DpTVM1v
Здесь 10 мм есть легко и плата еще на 10 мм может опуститься
То все теоретично, може і не опуститись, бо буде чіплятися кулерами. Ось приклад, як цю водянку пхали в Lian Li Lancool III, воно-то влізло, але ну дуже впритул і там зазори по півміліметра і воно заважає задньому кулеру великому.
Ну і основна проблема в тому, шо у автора корпус не має перевищувати 510мм у висоту ось тут він писав, а пусті ще менше бо потрібно щоб був вихід повітря. Корпус діпкул тут в принципі пролітає :dontknow:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

GreenMile: 05.07.2023 21:25То все теоретично, може і не опуститись, бо буде чіплятися кулерами. Ось приклад, як цю водянку пхали в Lian Li Lancool III, воно-то влізло, але ну дуже впритул і там зазори по півміліметра і воно заважає задньому кулеру великому.
Я про dark base 900 писал, там не может не опуститься, там плата опускается вместе с задней стенкой...

Но вопрос ответ снят, корпус сильно больше чем 510 в высоту, разве что снимать полочку, тогда он в глубину не лезет никак.
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Melki: 05.07.2023 19:15
fuksa: 03.07.2023 16:43если забыли вопрос автора - перечитайте его пост
Не нашёл в его вопросе ни слова про то что что то куда-то упирается...
Надо смотреть индивидуально, с его материнкой...
У меня не упиралось, я рассматривал вариант радиатора потолще...

Отправлено спустя 8 минут 53 секунды:
Смотри
https://ibb.co/DpTVM1v
Здесь 10 мм есть легко и плата еще на 10 мм может опуститься
получается ты опровергаешь что со мной было, когда я сам пробовал ее поставить сверху в 900.2 и она втыкалась в материнку, из-за чего мне пришлось поставить ее спереди и искать корпус на замену?
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

fuksa: 05.07.2023 22:07получается ты опровергаешь что со мной было
Получается ты споришь с фото, на котором видно, что есть место и возможность это место увеличить.
Можешь продолжать, безразлично, как еще ты будешь что-то аргументировать
Maddy1988
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина - Киев - Соломенка

Повідомлення

timyrdp: 05.06.2023 08:01 fuksa
PL 100-130,- це що за штука?
Це те що тобі потрібно знати в першу чергу купуючи 13600к, 13700к, 13900к
Якщо простими словами, то не обов'язково давати процессору весь його потенціал по енергоспоживанню, бо він його всерівно зжере і дасть тобі +5 фпс і + 25 градусів тепла!!! Мій 13700к спокійно собі працює на тдп 195, температури ок, буст ок... а без 5 фпс я можу пережити!
Дуже багато тестів в інтернеті на 13900к з зарізаним PL, є тести з 65, 100, 120, 160, 180, 200, 250 та без лімітів. Як на мене, краще мати на 5 фпс менше, але не мати 100 градусів на проці!

Тому, бери собі 240мм, або 280мм арктіку у свій теперішній корпус і не мороч собі голову!!! :beer:
Відповісти