Проблема з пошуком молекса та підсвіткою на кулерах

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
m1khailyan
Junior

Повідомлення

Взяв такий корпус - "1stPlayer R3-3R1 Color LED Black б/БП", в комплектації йде 3 кулера з підствіткою, не знав, як точно підключити їх(щоб працювала підсвітка), знайшов відео (https://www.youtube.com/watch?v=z0vNstV ... 0%BA%D0%B8) хлопець розказує, що потрібен кабель молекс, щоб працювала підсвітка на кулерах, але такий самий як у нього ніде не можу знайти, може хтось знає, який підійде та надішле фото або посилання, буду дуже вдячний

Відправлено через 48 хвилин 58 секунд:
Забув дописати таймінг відео з 1:12 до 1:39
Alex+
Member

Повідомлення

На вашому блоці повинен є такий молекс. А ті молекси шо на вентиляторах з'єднуєте друг з другом, та підключаєте до БЖ
m1khailyan
Junior

Повідомлення

Alex+: 19.03.2023 20:37 На вашому блоці повинен є такий молекс. А ті молекси шо на вентиляторах з'єднуєте друг з другом, та підключаєте до БЖ
Тобто мені не потрібен такий перехідник, як на відео і все буде працювати?
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

m1khailyan: 20.03.2023 11:09
Alex+: 19.03.2023 20:37 На вашому блоці повинен є такий молекс. А ті молекси шо на вентиляторах з'єднуєте друг з другом, та підключаєте до БЖ
Тобто мені не потрібен такий перехідник, як на відео і все буде працювати?
У Вас на вентиляторах должны быть "проходные" (с одной стороны папа с другой мама) молекс коннекторы, вот их паровозом и нужно включать один в один.
m1khailyan
Junior

Повідомлення

Дякую всім за відповіді, все вийшло підключити, тепер все працює, ще раз всім дякую, можна закривати тему)
Відповісти