Отключить Green Power ИБП (UPS)

Корпуса и источники питания
Автор
Повідомлення
Alex+
Member

Повідомлення

Ви підключаєте зовнішнє зарядне не відключаючи батарею від дбж?
До випаювання резистору працювало нормально?
gnojevik
Junior

Повідомлення

Alex+
Ви підключаєте зовнішнє зарядне не відключаючи батарею від дбж?
так не відключаю
До випаювання резистору працювало нормально?
Не можу сказати тому що не підключав зарядного . Думаю воно по напрузі обмежує. Таким чином каже що АКБ поганий . А зовнішнє зарядне моцне там поза 14.5 вольт дає
Alex+
Member

Повідомлення

gnojevik: 27.01.2023 19:01А зовнішнє зарядне моцне там поза 14.5 вольт дає
тоді зрозуміло чому в аварію падає. Обмежте напругу до той, що видає рідна зарядка, аварії не повинно бути. Або відмикайте батарею на час зарядки (але напруга все одно висока для свинцю, швидко помре батарея)
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

gnojevik
Ищите зарядник с регулировкой напряжения окончания заряда, и с регулировкой тока, тогда схема будет работать. Проверял такое на старом APC rs500, напряжение ставил 13.8, ток 0.6А, если навернуть напряжение больше 14.2 упс тоже начинал сходить с ума
gnojevik
Junior

Повідомлення

Вийшов з ситуації послідовно в плюсовий дріт від зарядного включив діод від автомобільного діодного мосту напруга трохи просіла і не висикається
Vasil19
Junior

Повідомлення

Добрий вечір!
Підкажіть будь ласка, як можна виключити таймер на APC bx650ci-rs щоб працював модем і роутер

Відправлено через 5 хвилин 1 секунду:
Alex+
Добрий вечір!
Підкажіть будь ласка, як можна виключити таймер на APC bx650ci-rs щоб працював модем і роутер
Alex+
Member

Повідомлення

Vasil19
Метод з мануалю не працює?
viewtopic.php?p=3496784#p3496784
AlexNIKO
Junior

Повідомлення

Вітаю всіх, друзі! Маю два ДБЖ: logic power lp-850va-6ps та Ritar RTM600 360 Вт Proxima-L (RTM600L). Може хтось знає як вимкнути грін мод?
Alex+
Member

Повідомлення

AlexNIKO
Плати показуйте, крупним планом та з обох боків.
AlexNIKO
Junior

Повідомлення

Alex+: 01.02.2023 08:35 AlexNIKO
Плати показуйте, крупним планом та з обох боків.
https://momerybox.com/s/17d18XOaXm_GL2KWxnqObgw

Сфотографував Ritar, на Лоджик Павер допрацьовую. Фото в хмарі
Alex+
Member

Повідомлення

Не можу нічого ні подивитися ні завантажити з того сховища. Завантажте десь іще
AlexNIKO
Junior

Повідомлення

Alex+: 01.02.2023 10:11 Не можу нічого ні подивитися ні завантажити з того сховища. Завантажте десь іще
https://drive.google.com/drive/folders/ ... jU8HBpjmDY
А так?
Alex+
Member

Повідомлення

Пише нема доступу. Закачайте просто на хостинг, типу https://postimages.org/uk/
AlexNIKO
Junior

Повідомлення

Alex+: 01.02.2023 10:28 Пише нема доступу. Закачайте просто на хостинг, типу https://postimages.org/uk/
https://postimg.cc/gallery/Hxy9tjZ
Зробив :) Відкрив доступ у Гугл диску, посилання працює.
Alex+
Member

Повідомлення

AlexNIKO
Судячи по фото він на базі программованного контроллеру Atmel.
Скоріш за все він прошитий так - або таймер, або Грін. Це не лікується. Хіба що перевіряти з мультіком, чи нема десь на ньому сигнала, який змінюється при зниженні навантаження на дбж, але це треба сидіти за ним та розуміти що шукать та що потім з цим робити.

Напишіть маркування контроллеру, якщо її видно. Цікаво глянуть інфу на нього
AlexNIKO
Junior

Повідомлення

Alex+: 01.02.2023 10:54 AlexNIKO
Судячи по фото він на базі программованного контроллеру Atmel.
Скоріш за все він прошитий так - або таймер, або Грін. Це не лікується. Хіба що перевіряти з мультіком, чи нема десь на ньому сигнала, який змінюється при зниженні навантаження на дбж, але це треба сидіти за ним та розуміти що шукать та що потім з цим робити.

Напишіть маркування контроллеру, якщо її видно. Цікаво глянуть інфу на нього
Додав фотки крупним планом до архіву гугл драйв. Що ще сфоткати потрібно кажіть, досвід у терміналі в мене є, як і залізо для прошивок по ттл, роз'єм rx tx gnd теж є, але що туди заливати або що корегувати не зрозумію. Шив тільки роутери, диски та айпітв приставки.
Alex+
Member

Повідомлення

AlexNIKO
Шоб щось шить, треба мати модифіковану прошивку

Відправлено через 11 хвилин 4 секунди:
Якщо у вас є досвід в модифікації прошивки та програмування контроллерів, можете глянуть даташити на чіп
35469l, там в деталях розписано як реалізований та працює Грін мод.
У мене такого досвіду немає. :weep:
AlexNIKO
Junior

Повідомлення

Alex+: 01.02.2023 11:57 AlexNIKO
Шоб щось шить, треба мати модифіковану прошивку

Відправлено через 11 хвилин 4 секунди:
Якщо у вас є досвід в модифікації прошивки та програмування контроллерів, можете глянуть даташити на чіп
35469l, там в деталях розписано як реалізований та працює Грін мод.
У мене такого досвіду немає. :weep:
Може мені більше пощастить з Лоджик Павером? Подивіться будьласка: https://drive.google.com/drive/folders/ ... 3sC8riEIKV
Alex+
Member

Повідомлення

Вибачайте, не підкажу. Мікруха сама по собі дуже схожа з мотороловською, яка легко виліковується, але це чисто китайське іздєліє, від Хайєр. Інформаціі по ньому трохи більше ніж ніякої. Даташит тільки на єрогліфах, нічого з нього не пойму. Можна ризикнуть та пошукати все той же бажаний резистор, але не факт що він є, та навіть якщо і є, то не знаю чи то той що треба і воно не вб'є дбж.
Можливо хтось в курсі та підкаже точно
AlexNIKO
Junior

Повідомлення

Alex+: 02.02.2023 15:32 Вибачайте, не підкажу. Мікруха сама по собі дуже схожа з мотороловською, яка легко виліковується, але це чисто китайське іздєліє, від Хайєр. Інформаціі по ньому трохи більше ніж ніякої. Даташит тільки на єрогліфах, нічого з нього не пойму. Можна ризикнуть та пошукати все той же бажаний резистор, але не факт що він є, та навіть якщо і є, то не знаю чи то той що треба і воно не вб'є дбж.
Можливо хтось в курсі та підкаже точно
Точно таке по платі та зовнішньому виду є у фірмі Dexp та Sven. А якщо прийняти за моторолівську? То як лікувати? Може якісь заміри зробити? Мультіметр є. Мені від цього упса толку мало, він працює з нагрузкою 100 ватт хвилин 15. Можу ризикнути у пошуках резістора чи лікуванні мікрухи.
Відповісти