Выбор ИБП/UPS

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

skyod69
А шо за БП?
Сколько комп хавает в нагрузке?
Батарейка не дохлая?
skyod69
Junior
Звідки: Одесса

Повідомлення

Deepcool DA500, про жор в нагрузке не знаю-нечем мерить, батарейку купил новую- литиевую на 7.2 LogicPower,но...шо с новой,шо со старой- не держит и все. Причем программа УПСа показівает 32% нагрузки всего.
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

skyod69
Литиевую?Точно?
ИБП на свинцово-кислотных работают, литий туда не ставится...
Кстати, LogicPower очень не очень, печальная статистика по ним(лично), за 3 недели качель умерло порядка 10 шт, когда работали на разряд, не успевали зарядиться- и все...
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

skyod69: 25.11.2022 19:04ДЖБ MGE ( зараз це Eaton) Ellipse 750 з батарейкою на 7,2 мА
В мене такий на інтернет стоїть, тримає оптичний конвертер та вайфай роутер біля 4 годин, акум 12В 9А*г. На комп/монітори/лампу - також MGE, але на 1500ВА (два акума 12В 9А*г).
skyod69: 25.11.2022 19:04думаю поміняти батарейку на 9 чи не варто
По ~ розрахунках ваш конфіг мав би споживати до 400Вт, що на межі можливостей безперебійника, але із новим якісним акумом типу CSB HR1234W можливо би впорався. Але, якщо на ньому ще монітор/тєлік, лампа, колонки - то вже точно не стягне.
skyod69
Junior
Звідки: Одесса

Повідомлення

Adamantium: 26.11.2022 00:11 skyod69
Литиевую?Точно?
ИБП на свинцово-кислотных работают, литий туда не ставится...
Кстати, LogicPower очень не очень, печальная статистика по ним(лично), за 3 недели качель умерло порядка 10 шт, когда работали на разряд, не успевали зарядиться- и все...
Так не с чего особенно вьібирать сейчас, то цена космос,то нету в наличии...опять же- покупал в фирменном мазаге, гарантия точно есть. На сайте производителя ИБП нет инфьі о неприменимости лития.

По работе мне сдают в утиль дохльіе батареи,пробовал восстановить,но поднялся из десятка только один Мерлион ,его сейчас и юзаю

Отправлено спустя 4 минуты 17 секунд:
LiquidStorm: 26.11.2022 09:20
skyod69: 25.11.2022 19:04ДЖБ MGE ( зараз це Eaton) Ellipse 750 з батарейкою на 7,2 мА
В мене такий на інтернет стоїть, тримає оптичний конвертер та вайфай роутер біля 4 годин, акум 12В 9А*г. На комп/монітори/лампу - також MGE, але на 1500ВА (два акума 12В 9А*г).
skyod69: 25.11.2022 19:04думаю поміняти батарейку на 9 чи не варто
По ~ розрахунках ваш конфіг мав би споживати до 400Вт, що на межі можливостей безперебійника, але із новим якісним акумом типу CSB HR1234W можливо би впорався. Але, якщо на ньому ще монітор/тєлік, лампа, колонки - то вже точно не стягне.
Має тримати навантаження в 450 Вт,комп точно стільки не дає ( проц-65 Вт, відяха-150Вт- інше це дрібниці до 100 Вт). Монітор втикаю в нижню розетку, що працює як фільтр.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Есби у блока питания дибильный APFC он может рубонуть любой ИБП,

Відправлено через 2 хвилини 14 секунд:
Adamantium: 26.11.2022 00:11 skyod69
Литиевую?Точно?
ИБП на свинцово-кислотных работают, литий туда не ставится...
Кстати, LogicPower очень не очень, печальная статистика по ним(лично), за 3 недели качель умерло порядка 10 шт, когда работали на разряд, не успевали зарядиться- и все...
можно спокойно ставить литий, только с наличием БМС платы в ней.
Volodya811
Member

Повідомлення

Вітаю шановні форумчани!
Купив сьогодні Gembird EG-UPS-036 3000 VA (EnerGenie UPS with USB and LCD display EG-UPS-036).
ББЖ сподобався. Тягне блок живлення ПК на 1000 Вт (не відключається).
Я його перевірив, але навантаження поки не давав. Чекаю, щоб зарядилися батареї. Просто включив його в мережу.
Але, є проблема. Кожні 40-50 секунд, вмикається його вентилятор на 1 хвилину 15 секунд. І так по колу. Це вже починає трохи мене напружувати.
Можливо, пройде через певний час, коли повністю зарядяться акумулятори, а можливо це брак. Хтось з таким стикався?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

LiquidStorm: 26.11.2022 09:20 В мене такий на інтернет стоїть, тримає оптичний конвертер та вайфай роутер біля 4 годин, акум 12В 9А*г. На комп/монітори/лампу - також MGE, але на 1500ВА (два акума 12В 9А*г).
Оптимальніше УПС на 12В, забагато витрачається в MGE на перетворення.

Volodya811, більшість нових ДБЖ постійно вмикають вентилі. Зазвичай також при роботі від батареї(можливо зарядка також).
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Панове, порадьте, будь-ласка, онлайн-магазин, де можно подивитися ДБЖ. Погуглив і більшість варіантів без наявності. Невже так швидко порозбирали?
Volodya811
Member

Повідомлення

Dremjke: 26.11.2022 20:43 Панове, порадьте, будь-ласка, онлайн-магазин, де можно подивитися ДБЖ. Погуглив і більшість варіантів без наявності. Невже так швидко порозбирали?
1. Потрібно обрати підходящі моделі.
2. Моніторити наявність і ціни можна тут https://hotline.ua/ua/computer/istochni ... -pitaniya/
Періодично, ББЖ з'являються по магазинам і за день-два їх розбирають. Наприклад, вчора з'явилися на Телемарті ББЖ від Дженіус ціною 9-11 тис. грн. і сьогодні до обіду їх уже викупили. Дешеві ББЖ 3-5 тис. грн. знайти ще важче.

Відправлено через 14 хвилин 9 секунд:
Барбарис: 26.11.2022 18:39 Volodya811, більшість нових ДБЖ постійно вмикають вентилі. Зазвичай також при роботі від батареї(можливо зарядка також).
Я так зрозумів, що китайці масово економлять на якості силових елементів та радіаторах охолодження. Що ж. Поставив свій ББЖ в іншу кімнату і чекаю 24 години, поки повністю зарядяться батареї. Сподіваюсь, що після повного заряду він не буде так шуміти.
П.С. Насправді, не 24 години, а більше. Бо, світла у мене немає по кілька годин на день.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Volodya811, нові EATON так само. В мене старий онлайн АРС лише при ввімкненні на пів хвилини може, а так тільки від батареї або в літку, але в нього навколишнє середовище буває по 40 градусів :laugh: .
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Volodya811
Дякую за розгорнуту відповідь. Буду моніторити наявність через хотлайн.
Marwed
Junior

Повідомлення

Добрый вечер. Хочу приобрести Bluetti с доставкой в Украину
Сайт https://www.bluettipower.eu/
Увидел что новая почта доставляет, зашел на сайт нп в калькулятор, вбил вес и стоимость товара и немного расстроился, порядка 200 евро на растаможку + всякие услуги. Подскажите кто заказывал подобные вещи с доставкой через нп? разве сейчас не отменили растаможку на такие девайсы?
Как можно заказать сейчас с относительно быстрой доставкой?
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Marwed
Якщо завозиш сам - не платиш, якщо посилкою - платиш.

Швидка доставка - щоб хтось там купив і передав тим хто їде в Україну.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Adamantium: 25.11.2022 00:00 LiquidStorm
Нет, нагрузка, как раз таки около 40-50% от БП. Но по сути работы APFC, ИБП может посчитать это всплеском сверх его возможностей и уйти в "отрубя". Хотя, замерял потребление как в нагрузке, так и в простое, они не превышают 75% порогового значения мощности ИБП.
ИБП на 600 ВА, а БП 550Вт, но нагрузки больше 250 Вт никогда не знает.
Powercom imd-1025 держит профильную систему во время игры - 45 минут.
Аккумуляторы два штуки, новые 12В/9А/ч.
Adamantium: 26.11.2022 00:11 skyod69
Литиевую?Точно?
ИБП на свинцово-кислотных работают, литий туда не ставится...
Кстати, LogicPower очень не очень, печальная статистика по ним(лично), за 3 недели качель умерло порядка 10 шт, когда работали на разряд, не успевали зарядиться- и все...
Ставятся. Lifepo4 называются, переделок ноль.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Ребята, компьютерные упсы использовать нужно только для того чтобы завершить работу компа с сохранением важных данных. циклично их использовать нет никакого смысла, у них очень тугие зарядные устройства. во время игр вообще нет смысла насиловать ибп. вырубили свет, да и все. ничего тому компу страшного не будет. это не видновз 98, который может слететь при таких вырубаниях.
skyod69
Junior
Звідки: Одесса

Повідомлення

Timedemo: 27.11.2022 11:31 Ребята, компьютерные упсы использовать нужно только для того чтобы завершить работу компа с сохранением важных данных. циклично их использовать нет никакого смысла, у них очень тугие зарядные устройства. во время игр вообще нет смысла насиловать ибп. вырубили свет, да и все. ничего тому компу страшного не будет. это не видновз 98, который может слететь при таких вырубаниях.
Канеш,не будет...только расскажи про "полезность" отрубания Светки монму жесткому,на котором куча аудиофайлов собрано. А самое смешное-когда во время таких пропаданий света слетела программа с УПСа :)
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А якості упса девайси Bluetti або Ecoflow ніхто не використовує? Зараз як раз є можливість купити в Європі зі знижкої 100 євро від звичайної ціни. На номр батах: LiFePO4 Battery with 2,500+ Life Cycles to 80%

Молодший за 300 євро - https://www.bluettipower.eu/products/eb3a
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

skyod69: 27.11.2022 12:31
Timedemo: 27.11.2022 11:31 Ребята, компьютерные упсы использовать нужно только для того чтобы завершить работу компа с сохранением важных данных. циклично их использовать нет никакого смысла, у них очень тугие зарядные устройства. во время игр вообще нет смысла насиловать ибп. вырубили свет, да и все. ничего тому компу страшного не будет. это не видновз 98, который может слететь при таких вырубаниях.
Канеш,не будет...только расскажи про "полезность" отрубания Светки монму жесткому,на котором куча аудиофайлов собрано. А самое смешное-когда во время таких пропаданий света слетела программа с УПСа :)
почитай сначала как паркуется винт, потом спросишь сам свой жесткий винт, плохо ему или нет от резких выключенией.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

skyod69: 26.11.2022 00:00 Deepcool DA500, про жор в нагрузке не знаю-нечем мерить, батарейку купил новую- литиевую на 7.2 LogicPower,но...шо с новой,шо со старой- не держит и все. Причем программа УПСа показівает 32% нагрузки всего.
Це так собі батареї.

Adamantium: 26.11.2022 00:11 Литиевую?Точно?
ИБП на свинцово-кислотных работают, литий туда не ставится...
Кстати, LogicPower очень не очень, печальная статистика по ним(лично), за 3 недели качель умерло порядка 10 шт, когда работали на разряд, не успевали зарядиться- и все...
І гель, і літій ставиться. Головне захист від перерозряду та перезаряду.
Відповісти