Термопаста. Выбор обсуждение

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
poulk
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Тернополь

Повідомлення

Тема становится на ремонт :)
Если есть желающие помочь, пишите в личку.
Помощь может быть в любом виде: ссылки на тесты, графики и любая полезная информация по теме.

Тысты.
Свежий тест (tom's hardware)

Тестирование 11-ти термопаст by Hum
Востаннє редагувалось 27.03.2014 22:16 користувачем poulk, всього редагувалось 2 разів.
IronFish
Junior

Повідомлення

aaleksandrenko
Дякую, але питання скоріш до тих хто має аналогічну відеокарту та міняв термопасту. Дві сторінки назад рекомендували Zalman stg9 тому чекаю поради про реальні властивості тієї чи іншої пасти. Продавець Blsckterm писав що термопаста краще ніж Крионаут, але його тест на непотужній по нашому часу карті.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

IronFish: 01.02.2023 15:55Продавець Blsckterm писав що термопаста краще ніж Крионаут, але його тест на непотужній по нашому часу карті.
viewtopic.php?p=3400400#p3400400
ATIRadeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Нещодавно замінив в ноуті гд900 п'ятиденну на нову мх4 з Брейну, температура на процессорі знизилась з 80 градусів в грі до 74, при цьому на гд900 ще й трохи частота знижувалась. Коротше 30гр банку тепер невідомо куди використовувати, а тести казали що повний аналог мх-4. :laugh: Щодо мх-4, по консистенції досить цікава, густа, не слоїться на силікон, я б навіть не сказав що це мх-4 але результат тому підтвердження.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

ATIRadeon: 05.02.2023 10:57а тести казали що повний аналог мх-4.
значит тесты были кривые или откровенно врали.
GD900 никогда не была на уровне МХ4, и всегда была хуже её
ATIRadeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Crossbow
В середині я завжди це знав але їй богу ви зараз не знайдете жодного теста де б гд900 була суттєво гірша за мх-4, у всіх або однакові температури або на градус типу гірша. :dontknow:
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Crossbow: 05.02.2023 11:44 значит тесты были кривые или откровенно врали.
GD900 никогда не была на уровне МХ4, и всегда была хуже её
Із gd900 від часу і температури витікає силікон, а от gd007 - тримається. Лише наносити її важче, вона густіша і гірше чіпляється до кристалу.

Відправлено через 1 хвилину 21 секунду:
ATIRadeon: 05.02.2023 12:13 В середині я завжди це знав але їй богу ви зараз не знайдете жодного теста де б гд900 була суттєво гірша за мх-4
gd900 треба перемазувати мало не кожен місяць, свіжонанесена вона не гірша за mx-4
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ATIRadeon: 05.02.2023 10:57Щодо мх-4, по консистенції досить цікава, густа, не слоїться на силікон, я б навіть не сказав що це мх-4 але результат тому підтвердження.
alexvvv: 01.03.2023 11:41Із gd900 від часу і температури витікає силікон, а от gd007 - тримається. Лише наносити її важче, вона густіша і гірше чіпляється до кристалу.
alexvvv: 01.03.2023 11:41gd900 треба перемазувати мало не кожен місяць, свіжонанесена вона не гірша за mx-4
Покупал МХ-4 в разных местах много раз в шприцах по 4г кажись и могу сказать что паста шлак разрекламированный, для ноута она может нормуль, для горячего камня или видеочипа нет. Во-первых, очень быстро теряет свойства, во-вторых, как вам нравится во-первых?))
ГД-900 по свойствам и долговечности такое же гумно, просто что дешманская и всё. Не реклама, но рекомендую юзать Zalman STC9, по эффективности лучше, чем МХ-4 и Гд-900, дольше живучесть, мазал на i7-5960x, который запросто в разгоне 220+ ватт ест и греются ядра до 105с максимум (в реальных условиях и типичных задачах 72-73с на воде 420мм) и мазал её на 6900хт, у которой чип 325ватт в нагрузке ел и температура хот-спота до 85-87с могла подниматься. Карточку брал новой и через 2 мес. темпы вверх поползли, через 4мес. дошло до того, что температура края поднялась с 60-62с до 80с, отнёс в сервис и мне её перемазали на гд-900, температуры упали, но через пару часов игры опять вверх начали ползти, в итоге разобрал уже сам и помазал на Zalman, темпы упали до новья и карта спокойно пережила жаркое лето и жива до сих пор, уже правда около 3 мес. лежит в коробке как резервная)
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

MessiaH
Та то все фигня, паста Blacktherm бест оф зе бест скажут сейчас. Уделывает все пасты и по тестам чуть ли не жидкий металл :lol:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

XXXshadyXXX: 01.03.2023 12:54 MessiaH
Та то все фигня, паста Blacktherm бест оф зе бест скажут сейчас. Уделывает все пасты и по тестам чуть ли не жидкий металл :lol:
та не. пасту я тогда как "протестил", так дальше и не использовал. просто она сомнительная как минимум! И не известно какой у неё состав вообще (безопасный ли он).
А потому ноу-нейм есть ноунейм.

продолжаю юзать 30грам шприц Prolimatech PK-3 и душа спокойна. :beer:
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Crossbow: 01.03.2023 13:07продолжаю юзать 30грам шприц Prolimatech PK-3 и душа спокойна.
:super:
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

MessiaH Я користувався mx-2 колись, то таке ж лайно як gd900 - тече з часом, а gd007 доводилось юзати?
gd007.jpg
спойлер
Signature
Member
Звідки: Херсон

Повідомлення

alexvvv: 01.03.2023 13:40 MessiaH Я користувався mx-2 колись, то таке ж лайно як gd900 - тече з часом, а gd007 доводилось юзати?

gd007.jpg
спойлер
мх2 чудова паста ,десять років користуюсь ,все чудово. Можливо ви підробку купували.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

XXXshadyXXX: 01.03.2023 12:54Та то все фигня, паста Blacktherm бест оф зе бест скажут сейчас.
Ещё раз говорю, я не рекламирую, может есть ещё пасты хорошие кроме Залмана, но Залман реально меня устраивает, МХ-4 полное гумно, ГД-900 тоже
alexvvv: 01.03.2023 13:40Я користувався mx-2 колись, то таке ж лайно як gd900 - тече з часом, а gd007 доводилось юзати?
нет, не доводилось, юзал всё время арктик МХ-4, как типа самую лучшую, потом её как-то не было и я купил Zalman STC2, которая по тех. характеристикам уступала Арктику чуть ли не в 2 раза, а на деле по эффективности оказалась как минимум не хуже, ото я и решил попробовать самую крутую пасту от Залмана, остался доволен
Signature: 01.03.2023 13:54мх2 чудова паста ,десять років користуюсь ,все чудово. Можливо ви підробку купували.
Вряд ли я мог покупая в разных местах всё время попадать на подделку, проблема не в том что она плохо охлаждала, а в том что быстро теряла свойства
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

MessiaH
Хорошая по эффективности и не высыхающая паста - Thermalright Chill Factor III, но в последнее время пишут снята с производства.
Когда-то давно очень нравилась OCZ Freeze.
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

MessiaH
Та я другое имел ввиду, кто понял тот понял ;) Про пасту спасибо, буду иметь ввиду) :beer:
Dedok88
Member

Повідомлення

Zalman STC2 ужасная паста, очень вязкая, пока размажешь тонким слоем е :censoured: ться можно
после нее мазал мх 4, просто кайф + темпа упала на 5 градусов, ничего не течет даже после 2 лет
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Зі свого досвіду, найкраще що юзав, це noctua nt-h1.
На ноутах міняв, найкраща по температурами.
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Dedok88: 01.03.2023 14:17 Zalman STC2 ужасная паста, очень вязкая, пока размажешь тонким слоем е :censoured: ться можно
после нее мазал мх 4, просто кайф + темпа упала на 5 градусов, ничего не течет даже после 2 лет
те що пасту складніше наносити - це плюс, не налили у неї багато силікону
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Может Zalman и не закладывал в идею размазывание пасты, а планировал просто растекание от придавливания. Последние два года перестал намазывать термопасту, а просто нанес крестиком и придавил. разницы никакой, но удобнее.
Alex+
Member

Повідомлення

Весь час пальцем розмазував. Для пальця нема різниці густа вона чи нє :)

Чи хтось має досвід з китайпастою Halnziye HY-410?
Китаєць насипав жменю пакетиків по півграма, ось думаю чи користуватись, чи одразу викинути в сміття?
Відповісти