Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
pixels
Member

Повідомлення

Dark-seer: 18.04.2021 08:04
pixels: 18.04.2021 00:33 Взагалі то мій повітряний куллер більш-менш його утримує при звичайних навантаженнях до 85 в піку. Частіше десь 70-76 при навантажені. Але стрес тести з AVX дають 90-100. Розумію, що зараз таких навантажень ще треба пошукати, і їх тривалість теж не велика, але я ще небагато чого на ньому робив, тож не маю поняття , на що чекати.
спойлер
Зображення
Вважаєш себе дуже розумним? Якби я таким був, мабуть і ставив би запитання. Якщо є що сказати, скажіть.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

pixels: 18.04.2021 15:03
Вважаєш себе дуже розумним? Якби я таким був, мабуть і ставив би запитання. Якщо є що сказати, скажіть.
по твоим рассуждения тебе просто хочется потратить деньги, твоего кулера с головой достаточно, непонятно зачем дергаться, на поставленный выше вопрос, я дал целых 2 ответа.
а если как я и говорю тебе просто хочется потратить деньги - то вперед, этому мы легко научим, кастом в 600-700евро, будешь линпаки гонять :up:
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer: 18.04.2021 15:09кастом в 600-700евро, будешь линпаки гонять
тихонько плачет в углу
pixels
Member

Повідомлення

Dark-seer: 18.04.2021 15:09
pixels: 18.04.2021 15:03

Вважаєш себе дуже розумним? Якби я таким був, мабуть і ставив би запитання. Якщо є що сказати, скажіть.
по твоим рассуждения тебе просто хочется потратить деньги, твоего кулера с головой достаточно, непонятно зачем дергаться, на поставленный выше вопрос, я дал целых 2 ответа.
а если как я и говорю тебе просто хочется потратить деньги - то вперед, этому мы легко научим, кастом в 600-700евро, будешь линпаки гонять :up:
Так є таке, хочу спробувати щось нове. Якби у мене був прозорий корпус, та стояв би на столі, можливо, і купив би кастом. Я дякую тобі за відповіді, зараз вивчаю це питання. Багато чого не пишуть в оглядах або кажуть мало.
Перш за все, я хочу щоб був запас потужності системи охолодження. Дарк рок 4 про, як я бачу, вже працює на грані своїх можливостей, і ще ще я тестував в відчиненому корпусі, та ще не настало літо. Я не вмикаю кондиціонери 24 години поспіль вдома. Тому і питаю.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

pixels: 18.04.2021 15:38
Dark-seer: 18.04.2021 15:09

по твоим рассуждения тебе просто хочется потратить деньги, твоего кулера с головой достаточно, непонятно зачем дергаться, на поставленный выше вопрос, я дал целых 2 ответа.
а если как я и говорю тебе просто хочется потратить деньги - то вперед, этому мы легко научим, кастом в 600-700евро, будешь линпаки гонять :up:
Так є таке, хочу спробувати щось нове. Якби у мене був прозорий корпус, та стояв би на столі, можливо, і купив би кастом. Я дякую тобі за відповіді, зараз вивчаю це питання. Багато чого не пишуть в оглядах або кажуть мало.
Перш за все, я хочу щоб був запас потужності системи охолодження. Дарк рок 4 про, як я бачу, вже працює на грані своїх можливостей, і ще ще я тестував в відчиненому корпусі, та ще не настало літо. Я не вмикаю кондиціонери 24 години поспіль вдома. Тому і питаю.
360 АИО +- равно суперкулеру, выигрывает только на 1500+об, линпаки просто такая штука, тут есть товрищ в треде, у него скальпированный 8700к на 5.0ггц, шото градусов 85 в линпаке, так у него кастом на 3*360 радика :)
pixels
Member

Повідомлення

Dark-seer: 18.04.2021 15:41
pixels: 18.04.2021 15:38
Так є таке, хочу спробувати щось нове. Якби у мене був прозорий корпус, та стояв би на столі, можливо, і купив би кастом. Я дякую тобі за відповіді, зараз вивчаю це питання. Багато чого не пишуть в оглядах або кажуть мало.
Перш за все, я хочу щоб був запас потужності системи охолодження. Дарк рок 4 про, як я бачу, вже працює на грані своїх можливостей, і ще ще я тестував в відчиненому корпусі, та ще не настало літо. Я не вмикаю кондиціонери 24 години поспіль вдома. Тому і питаю.
360 АИО +- равно суперкулеру, выигрывает только на 1500+об, линпаки просто такая штука, тут есть товрищ в треде, у него скальпированный 8700к на 5.0ггц, шото градусов 85 в линпаке, так у него кастом на 3*360 радика :)
Мій проц працює 4.6-4.8 в турбобусті. Проходив безліч тестів в прайм95 з avx, 90-95 град. Одно ядро до 100 періодично стрибає.
От я і питав, кракен х73 буде кращий для мене за 360 чи ні. Або залишити усе як є. Я можу лише запитати людей з досвідом, бо з оглядів не все ясно.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

pixels: 18.04.2021 15:47кракен х73 буде кращий для мене за 360 чи ні
нет
+/- так-же
для эффекта, тебе нужен медный радиатор, минимум три секции (лучше больше)
дальше все зависит от желаемого уровня шума - больше радиатора => меньше оборотов и шума
pixels
Member

Повідомлення

Melki: 18.04.2021 17:22
pixels: 18.04.2021 15:47кракен х73 буде кращий для мене за 360 чи ні
нет
+/- так-же
для эффекта, тебе нужен медный радиатор, минимум три секции (лучше больше)
дальше все зависит от желаемого уровня шума - больше радиатора => меньше оборотов и шума
Дякую за відповідь, рівень шуму мене не дуже сильно хвилює, якщо регулювати. Системний стоїть с зачиненій тумбі без задньої стінки . Коли навантаження, відчиняю.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 18.04.2021 18:28Системний стоїть с зачиненій тумбі без задньої стінки . Коли навантаження, відчиняю.
Я следил за всей беседой. Но тут скажу так. Все, достаточно.
Просто все. На этом нам надо остановится. До момента пока вы не выпустите бедный ое животноекорпус на комнатный воздух.
Вода вам ничего, просто вообще нее даст без норм притока комнатнго воздуха. :beer:
pixels
Member

Повідомлення

Deadpool: 18.04.2021 21:38
pixels: 18.04.2021 18:28Системний стоїть с зачиненій тумбі без задньої стінки . Коли навантаження, відчиняю.
Я следил за всей беседой. Но тут скажу так. Все, достаточно.
Вросто все. На этом нам надо остановится. До момента пока вы не выпустите бедный ое животноекорпус на комнатный воздух.
Вода вам ничего, просто вообще нее даст без норм притока комнатнго воздуха. :beer:
Якщо ви слідкували, ти напевно прочитали, що коли треба я відчиняю дверцю та повітря їде без ускладнень. А коли не треба нічого робити, то можна і зачиняти. Яка різниця.
спойлер
PSX_20210418_215226.jpg
Востаннє редагувалось 18.04.2021 21:53 користувачем pixels, всього редагувалось 1 раз.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 18.04.2021 21:48Якщо ви слідкували, ти напевно прочитали, що коли треба я відчиняю дверцю та повітря їде без ускладнень. А коли не треба нічого робити, то можна і зачиняти. Яка різниця.
Вы просто, никакой ощутимой разницы не получите на любой АИО с таким подходом.
pixels
Member

Повідомлення

Я приклав вище фото. Які ускладнення для проходження повітря? Не розумію.
yurasic park
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

pixels: 18.04.2021 21:54 Я приклав вище фото. Які ускладнення для проходження повітря? Не розумію.
Можна больше ничего не прикладывать. Занавес. Концерт окончен. :lol: :lol: :lol:
pixels
Member

Повідомлення

Дуже змістовно, дякую

Відправлено через 2 хвилини 40 секунд:
Таке враження, що я його в духову шафу запроторив на включив її
yurasic park
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

pixels: 18.04.2021 21:59 Дуже змістовно, дякую
Если Вас закрыть в ящике, Вам будет нормально дышать или всё же не хватать воздуха? Напевно вважаю тепер дуже змістовно. :beer:
pixels
Member

Повідомлення

Ні не дуже. Чим відрізняється така схемі від просто поставити на підлогу? раніше так і було зі старим компом, але різниці не будо жодної, якщо відчинити шафу.
Коли працюєш без навантажень - можна і зачинити, буде тиша. 4 пропеллера 140 на вдув, 2 таких же на видув.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 18.04.2021 22:02Таке враження, що я його в духову шафу запроторив на включив її
Идея с дверкой ВСЕГДА открытой еще как-то. Тогда можно ставить спереди радик пробовать. Но у вас сверху корпуса тоже отверстия. Туда будет стремится гарячий воздух, и разбиватся об верх столешницу, уходя потоками куда потянет.
Итого у нас лишний раз стенки прогреваются, застой воздуха один фиг в наличии. Если поставить АИО оно в таких условиях не даст особо разницу. мб даже может быть хуже башни.
yurasic park
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Deadpool: 18.04.2021 22:10
pixels: 18.04.2021 22:02Таке враження, що я його в духову шафу запроторив на включив її
Идея с дверкой ВСЕГДА открытой еще как-то. Тогда можно ставить спереди радик пробовать. Но у вас сверху корпуса тоже отверстия. Туда будет стремится гарячий воздух, и разбиватся об верх столешницу, уходя потоками куда потянет.
Итого у нас лишний раз стенки прогреваются, застой воздуха один фиг в наличии. Если поставить АИО оно в таких условиях не даст особо разницу. мб даже может быть хуже башни.
Спасибо. Выручил. :beer: Меня не хватило бы...
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels
Не понимаю, в чем проблема. Если вы считаете, что вашему системнику в тумбе ОК, то ему придется смириться. Да кто он такой, этот системник, чтобы греться?
pixels
Member

Повідомлення

Припинить стебатись. Там с обігом повітря все норм, якщо відкрита дверь, не задихнеться. Не треба так все радикалізувати. Приток свіжого повітря там нормальний. Згоден, це не ультимативний варіант, але для мене значно важливіша тиша, до 95% я працюю без навантажень плюс комп завжди працює, та стоїть с спальні та не заважає спати.

Відправлено через 5 хвилин 18 секунд:
Зроблю так, куплю 360 , але позбуватись башти теж поки не буду :gigi:
Відповісти