Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dima4s: 10.11.2022 16:52чи не замкне щось термопрокладка,
:lol:
не замкнет, если она не графитовая канеш)
yurasic park
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Dima4s: 10.11.2022 16:52
_Slavko_: 10.11.2022 10:19 Dima4s
так 72 градуси то ще не супер критично ж, хай перфекціонізм ваш внутрішній умірить пил, бо без активного бекплейту нормального ви не остудите плату)
чим мій бекплейт не є "активним"?) водоблок відводить тепло з бекплейта. питання в тому як зробити щоб сам бекплейт краще забирав тепло з плати.
чи не замкне щось термопрокладка, якщо я її покладу напряму на всю плату під бекплейт?
Ваш "Активний" під знаком питання. З активним беком має бути ось так.
спойлер
Режим простою
Режим простою
спойлер
FurMark
FurMark
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

yurasic park
У вас там чіллер, мора на вулиці чи вам комфортно при кімнатній <15 градусів ) ?
Dima4s
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

yurasic park: 10.11.2022 17:25Ваш "Активний" під знаком питання. З активним беком має бути ось так.
думаю в мене проблема в 2х мм прокладках. якби була можливість поставити 1 чи навіть 0.5, тому що видно що бекплейт погано відводить. до водоблока погано доходить тепло.

можете прогнати октан бенч і показати результати температур?

прям фантастичні в вас цифри :eek:
в мене в простої 28. на 5 більше ніж в кімнаті. не уявляю як може бути 18
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Dima4s: 10.11.2022 17:38
yurasic park: 10.11.2022 17:25Ваш "Активний" під знаком питання. З активним беком має бути ось так.
думаю в мене проблема в 2х мм прокладках. якби була можливість поставити 1 чи навіть 0.5, тому що видно що бекплейт погано відводить. до водоблока погано доходить тепло.

можете прогнати октан бенч і показати результати температур?

прям фантастичні в вас цифри :eek:
в мене в простої 28. на 5 більше ніж в кімнаті. не уявляю як може бути 18
Та тут варіантів не багато, або чілер, або реально мора на вулиці.
yurasic park
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Dima4s: 10.11.2022 17:38
yurasic park: 10.11.2022 17:25Ваш "Активний" під знаком питання. З активним беком має бути ось так.
думаю в мене проблема в 2х мм прокладках. якби була можливість поставити 1 чи навіть 0.5, тому що видно що бекплейт погано відводить. до водоблока погано доходить тепло.

можете прогнати октан бенч і показати результати температур?

прям фантастичні в вас цифри :eek:
в мене в простої 28. на 5 більше ніж в кімнаті. не уявляю як може бути 18
спойлер
Oct1.png
спойлер
Oct2.png
Отправлено спустя 2 минуты 13 секунд:
feniks_tm: 10.11.2022 17:44
Dima4s: 10.11.2022 17:38
думаю в мене проблема в 2х мм прокладках. якби була можливість поставити 1 чи навіть 0.5, тому що видно що бекплейт погано відводить. до водоблока погано доходить тепло.

можете прогнати октан бенч і показати результати температур?

прям фантастичні в вас цифри :eek:
в мене в простої 28. на 5 більше ніж в кімнаті. не уявляю як може бути 18
Та тут варіантів не багато, або чілер, або реально мора на вулиці.
Не на вулиці, але де що є. Чіллєра також немає в мене. Мори дві до речі. :beer:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Dima4s: 10.11.2022 17:38 можете прогнати октан бенч і показати результати температур?
На 3080 у моєму 18L ящику вийшло 60 по пам'яті, так що думаю нормально ще у вас, але загалом так, на 3090 би повноцінний активний бекплейт. Не знаю, чи сильно роляє 3090 у такому софті, але особисто для себе я банально взяв би 3080 ti, ну або якщо карман безмежний, то 3090 Ti, там чіпи пам'яті на одній стороні)
спойлер
Зображення
yurasic park
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

feniks_tm: 10.11.2022 18:05
Dima4s: 10.11.2022 17:38 можете прогнати октан бенч і показати результати температур?
На 3080 у моєму 18L ящику вийшло 60 по пам'яті, так що думаю нормально ще у вас, але загалом так, на 3090 би повноцінний активний бекплейт. Не знаю, чи сильно роляє 3090 у такому софті, але особисто для себе я банально взяв би 3080 ti, ну або якщо карман безмежний, то 3090 Ti, там чіпи пам'яті на одній стороні)
спойлер
Зображення
Повноцінний бек зробить свою роботу на сто відсотків. В купівлі 3090Ті не бачу сенсу, бо бек буде набагато дешевше навіть з усіма відправками та всим іншим. :beer:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

yurasic park: 10.11.2022 18:13 В купівлі 3090Ті не бачу сенсу, бо бек буде набагато дешевше навіть з усіма відправками та всим іншим.
Згоден, за всі гроші можна уже 4090 взяти, але там поки трабли з наявністю ватерів)
Dima4s
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Cirax: 10.11.2022 10:57А тут адовый реактор, с двух сторон охлаждают, и под 80 градусов.
Знайшов фото бекплейта від іншого водоблока для 3090. корсаїр явно зажали термопрокладок))
спойлер
P1000164-copy.jpg
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Dima4s: 10.11.2022 17:38
yurasic park: 10.11.2022 17:25Ваш "Активний" під знаком питання. З активним беком має бути ось так.
думаю в мене проблема в 2х мм прокладках. якби була можливість поставити 1 чи навіть 0.5, тому що видно що бекплейт погано відводить. до водоблока погано доходить тепло.

можете прогнати октан бенч і показати результати температур?

прям фантастичні в вас цифри :eek:
в мене в простої 28. на 5 більше ніж в кімнаті. не уявляю як може бути 18
Проблема в отстойном водоблоке. Пусть будет проклят тот день, когда я купил это поделие от Corsair.
Такой "цензура" в жизни не встречал.
Купил набор прокладок. Разобрал водоблок, ни одна родная прокладка не доставала до элементов.
Поставил 1,5мм на память, 2мм на силовые, 3мм на бекплейт (погарячился, аж бекплейт слегка изогнуло он реально с фольги, нужно 2,5мм)
Затянул, разобрал проверить отпечатки.
Увидел отличнейшие отпечатки, элементы вдавило в прокладки где-то на 0,3мм.
Устанавливал Thermalright ODYSSEY THERMAL PAD.

Какая может быть эффективность в водоблоке если там прокладка в палец толщиной.
По факту 3кгрн на водоблок, 1кгрн на прокладки, и я крайне не доволен.

Обходите стороной, вот эту дрянь corsair x hydro xg7.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Cirax
Все настільки погано) ? Якщо стане легше, то у єкшного теж прокладки не супер, брав собі Subzero . Скільки дельта між чіпом і хотспотом/пам'ятю?
Dima4s
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Cirax: 10.11.2022 20:04Проблема в отстойном водоблоке. Пусть будет проклят тот день, когда я купил это поделие от Corsair.
Можливо що вам ще й зотак свиню підсунув. видавши свою плату за 100% референс. поставили елементи живлення, наприклад, чуть іншої висоти від іншого виробника, от і проблема з прокладками. :-/

Як працює? що по температурах?
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Dima4s: 10.11.2022 20:12
Cirax: 10.11.2022 20:04Проблема в отстойном водоблоке. Пусть будет проклят тот день, когда я купил это поделие от Corsair.
Можливо що вам ще й зотак свиню підсунув. видавши свою плату за 100% референс. поставили елементи живлення, наприклад, чуть іншої висоти від іншого виробника, от і проблема з прокладками. :-/

Як працює? що по температурах?
Электричество отключили. Завтра начну разбирать контур, надеюсь в субботу смогу собрать. Мне пересобрать контур часов 5 нужно.
Разбираю полностью, мою радиаторы и вентили от пыли. Шланг купил новый, чтобы сменить.
feniks_tm: 10.11.2022 20:10 Cirax
Все настільки погано) ? Якщо стане легше, то у єкшного теж прокладки не супер, брав собі Subzero . Скільки дельта між чіпом і хотспотом/пам'ятю?

Такие прокладки выйдут дороже. Нужно 3 вида, покупать маты 100*100 дорого выйдет, и половина останется.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Cirax: 10.11.2022 20:15 Такие прокладки выйдут дороже. Нужно 3 вида, покупать маты 100*100 дорого выйдет, и половина останется.
Ну мені по факту тільки 1мм і 2мм потрібні були, тому по прайсу нормально вийшло, не дорожче того ж термалрайту/геліда, а те, що залишилось половина - то тільки плюс. Та і сам продавець здається продає половинами листа, якщо є бажання. У мене також зотак трініті 3080, дельта між чіпом і пам'ятю/хотспотом десь 10-15 градусів виходить (50-52 чіп, ~62-64 хотспот/пам'ять). Але у мене загальна площа радіаторів мала і повітря в корпусі банально мало, в більш кращих умовах думаю картина була б трохи цікавіше. Дивився доречі перед покупкою ватера огляди конкретно під зотак, там дійсно корсар дуже унилий був по охладу пам'яті. Брешу, аутсайдером там був альфакул, переплутав. Вище правильно написали, що у зотака плата не зовсім референсна і це може бути одною з причин.
спойлер
Зображення
Востаннє редагувалось 10.11.2022 20:33 користувачем feniks_tm, всього редагувалось 2 разів.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

feniks_tm
Да он вообще бы не охлаждал. Хорошо хоть проверил прилегание прокладок. К памяти они едва прикасались, силовые вообще были без контакта.
Такое собрать, и без проверки дымок пустит.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Dima4s: 10.11.2022 20:12
Cirax: 10.11.2022 20:04Проблема в отстойном водоблоке. Пусть будет проклят тот день, когда я купил это поделие от Corsair.
Можливо що вам ще й зотак свиню підсунув. видавши свою плату за 100% референс. поставили елементи живлення, наприклад, чуть іншої висоти від іншого виробника, от і проблема з прокладками. :-/

Як працює? що по температурах?
Отчитываюсь.
Сегодня всё пересобрал. Прогнал час в OCCT, видеокарта жрала 350Вт в среднем.
Температуры максимальные:
GPU-58
memory -56
Hot spot-67.

На прокладки ушло 1600грн.
Итогово: память 1,5мм; питальник 2мм; с обратной стороны на элементы gpu -2мм, напротив памяти -2,5мм; напротив питальника 2,5мм

Ушло 4 пачки прокладок 80х45.
Dima4s
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Cirax: 12.11.2022 20:58GPU-58
memory -56
Hot spot-67.
хороші результати :up:
А по памяті так взагалі!

Відправлено через 24 хвилини 27 секунд:
Cirax
Як буде можливість, проженіть ще октан бенчмарк. цікаво які будуть там температури :beer:
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Dima4s
Их можно значительно улучшить если поднять обороты вентиляторов. Вращаются на скорости в 400-500 оборотов. Поднять до 900 скинет градусов с 10.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Dima4s: 12.11.2022 23:00
Cirax: 12.11.2022 20:58GPU-58
memory -56
Hot spot-67.
хороші результати :up:
А по памяті так взагалі!

Відправлено через 24 хвилини 27 секунд:
Cirax
Як буде можливість, проженіть ще октан бенчмарк. цікаво які будуть там температури :beer:
Прогнал - 635 попугаев; температура 45 градусов. Вообще не греет.
Відповісти