Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
poulk
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Тернополь

Повідомлення

Данная ветка посвящена выбору а так же обсуждению различных вопросов связанных с системами воздушного охлаждения.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Зображення

Похожие темы:
Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
СВО (вода) вопросы, проблемы и их решения, советы

Игнорирование правил конференции наказывается
Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 10.11.2011 13:51 користувачем EvGaS, всього редагувалось 38 разів.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

В мене мелькнула одна дибільна ідея, попробувати якось купити фантекс тей 30мм да впихнути в цей термалрайт, цікаво чи влізе. По картинкам із сайту, там якраз 30мм :D
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

feniks_tm
ppop_kh_ua
Що NF-A15, що TY-147 це про статичний тиск, не про тишу. Якщо поставити ті ж NF-P14s на IB-E/D15, вони покажуть гірщі результати по температурі ніж рідні, на рівних обертах.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Enombre de soberano: 28.04.2022 22:25 feniks_tm
ppop_kh_ua
Що NF-A15, що TY-147 це про статичний тиск, не про тишу. Якщо поставити ті ж NF-P14s на IB-E/D15, вони покажуть гірщі результати по температурі ніж рідні, на рівних обертах.
То зрозуміло, того саме тушку й юзав. Та й тоді по відношенню продуктивність/шум вони одні з найкращих були, єдине був великий шанс нарватись на брак))
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

ppop_kh_ua: 28.04.2022 00:52 нова остання нокта NH-U12A?
Знімає в мене десь до 290 Вт з 10920Х, саме гаряче ядро десь 85°.Не вірю в балачки про те, що однобашта з 6 трубками взуває однобашту з 7 трубками
спойлер
FPU only.png
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

jorg: 28.04.2022 22:56
ppop_kh_ua: 28.04.2022 00:52 нова остання нокта NH-U12A?
Не вірю в балачки про те, що однобашта з 6 трубками взуває однобашту з 7 трубками
А це про який йде мова? В теорії можливо, якщо трубки будуть не 6, а 8мм, але в однобашенну стільки не всунути скоріше за все))
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

feniks_tm
NH-U12A chromax
Звісно мова йде про трубки 6 мм
Востаннє редагувалось 28.04.2022 23:16 користувачем jorg, всього редагувалось 1 раз.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

jorg: 28.04.2022 23:14 feniks_tm
NH-U12A
Ну про 7 трубок то я зрозумів, мав на увазі про яку 6трубочну взуваючу U12A йшлося.
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

U120EX згідно відео вузькоплівочного
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

jorg: 28.04.2022 23:18 U120EX згідно відео вузькоплівочного
Термалрайт клєпає чудеса :D А по факту так, трохи сумнівно. Особливо враховуючи більш легкий радіатор. Жаль крім як у китайоз оглядів толком поки на нові моделі не знайти.
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Noctua теж не пасе задніх ;) та по сукупності факторів (загальна якість, довговічність, підтримка) №1 на мою думку.Про їх вентилятори, які протягом десятка років не міняють звук своєї роботи, напевно, знають всі
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

jorg: 28.04.2022 23:25 Noctua теж не пасе задніх ;) та по сукупності факторів (загальна якість, довговічність, підтримка) №1 на мою думку.Про їх вентилятори, які протягом десятка років не міняють звук своєї роботи, напевно, знають всі
Та ніхто не спорить, але віддавати по 40 бачей за один вертухай також таке собі задоволення, хоча й хотілося б :D Хоча, фантекс умудрився і нокту переплюнути зі своїм T30 :D

Отправлено спустя 7 минут 19 секунд:
jorg: 28.04.2022 23:18 U120EX згідно відео вузькоплівочного
Причому це чудо ще й дорожче топових FC140/FS140. Може й реально щось "інноваційне" придумали ))
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

feniks_tm: 28.04.2022 23:36 Причому це чудо ще й дорожче топових FC140/FS140. Може й реально щось "інноваційне" придумали ))
Якщо трубки не з срібла, то все можна списати на вибірковий зір вузькоплівочного брехуна оглядача
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

jorg: 28.04.2022 23:43
feniks_tm: 28.04.2022 23:36 Причому це чудо ще й дорожче топових FC140/FS140. Може й реально щось "інноваційне" придумали ))
Якщо трубки не з срібла, то все можна списати на вибірковий зір вузькоплівочного брехуна оглядача
Але ціна скоріш за все вища через вертухи TL-B12, як і у випадку U12A з її A12X25.

Отправлено спустя 4 минуты 42 секунды:
jorg: 28.04.2022 23:43 вузькоплівочного брехуна оглядача
Точно термалрайти проплатили, у нього й B12 вийшли кращі за A12X25 :D
спойлер
Востаннє редагувалось 28.04.2022 23:58 користувачем feniks_tm, всього редагувалось 1 раз.
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Зараз в мене крутяться 5 NF-A12x25 PWM chromax, немає жодних нарікань чи зауважень (до неприємних інтонацій роботи вентиляторів я дуже чутливий)
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

jorg: 28.04.2022 23:54 Зараз в мене крутяться 5 NF-A12x25 PWM chromax, немає жодних нарікань чи зауважень (до неприємних інтонацій роботи вентиляторів я дуже чутливий)
Добре їм там живеться, з якого хоч барахла вибирати можна :D
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Себто?
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Та маю на увазі ринок пк комплектуючих переповнений, є багато того, чого у європі/сша не купиш, при тому є як і відверте барахло, так і класні продукти.
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Так, новинки Thermalright у нас важко помацати.Але не біда, поки сови до нас літають :D
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

jorg: 29.04.2022 00:06 Так, новинки Thermalright у нас важко помацати.Але не біда, поки сови до нас літають :D
Ну з совами зараз ситуація також так собі, аби ще ці сови чогось там не наюхались і не полетіли до ведмедів на зимівлю :rotate: Чи ви про нокту все таки ) ?
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Я про
спойлер
IMG_20190711_091551683-1-1024x768.jpg
Відповісти