Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
poulk
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Тернополь

Повідомлення

Данная ветка посвящена выбору а так же обсуждению различных вопросов связанных с системами воздушного охлаждения.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Зображення

Похожие темы:
Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
СВО (вода) вопросы, проблемы и их решения, советы

Игнорирование правил конференции наказывается
Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 10.11.2011 13:51 користувачем EvGaS, всього редагувалось 38 разів.
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Медь и алюминий подорожали. Щас все кулеры скаканут. И не только.
Ivan22
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Підкажіть, будь ласка, для i7-11700KF (або i7-11700K) в максимальному розгоні, чи існуть "башні" які зможуть його в повному розгоні охолодити? І , якщо так, то які. Дякую :beer:
P.S. розмір не має значення, точніше, що більше, то краще, бо планую його у відкритому стенді використовувати.
archibalt
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

Ivan22 Тільки Noctua D15 або Phanteks PH-TC14PE, що вже по дизайну сподобається. Можна шукати на барахолках Thermalright Silver Arrow. Будь-яку супер башню. 1-3 градуси погрішності шукати це тільки мати по факту всі кулера на руках і в особистих умовах тестувати.
Ivan22
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Дякую!.Тільки що гуглив, і, схоже, що в Україні нема Phanteks PH-TC14PE. А щодо Noctua NH-D15 нагуглив, що він перекриває слоти пам*яті :weep: А я як раз хотів якусь серйозну пам*ять високочастотну.
archibalt
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

Ivan22 В D15 вентилятор над озу можна підняти, в мене в свій час так було.

П.С. Phanteks є на олх)
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

А перформа 20 и ассасин 3 уже не котируются? :spy:
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Если открытый стенд то Д15 Блек веселей будет. Еще есть Дарк Рок 4 тоже красив и разница стопами +-2/4 градуса.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Стосовно висоти радіаторів пам'яті, то ось на моєму профільному дарк рок про 4
спойлер
ЗображенняЗображення
z_mashine
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1: 30.05.2021 11:53 Стосовно висоти радіаторів пам'яті, то ось на моєму профільному дарк рок про 4
на оф сайте оно быстрее ищется и данные более точные:
спойлер
Зображення
LexZ
Junior

Повідомлення

Доброго здоров'я, підкажіть, що поставити на i7 10700, є ліміт по висоті башти в 160мм. Вийшов такий список:

Scythe Fuma 2------83$
Noctua NH-D14-----83$
Noctua NH-D15S--- 89$

Питання чи Fuma впорається, за умови піднятих частот по турбобусту? А то зупиняє заявлений tdp 120-160 Вт. чи можливо ще якісь варіанти можна розглянути.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LexZ: 02.06.2021 22:19чи Fuma впорається, за умови піднятих частот по турбобусту?
Вполне. Можно ещё муген5 купить
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

LexZ
Я в таких условиях D15S взял. Fuma вроде неплоха, но D15S лучше. И с гарантией у Noctua точно не будет вопросов, саппорт, как говорят, более чем адекватный. И на 1700 если потом будет переход, то сделают пластину. Как с этим всем у Scythe - без понятия.
Morfu1986
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Подскажите пожалуйста на кулер Performa Aardwolf 10X под родной бэкплейт подойдут болтики М3 30 мм или нужно М3 35 мм и нужно ли ещё гаечки под крепления ?
pixels
Member

Повідомлення

Ситуація наступна, маю 3 пропеллера Silent Wings 3 120mm PWM на куллері.
2 ввімкнути в звичайне гніздо для cpu куллера, і ще один в opt cpu
але вони крутяться з різною частотою, чи так воно відображається.
Можна їх як то вирівняти?
opt.jpg
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

1. Настроить в биосе кривые одинаково.
2. Подключить 2 в 1 разъём через разветвитель.
pixels
Member

Повідомлення

SilberV: 10.06.2021 03:59 1. Настроить в биосе кривые одинаково.
2. Подключить 2 в 1 разъём через разветвитель.
я подивлюсь, але там, на мою думку, єдина крива для цп. В мене у так пара стоїть через розгалужувач, і один ще в опт_цпу. Я вже думав, може ще один потрібен розгалужувач, щоб усі 3 в один порт стали, чи знайти розгалужувач на 3 гілки.
z_mashine
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 10.06.2021 02:53 але вони крутяться з різною частотою, чи так воно відображається.
обороты могут различаться из-за сопротивления на радиаторе. попробуйте на разветвителе поменять вентили местами и посмотрите что будет. а потом из cpu_opt в разветвитель, а один из разветвителя в cpu_opt.

а может и по электрической части нюанс. на разветвителе из-за паралельного подключения меньше общее сопротивление и падение напряжения.
python
Member

Повідомлення

pixels
Кулера это не прецизионное оборудование все таки, у них даже в спецификации скорость вращения указывают с допуском 10%.
Так что небольшой разброс по-моему погоды не делает.
Через разветвитель скорость тоже может быть разная - он возвращает сигнал тахометра только от одного вентилятора, а как остальные вентиляторы крутятся неизвестно.
У меня такой разветвитель на 4 разъема стоит. Вытаскивать из него только неудобно, разъем в корпусе и ухватить пальцами не получается.
pixels
Member

Повідомлення

В якщо взяти такий, це майже те саме що в мене зараз.
https://rozetka.com.ua/ua/cooling_baby_ ... _id=283803
Увімкнути його в той порт в першому подовжувачі, до 3 пін. Чи висточить потужності в цпу куллере на материнці розкрутити одразу 3?
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

pixels: 10.06.2021 21:52 Чи висточить потужності в цпу куллере на материнці розкрутити одразу 3?
Хватит
Відповісти