Какая водянка нужна для Ryzem 7 7800x3d

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
Fanoly
Junior
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Собираюсь собирать пк и не знаю какую воду поставить под 7800х3d
Хватит ли Thermalright FROZEN WARFRAME 240
Или взять что то лучше?
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Freezer III 240 и выше - с головой.
AndP
Member

Повідомлення

240 вообще мимо. Я бы смотрел на 360, если влезет.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

AndP
У меня 250вт с и5 снимает без перегрева 240мм, о чем вы? :gigi:

Там проц 100-110вт максимум потреблять будет, только нормальный теплосьемник и нужен, на радиатор вообще все равно.
Wahoo
Member
Звідки: куда занесет

Повідомлення

Практически любая. Это далеко не самый жрущий проц.
Чем крупнее поставишь, тем медленнее будут крутиться вентиляторы.
Прикол x3d, что даже при сильном желании погнать ты его не сможешь, а значит и заставить выделять особо большое количество тепла тоже не сможешь.

Более того, если деньги и простота важнее и нет особого предубеждения, что "воздух устарел", а тру пацаны все должны сидеть на воде и с over9000 RGB, то там и башня практически любая (ну не совсем донная, да) справится.
AndP
Member

Повідомлення

Mixx: 15.05.2024 16:35 AndP
У меня 250вт с и5 снимает без перегрева 240мм, о чем вы? :gigi:
Что за вода?
Сужу из личных наблюдений. У меня 280 мм, 187 Ватт держит на температуре 86 - 87 градусов. Дальше, думаю уже не справилась бы.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зачем ему вода вообще? :rolleyes:
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

ID-COOLING SE-224-XTS там буде просто за очі...
Нема сенсу ставити щось краще, він всеодно під нормальним навантаженням буде бовтатись в районі 80+ градусів, що з простою башнею, що з 420ю водою...
NST1983
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

В залежності від корпусу треба дивитись. Який корпус?
Fanoly
Junior
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

NST1983: 15.05.2024 22:32 В залежності від корпусу треба дивитись. Який корпус?
Я думаю собирать либо в Montech AIR 1000 LITE Black или Frontier Bantu
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

AndP
Как раз 3й фризер, паста ноктуа нх-2, проц 14600кф, скальпирован, максимум, что видел - в раене 245-250вт в стресс тесте, температуры под 90 но без троллинга, при 150-160вт температуры уже в раене 70 и обороты падают до околобеззвучных.
AndP
Member

Повідомлення

Mixx
:) с этого и надо было начинать. Я за - "скальпирован". Твои показания, нельзя принимать как за базовые.

Відправлено через 4 хвилини 22 секунди:
Мой второй комп, с 7700х, с той же помпой Асетек (бренд охлаждайки другой), но уже с радиком на 360, не может его охладить при 100% нагрузке, при снятых лимитах.
Stray
Member

Повідомлення

AndP: 16.05.2024 11:06 Мой второй комп, с 7700х, с той же помпой Асетек (бренд охлаждайки другой), но уже с радиком на 360, не может его охладить при 100% нагрузке, при снятых лимитах.
7700x споживання 140вт pbo max, 7800х3d - 90вт pro max
спойлер
https://www.techpowerup.com/review/amd- ... 3d/23.html
https://www.techpowerup.com/review/amd- ... 0x/24.html
у вас там все добре? :)
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Mixx: 16.05.2024 03:21 AndP
Как раз 3й фризер, паста ноктуа нх-2, проц 14600кф, скальпирован, максимум, что видел - в раене 245-250вт в стресс тесте, температуры под 90 но без троллинга, при 150-160вт температуры уже в раене 70 и обороты падают до околобеззвучных.
Ггг
i5 13500, 150Вт ліміт, односекційна Кракен NZXT, котра в комплекті корпусу NZXT H1 v1, температури до 80 у всіляких бенчах і стресс тестах, без тротлінгу, але так звісно трохи чути.
У іграх і всіх звичайних задачах повна тиша, до 70 градусів, максимум що бачив - сплески 115-117Вт.
Freezer III має сенс якщо це рендер тачка, а під капотом 14700+, або коли треба ультимативна тиша, для всього іншого можна щось і попроще. Також нема сенсу взагалі криву крутиляторів на такій воді задавати, вона нічого не змінить, якщо тепле повітря одразу видувається назовню.
Якщо є бічні і верхні кульки на видув і немає цілі рендерити, та оберти крутиляторів біля 1000 не непрягають слух, а ПК суто під ігри і повсякденні задачі - то можна взагалі бахкати односексійну башту, та хоч Перформу 10ту, за рахунок меншої довжини трубок і меншого супротиву потоку вона буде швидше забирати/відводити тепло.
На сьогодні ситуація з охладами прийшла до того, що щоб ви не поставили, починаючи в бюджеті від 1000грн за кулер, різниця буде 1-5% в продуктивності, тому що через замалі розміри чипів, охолодити їх дууже важко, хіба воду мостити на голий кристал або городити реальний чілер)
Ось корисно для ознайомлення, тести 13900k з різними кульками і водою:
спойлер
https://www.youtube.com/watch?v=7o74u1u642I
AndP
Member

Повідомлення

Stray: 16.05.2024 12:17
у вас там все добре? :)
Уже переживать начал, но вроде всё нормально у меня. + - так же как на других водянках
https://ibb.co/1zr3fH4
NST1983
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Я не розумію, чому такий хайп що 240 і досить?
Тут ще питання. яка буде відяха. Якщо 4060 то норм, якщо 4080 то в корпусі буде жах.
Я би брав трохи с запасом.
Мінус води 280 (у мене був артік), то він у двох корпусах впирався у радіатор материнки. Зараз 360. Але у мене 7500F з піднятими лімітами до 100
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Всі висказались?
У мене 7800х3д, зараз на ньому Freezer III - 240, так от оберти вентилів і помпи на температуру не впливають йому ніяк, взагалі. Що ви там 360-ми водянками охолоджувати збираєтесь, якщо він він 60-70Вт під навантаженням споживає?

До фрізера на ньому чудово стояв Ноктуа NH-U12S на якому так само температури не мінялись від кількості обертів взагалі.

Звідси очевидна мораль - потрібен водоблок, чи масивна п'ята, щоб швидко забирати тепло з проца, але того тепла там кіт наплакав, тому велетенські радіатори там не потрібні взагалі.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Стоит под darck rock 4 и проблем не знаю, поэтому если вода уже есть, то хватит с головой 240
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Странно что никто не обратил внимание общественности на ryzeM в заголовке...
Відповісти