Кіт в мішку (asus dual rx488 oc)

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
Tesmanit
Junior

Повідомлення

Вітаю. Виникла така ситуація: купив на olx radeon rx480 oc 8 asus dual. Знав що з майнінгу, але до того вже такі були на руках. В тесті Furmark через 15хв грілась до 82°. Кулери були міняні(наліпка трохи відрізнялась від заводської) та тріхи торохтіли. Замінив термопасту та купив нові кулери. Заміна термопасти нічого не принесла, а заміна кулерів зробила навіть гірше, тепер вона гріється до 84 за 10хв. Вирішив зробити андервольтинг та встановив msi afterburner. Після цього я зрозумів декілька речей: 1) в furmark карта працювала на ~800 mhz 2) кулери працюють не на повну, коли afterburner не запущений, а десь на 40%. Коли я викрутив power limit на +50, то стало ~1200 mhz, але температура почала швидко взлітати навіть при умові що кулери працюють на свої справжні 100%. Намагався встановити рідний біос карти, але прога для перепрошиття сказала, що рідний біос в так встановлений. З цим щось можна зробити? Хоча б змусити вентилятори працювати на свою швидкість, а не урізану було б вже непогано.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Tesmanit
Замена СО,
Tesmanit
Junior

Повідомлення

gehka3
Так міняв вже кулери, вони просто програмно не хочуть працювати вище ~45%
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Я о радиаторе, дуал крайне ущербен
Менять на такое же - смысла нет, подбирать от чего то другого
Tesmanit
Junior

Повідомлення

А з кулерами що робити? Вони не хочуть працювати на повну
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Не те вентели - 1.
Не тот бивис либо правленный по оборотам вертух - 2
Tesmanit
Junior

Повідомлення

Вентилятори повинні бути ті, а ось біос не знаю як виправити по обертам.

Відправлено через 2 хвилини 46 секунд:
Схоже на те, що попередній власник-майнер змінив вентилятори карти на потужніші, схожі на ті що на стріксах стоять, порізав power limit та оберти вентиляторів і в його відкритій системі це працювало на норм температурах. Як їх виправити назад я не знаю

Відправлено через 1 годину 30 хвилин 25 секунд:
До речі, хочу зауважити, що, при запущеному msi afterburner, кулери працюють на справжні 100%

Відправлено через 1 годину 2 хвилини 52 секунди:
UPD: Відбій тривоги. Просто система охолодження реально відстій. Подивився стандартні параметри біосу для цієї моделі відеокарти и вони такі ж самі, як ті, які стоять на моїй. В відкритому корпусі 76°. Зачекаю коли приїде mx-4, намажу її та поставлю в корпус декілька вентилів. Asus dual помиї
Відповісти