Вопрос охлаждения двухкамерных корпусов

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Привет,

Зображення

Нужен срез мнений относительно вопроса: не будет ли правый нижний вентилятор нивелировать вдув от трёх вентиляторов на боковой стенке?

Суть в том, что я пытаюсь понять, сколько ставить вентиляторов в нижнюю часть - 2 или 3.
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Интересная тенденция :)
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

almazmusic: 21.02.2024 17:22 не будет ли правый нижний вентилятор нивелировать вдув от трёх вентиляторов на боковой стенке?
Чому він має щось "нівелювати", якщо вони обидва на вдув працюють і будуть створювати у корпусі надлишковий тиск?
Я ще розумію питання, якби він на видув працював, типу один вдуває, а інший поряд одразу ж видуває, але ж це не той випадок.
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

GreenMile
Он ведь будет дуть вверх как раз на все три боковых, поднимая их приток сразу вверх, не доходя до середины корпуса. Давление тут не знаю имеет ли значение.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

almazmusic: 23.02.2024 12:00 Он ведь будет дуть вверх как раз на все три боковых, поднимая их приток сразу вверх,
Це трохи змінить потоки в корпусі, а ви пишете про "нівелювання", тобто коли одне компенсує інше, шо в данному випадку не відбувається.
Як воно вплине на розподіл потоків ніхто вам не скаже, це треба моделювати або ставити досліди. Потоки зазвичай розподіляються зовсім не так, як ми собі уявляємо, тому протестуйте з вентилятором і без нього і отримаєте відповідь як буде краще у вашому випадку.
almazmusic: 23.02.2024 12:00 Давление тут не знаю имеет ли значение.
Тиск має значення в контексті пилюки в першу чергу, ну і більший приток холодного повітря зайвим не буде, хоча може і не вплинути у вашому випадку, якщо інших вентилів буде достатньо.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Нижній секції додайте обертів щоб витягувало повітря догори.
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

а ви пишете про "нівелювання"
Не пишу, а спрашиваю :) И это и есть основной вопрос.

Понятно, что потоки нужно моделировать, понятно, что весь вдуваемый сбоку воздух не сможет вытягиваться вверх минуя всё, что дальше нижнего правого вентиля, но всё же должно как-то влиять.
Удивлён просто сколько сейчас двухкамерников и как никого не волнует такой вопрос :) Да-да, я понимаю, что там разница будет в пару градусов, если вообще будет, но всё же - ноль инфы в сети.

Пойду на реддит :)

Відправлено через 1 хвилину 28 секунд:
AntonyKandaurov
Так если нижней додать, то правый нижний будет только сильнее устремлять весь боковой поток от трёх вентилей сразу же в правый верхний вентиль.
Відповісти