Не працює помпа Granzon DDC

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
Stimirol
Junior

Повідомлення

Всім привіт.

Зіштовхнувся з проблемою запуску Granzon DDC помпи, при вмиканні живлення помпа включається, але рідину не починає проганяти. Які можуть бути причини?
Живлення під'єднано через перехідник Molex -> Sata, чи може це грати роль?
Дякую.
Вкладення
photo_2024-01-18_21-04-39.jpg
photo_2024-01-18_21-04-44.jpg
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

А чому оберти помпи 1000? Здається її номінальні більше 4000. Чому так повільно крутиться? Можливо 1000 об/мін не вистачає для прокачування рідини по контуру.
Stimirol
Junior

Повідомлення

поняття не маю, з нею йшов дистанційний пульт, але сама помпа реагує тільки на перемикання Auto - Manual, але поведінка не змінюється. Я не впевнений, що вона працює навіть на 1000 обертах, так як не відчутно ні вібрації, ні шуму.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Stimirol
А помимо пульта есть 4 пин как у вентилятора?
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Якщо в резі зверху є отвір, спробуй відкрити, хай повітря витискає.
Stimirol
Junior

Повідомлення

Так є, всього 3, один заглушкою закритий, другий завершує контур і 3й відкритий.

Відправлено через 2 години 20 хвилин 26 секунд:
Vpupkin: 19.01.2024 12:47 Stimirol
А помимо пульта есть 4 пин как у вентилятора?
Так, є. Я намагався під'єднувати і до CPU_FAN і до PUMP_FAN, і без нього запускав. В біосі все викрутив на максимум, довго немає можливості налаштовувати, тому що гріється цпу.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Stimirol: 19.01.2024 12:45 поняття не маю, з нею йшов дистанційний пульт, але сама помпа реагує тільки на перемикання Auto - Manual, але поведінка не змінюється. Я не впевнений, що вона працює навіть на 1000 обертах, так як не відчутно ні вібрації, ні шуму.
На 1000 не факт, що почуєте її. Треба розібратись, як оберти збільшити.
Відповісти