Догпоможіть, help кріплення під ам5 болти

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Автор
Повідомлення
Dethrail
Member

Повідомлення

Вирішив оновитись на ам5, вже розібрав водянку, все приїхало, я на радостях хочу збирати, але як виявилось, мій водоблок був на свому бекплейті... всі кричали що там бексаппорт і тд. Але не так сталося як гадалося :) залишився до кращих часів без компу. Що можна придумати, вже об'їздив усі будівельні магазини, там нема болтів з такою різьбою

Зображення
зліва ам5 різьба, заправа від старого бекплейту

Хто знає що робити? ))) поки водоблоків під ам5 не дуже багато...
Alex+
Member

Повідомлення

Модель водянки яка?
Dethrail
Member

Повідомлення

Alex+
Bykski CPU-XPH-T8-M
Alex+
Member

Повідомлення

Заводського кріплення на ам5 немає?

Самі по собі гвинти це звичайний 3.5мм з дюймовою різьбою. Американський стандарт UNC 6-32.
На олухі їх повно любої довжини, але все ж спочатку спробуйте пошукати заводське кріплення. Бо гвинтами без обмежувача по затяжці можете перегнути плату
Dethrail
Member

Повідомлення

Alex+
Дякую, я вже такі шукав сьогодні, все що знайшов це такі:
спойлер
Зображення
буду пробувати колхозити щось таке
спойлер
Зображення
Відправлено через 7 хвилин 12 секунд:
стосовно UNC 6-32, дуже дивно, тому що звичайний hdd болтик теж має цей стандарт, але він досить вільно туди вкручується...

з приводу заводського кріплення - це китайці... не думаю що вони взагалі думають про кінцевого споживача. Але я вже попросив знайомого з Китаю написати виробнику та спитати що вони собі думають :) і є в них якісь кріплення

p.s. з приводу обмежувачів у цього водоблоку на заводському кріпленні для ам4 не було ніяких обмежувачів окрім пружинки, напевно це і є обмежувач
p.s.2. бекплейт на ам5 виглядає так, що його просто нереально погнути, 2мм сталі з ребрами жорсткості
бекплейт
Зображення
Alex+
Member

Повідомлення

Dethrail: 26.02.2023 00:39теж має цей стандарт, але він досить вільно туди вкручується.
Ну так і повинно бути. Плюс можливо різьба трохи прослаблена
Dethrail
Member

Повідомлення

ось що вийшло:
спойлер
Зображення
Alex+
Member

Повідомлення

Dethrail
знайшли гвинти?
LVladislavchik
Member

Повідомлення

Dethrail
Маленький лайфхак, в комп'ютерних кейсах в основному теж 6-32, стойки під материнську плату також, але при цьому материнка вже до стойок часто гвинтами м3 кріпиться, я водоблок байскі кріпив саме через такі стойки і гвинти м3 красиві з пружинками, бо їхній бекплейт мені не дуже сподобався. Також одного разу бж треба було закріпити в надрукованому кронштейні товщиною 4мм і мене знову виручили такі стойки :beer:
Dethrail
Member

Повідомлення

Alex+
Я взяв 3см гвинти як кидав вище, взяв по 5 шайбочок бо там коротка різьбп і якось закрутив, трохи колхозно але нормально тримається... Завод bykski сказав що тільки гвинти не продають... Тільки брати якийсь новий водоюлок... Зара буду гнути трубки :) шукаю якійсь гайд як правильно вимірювати щоб вийшло рівно

LVladislavchik
Трохи ліньки заморачуватись з такими страйками і шукати хто би міг надрукувати :)

Відправлено через 3 години 38 хвилин 40 секунд:
зібрав усе, щось 7950х вобиться у 95 градусів, думаю щось не те... але не тротлить у осст, простой 75, пошукаю вате, може фігово термопасту нанес, але пишуть що це норм...
Alex+
Member

Повідомлення

Dethrail: 27.02.2023 00:21простой 75
Це не нормально. Я не гуру у саморобних водянках, може десь повітря або з помпою щось не те, або прижим водоблоку поганий...
Dethrail
Member

Повідомлення

Alex+
гугл каже, що це норм, його андервольтят до 4.8 ггц і отримують 50 'C температуру


якби він при OCCT за 10 хвилин почав тротліти, я би паніковав і волоси рвав )))

подивлюсь кілька днів, як воно буде, просто не бачу сенсу андервольтити і робити з нього 5900...
Alex+
Member

Повідомлення

70с в простої стає нормою?
Куди котиться світ! :rotate:
Dethrail
Member

Повідомлення

Alex+
Сам в шоці, але все рівно пошукаю водоблок, але вже не буду так поспішати, щоб "встигнути на роботу" ^^

дуже дякую Вам за поради

стосовно норми чи ні, райзен
Зображення
мастер каже що це зелена температура :)
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Такой принцип работы 7ххх Х ам5 камней, они будут лупить вольтаж до потолка и ограничитель там температура 95 градусов, пока камень её в нагрузке не достигает то задирает вольтаж в небеса.
Dethrail
Member

Повідомлення

AntonyKandaurov
Я так понял, амд такие убрали ножки, уже нечему деградировать и отпаиваться :-D ну можно и под 100...

Сейчас думаю поискать всё таки водоблок заточенный под ам5, что бы не было колхоза, перейду в другую тему
Alex+
Member

Повідомлення

Dethrail: 27.02.2023 13:04уже нечему деградировать и отпаиваться
А хіба раніше з цим були проблеми? Жодного разу не зустрічав живих прикладів. А ось гнуті ноги в інтеловських сокетах зустрічаю дуже часто. Тепер ось і амд пішли тією ж стежкою :shuffle:
Dethrail
Member

Повідомлення

Alex+
це типу жарт був ))) звісно що це фантастика )))
LVladislavchik
Member

Повідомлення

Dethrail
Їх не треба друкувати, вони ж латунні :D просто берете і вкручуєте в бекплейт, а вже в них звичайні гвинти м3 з пружинками, я використав рідні від радіатора альфакул під шестигранник.
Dethrail
Member

Повідомлення

LVladislavchik: 27.02.2023 17:36кейсах в основному теж 6-32, стойки під материнську плату також, але пр
Но рідному бекплейті ам5 різьба не м3 а UNC #6-32

Або я вас не вірно зрозумів, і ви маєте на увазі такі стійки:
Зображення
Дуже дякую, ідея прикольна, але я вже трохи наколхозив з звичайними довгими(3см) 6-32 гвинтами та шайбами + пружинка)))

Більш цікаво знайти водогблок під АМ5
Відповісти