Вертушки для NZXT H210 на вдув

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Порадьте вентилятори для NZXT H210: глуха морда і забір повітря збоку.
Проц - Ryzen 5 3600
Відюха - RX 6600.

Цікаві не тільки конкретні моделі, а оптимальна конструкція (форма лопастів).

Пару років тому був такий корпус і для нього купував be quiet pure wings - вони для таких випадків не дуже підходять (як мені здалося).
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

У меня корпус похож на Ваш (только другой фирмы и в 3 раза дешевле, но по виду и форм-фактору очень похож). Еще прошлым жарким летом (и мирным,эх), путём многочисленных экспериментов, проб и ошибок, пришел к выводу, что "маленькие" корпуса хоть какими вертушками запихай - дешевыми или дорогими и якобы эффективными - результат будет почти один и тот же. Полагаю, что если есть желание добиться эффективного охлада железок внутри корпуса - нужно брать куда более продуваемый корпус.
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Dremjke: 01.07.2022 15:14 У меня корпус похож на Ваш (только другой фирмы и в 3 раза дешевле, но по виду и форм-фактору очень похож). Еще прошлым жарким летом (и мирным,эх), путём многочисленных экспериментов, проб и ошибок, пришел к выводу, что "маленькие" корпуса хоть какими вертушками запихай - дешевыми или дорогими и якобы эффективными - результат будет почти один и тот же. Полагаю, что если есть желание добиться эффективного охлада железок внутри корпуса - нужно брать куда более продуваемый корпус.
Купив новенький за 1200 грн, тільки без корзини для HDD (яка мені не потрібна), хоча навіть за фуллпрайс - нормальний варіант: якісь металу і фарби, нормальні пилеві фільтри, продуманість кабельменеджменту - все на висоті.
Для R5 3600 і RX 6600 в андервольті (45-60W проц і 60-90W відюха) "дирява" "морда" не обов'язкова.
Уже давно взяв пару DeepCool Gamer Storm (точно модель не пам'ятаю) - все топ просто, потік повітря хороший при мінімальному шумі.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Skiff93: 01.07.2022 15:49
Dremjke: 01.07.2022 15:14 У меня корпус похож на Ваш (только другой фирмы и в 3 раза дешевле, но по виду и форм-фактору очень похож). Еще прошлым жарким летом (и мирным,эх), путём многочисленных экспериментов, проб и ошибок, пришел к выводу, что "маленькие" корпуса хоть какими вертушками запихай - дешевыми или дорогими и якобы эффективными - результат будет почти один и тот же. Полагаю, что если есть желание добиться эффективного охлада железок внутри корпуса - нужно брать куда более продуваемый корпус.
Купив новенький за 1200 грн, тільки без корзини для HDD (яка мені не потрібна), хоча навіть за фуллпрайс - нормальний варіант: якісь металу і фарби, нормальні пилеві фільтри, продуманість кабельменеджменту - все на висоті.
Для R5 3600 і RX 6600 в андервольті (45-60W проц і 60-90W відюха) "дирява" "морда" не обов'язкова.
Уже давно взяв пару DeepCool Gamer Storm (точно модель не пам'ятаю) - все топ просто, потік повітря хороший при мінімальному шумі.

За 1200? Ого! Я таких цін на цей корпус не бачив...
LVladislavchik
Member

Повідомлення

Skiff93
В мене стояли Silent Wings 3 140 pwm, з головою вистачало для р5 2600 та гтх1080, причому в розгоні, різниці між знятим склом не було, в цьому корпусі обов'язково треба взаді і зверху на видув вентилятор, бо застоюється повітря і за декілька годин прогріває весь корпус :beer:

Відправлено через 37 хвилин 7 секунд:
Dremjke
Був Raijintek Metis (трошки кастому, зверху вифрезеровано було 2 місця під 120 вентилятори, 4790k + 1066), Cooler Master Elite 110 (4790k + Fury X), NZXT H200 (r5 2600 + 1080), Custom Mod SXM 6.3 (r5 2600 + 1066), Kolink Satellite Plus (4790k + rx470), Cougar QBX (r5 3600xt + 1080), у всіх випадках, крім кастом моду, температури були такі ж як на відкритому стенді, що я робив не так? В кастом моді тільки не вдалося добитися нормальної продуваємості, бо корпус вже зовсім дрібний і туди влізла тільки зотак міні 1066, ноктуа л12 з а12х15 на проц і ще зверху а12х15 на видув, в корпусі дуже застоювалося повітря, або сильно збільшувати оберти, або кришки знімати. А в Raijintek Metis взагалі був парадокс, бо Noctua L12 була як Noctua D14 по шумові і температурам, а вся справа в повітряних потоках :laugh:
Відповісти