Знайти кабель USB 4 pin header female to mini usb male

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Привіт.
В Україні ніяк не можу знайти такий кабель:
спойлер
Зображення
Може хтось підкаже де є, щоб онлайн замовити?
Дяка!

P.S. Amazon, ebay, aliexpress довго.
*sam*
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пойди в радиомаркет, купи колодку bls-4 и сделай сам.
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

*sam*, дякую, не уявляв, що таке можна спаяти!
Друже, в наступний раз будеш шукати блок живлення, я тобі електричну принципову схему скину :beer:
*sam*
Member
Аватар користувача

Повідомлення

modell
Ну если зачистить 4 провода и обжать их плоскогубцами не способен, пеняй на себя "друже" и смотри в схемах принципиальных не запутайся :lol: :beer:
Death
Member
Аватар користувача
Звідки: Малин

Повідомлення

мда, какие нафиг вольтмоды, очередное дно пробито.
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

*sam*:Ну если зачистить 4 провода и обжать их плоскогубцами не способен, пеняй на себя "друже" и смотри в схемах принципиальных не запутайся :lol: :beer:
Якщо не здатен в топіку прочитати слово "замовити", то почни з букваря. Це корисно, тоді значення всіх слів в пості розумієш.

Отправлено спустя 3 минуты 11 секунд:
Death:мда, какие нафиг вольтмоды, очередное дно пробито.
Дно не вміє читати, ти другий неуч відписався тут. Конкретне питання було-"замовити". Навіщо усіляку фігню писати? У мене мета-новенький добре зроблений кабель чорного кольору. Що, одразу вмикається розумник та починає він писати, що всі рукожопи? А зрозуміти, що написано в пості у самого розуму не вистачає.
*sam*
Member
Аватар користувача

Повідомлення

modell
К сожалению или счастью в твоем случае ты попал в точку :lol: . Лучше на эту конференцию забудь дорогу, тебе на форуме домохозяек с этим вопросом помогут
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

*sam*: К сожалению или счастью в твоем случае ты попал в точку :lol: . Лучше на эту конференцию забудь дорогу, тебе на форуме домохозяек с этим вопросом помогут
Дякую, але в таких порадах від домогосподарки потреб не маю. Ви хоч іноді з танку вилазьте.
anatolikostis
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганск. область

Повідомлення

modell:Може хтось підкаже де є, щоб онлайн замовити?
google
bing
yahoo
duckduckgo
startpage
но, как правило, время, бесцельно потерянное в поисках "аленьких цветочков", примерно равно времени доставки товара из-за рубежа :gigi:
с алиэксресс тоже за пару недель доедет.
PS Либо заказать кому-то пряморукому, чтобы он спаял провод вместо автора.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

modell
Спробуйте звернутись до lom_ua, може зробить!
Або, як варіант, планку розширення usb, розбірну, а в неї вже звичайний usb/mini usb кабель!
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

anatolikostis:google
Я тому і запитав, що всі пошукові системи за кордон посилання дають. Можливо хтось купував в Україні і може підказати.
Паяти і сам вмію, але у випадку наявності готового рішення надаю перевагу не страждати, даремно витрачаючи свій час. Якщо готового рішення немає, тоді інше питання і сам знаю що робити. Але маю надію, що, все-таки хтось подібне купував та підкаже місце.

Отправлено спустя 10 минут 26 секунд:
YumaX, дякую. Мені б готове. У мене ситуація, що для проєкту все потрібно в ідеалі. Навіть білого кольору шнурок, що вже маю, не підходить.
Відповісти