Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
poulk
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Тернополь

Повідомлення

Данная ветка посвящена выбору а так же обсуждению различных вопросов связанных с системами воздушного охлаждения.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Зображення

Похожие темы:
Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
СВО (вода) вопросы, проблемы и их решения, советы

Игнорирование правил конференции наказывается
Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 10.11.2011 13:51 користувачем EvGaS, всього редагувалось 38 разів.
LeXeR
Junior

Повідомлення

Dubass: 17.06.2024 12:37 Зачем покупать кулер за 3+, если есть вода Арктик 280 за 3.5к? :rolleyes:
Немає місця в корпусі :super: Якби влазила вода або щось вище 157мм взагалі б питань не було :-/

Відправлено через 20 хвилин 6 секунд:
oversteve: 17.06.2024 12:48
daesz: 17.06.2024 11:57 Термалрайт не перестають радувати. Роблять кулери на всі випадки життя :rotate:
місцями аж забагато, враховуючи, що половина варіантів майже нічим не відрізняються і тільки вносять путаницю

Відправлено через 5 хвилин 20 секунд:
LeXeR: 17.06.2024 10:59

Fuma 3 бачу ідеальний варіант, єдине що бачу новинка і ціна з доставкою 3к+ :-P Але там бачу слім варіант перший вент., можливо так само можна якийсь Thermalright чи DeepCool/Id-Cooling замінити перший вент на слім версію чи той 1см ролі не зіграє? :-/ Бо взагалі знімати перший такий собі варіант тоді вже краще одно баштовий мабуть.
шось у вас калькулятор поламався :D в Штатах фума 50 баксів, доставка ще десь 10-15 буде
хоча напевно простіше/дешевше (а можливо ы ефективныше) взяти якийсь 2-баштовий термалрайт типу PS 120 і просто не використовувати 2 вентилятор
Ну я брав ціну лох.юа і якісь ноунейм магазини локальні 2800грн+доставка, зі штатами не мав справи, та й 65 баксів це вже 2600 а поки допливе/долетить по новому курсу уже буде те саме мабуть :)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LeXeR: 17.06.2024 13:54 Ну я брав ціну лох.юа і якісь ноунейм магазини локальні 2800грн+доставка, зі штатами не мав справи, та й 65 баксів це вже 2600 а поки допливе/долетить по новому курсу уже буде те саме мабуть :)
По-перша, оплата в магазинах США йде відразу, тобто по тому курсу який зараз встановлений по між банку по тому й рахується ціна товару, по-друге, оплата доставки буде доступна як тільки товар попаде на склад форвардера чи служби доставки, ну тобто максимум 4-5 днів після оплати товару в магазині (замовляв корпус, який доїхав з Калі до Делавера за 3 дні, а звідтіля до Джерсі ще за 1, при тому як тільки його офрмили в Делавері - оплата доставки вже була доступна), тобто курс буде все ще той самий :)
Заралом вийде навіть не 65, а десь 60$ якщо доставка морем.
Ось ціна доставки БЖ з США в Україну (собі брав), вага +-2.5кг (3.3 разом із пакуванням.
Зображення
Зображення
Зображення
При тому охолодження буде важити меньше, його можна й авіа поштою взяти і вийде всерівно десь 60$, а водою точно менше.
AndP
Member

Повідомлення

oversteve: 17.06.2024 10:11 AndP
не перекриває, бо немає другого внетилятора :gigi: і висота більше 157
высота 158 мм
вентиль не перекрывает память
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

AndP
ну я ж і кажу, що другого вентилятора немає, тому і не перекриває, якщо поставити другий, то налізе на радіатори живлення проца
AndP
Member

Повідомлення

oversteve: 18.06.2024 00:30 AndP
ну я ж і кажу, що другого вентилятора немає, тому і не перекриває, якщо поставити другий, то налізе на радіатори живлення проца
я не кажу, я его устанавливал как с одной, так и с другой стороны. Ничего не мешает и не перекрывает.
https://ibb.co/kDyrBhd
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

AndP
блін, ну начепіть на нього другий вентилятор з іншої сторони і подивіться як він нічого не буде перекривати
AndP
Member

Повідомлення

oversteve: 18.06.2024 00:46 AndP
блін, ну начепіть на нього другий вентилятор з іншої сторони і подивіться як він нічого не буде перекривати
еще раз повторю, я ставил вентиль и с одной и с другой стороны
https://ibb.co/PGLSjpd
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

AndP
ну і де на фото другий вентилятор? :think:

п.с. другий це "второй", а не "другой"
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

уважаемые експерты - есть ли замена у ag 620? :dontknow:
за ту же цену - ту же производительность :think:
vlursu
Junior

Повідомлення

Vlaad13: 27.06.2024 14:03 уважаемые експерты - есть ли замена у ag 620? :dontknow:
за ту же цену - ту же производительность
С АлиЭкспресс Thermalright ps120 с купонами в распродажу 40$.
Если у нас, то альтернатива id-cooling frozn A620.
Відповісти