Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
poulk
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Тернополь

Повідомлення

Данная ветка посвящена обсуждению различных вопросов связанных с вентиляторами, и выбором вентиляторов.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Также не забываем что размещения ссылок на товары в магазинах является рекламой, и удаляется незамедлительно.
Используйте ссылки исключительно на сайты производителей. Если у вас возникают с этим сложности, вы можете использовать каталог товаров hotline.ua


Похожие темы:
Схема расположения вентиляторов в корпусе: FAQ, обсуждение
Системы воздушного охлаждения (кулера) + FAQ. Выбор, обсуждение
СВО (вода) вопросы, проблемы и их решения, советы


Игнорирование правил конференции наказывается
Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 20.09.2016 08:51 користувачем alex_sul, всього редагувалось 7 разів.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

AndP: 11.01.2024 20:22Вообще хотел Асус, https://hotline.ua/ua/computer-kulery-i ... 33-b09000/ но не хочу подсветку.
Сильно думаю на черным Асусом https://hotline.ua/ua/computer-kulery-i ... rix-xf120/ Должен быть из разряда топов.
Это ж чей-то ОЕМ с лэйбой Асуса. Я бы взял BQ и не парился, по цене там же
AndP
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Radio Bay: 12.01.2024 22:17
Это ж чей-то ОЕМ с лэйбой Асуса.
я так понял, что Sunon Тайвань
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Это хорошая контора, славилась промышленными решениями
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Приветствую .Подскажите куда копать ? вентилятор новый NZXT https://www.veed.io/view/1eddb2b3-f492- ... anel=share
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

moto: 25.01.2024 00:47Подскажите куда копать ?
Подключите этот кулер к контроллеру и проверьте, для начала.
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Dremjke с утра полезу , по ночи уже не охота, такое уже было, перезагрузка помогла и далее все работало , но смотрю что снова проявился этот недуг :dontknow:
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

наткнувся на тест різних слім 120 вентиляторів крізь фільтр у корейців, як раз пару тижнів тому це питання хтось піднімав

https://quasarzone.com/bbs/qf_cool/views/362414)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 28.01.2024 10:07 наткнувся на тест різних слім 120 вентиляторів крізь фільтр у корейців, як раз пару тижнів тому це питання хтось піднімав

https://quasarzone.com/bbs/qf_cool/views/362414)
То був я, правда, тепер незнаю наскільки доцільно :shuffle:
За лінк все ж дякую, обов'язково гляну :)
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

daesz
на ютубі ганяли на радіаторі, тут крізь фільтр
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 28.01.2024 12:10 daesz
на ютубі ганяли на радіаторі, тут крізь фільтр
Я хотів на задню стінку слім, ще й по можливості з реверсною конструкцією, але оскільки почав задумуватись на +-10л корпусом, то незнаю на рахунок доцільності покупки :)
Оглядач так добре "запотів" над "методологією" та сетапом :D

Відправлено через 35 хвилин 54 секунди:
Ніколи б не вгадав, що термалрайт буде найефективнішим, ще й у всіх звукових "категоріях" :eek:
Ще пропелер від сільверстоуна хороший (ефективно), але при тмоу і самий гучний :/
0kie
Member

Повідомлення

daesz: 28.01.2024 12:50на задню стінку слім, ще й по можливості з реверсною конструкцією
Глянь вертушки Jonsbo с реверсом. Не слим, но всё же.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0kie: 28.01.2024 12:55
daesz: 28.01.2024 12:50на задню стінку слім, ще й по можливості з реверсною конструкцією
Глянь вертушки Jonsbo с реверсом. Не слим, но всё же.
Проблема цих пропелерів від джонсбо в тмоу, що на них не дуже багато оглядів є. Було б цікаво глянути на них в порівнянні з іншими "типовими" моделями, які присутні на ринку.
От ще, доречі, реверсивні від термалрайту, вони й умовно дешеві, і судячи з огляду вище - дуже ефективні (це якщо реверсивна модель така ж по ефективності як і звичайна).
https://www.aliexpress.com/item/1005005864001321.html
0kie
Member

Повідомлення

daesz: 28.01.2024 13:00Проблема цих пропелерів від джонсбо в тмоу, що на них не дуже багато оглядів є




Достаточно, если пользоваться Гуглом.
Себе взял две реверсивные 140-ки от Phanteks. Раннее упоминал о них в этой теме. Они прекрасны тем, что толщина вертушки 30 мм.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0kie: 28.01.2024 15:31 Достаточно, если пользоваться Гуглом.
Ви пропустили наступне речення, де якраз про порівняння із "основними" конкурентами ;)
Другий момент - цікава ще й "витривалість", якщо вони через пів року почнуть тарахкотіти - то буде не дуже приємно, погодьтесь. І саме через те, що вони "свіжі" - таких оглядів в принципі ніде не може бути :/
0kie: 28.01.2024 15:31 толщина вертушки 30 мм.
Я хотів саме реверсивну слімку, щоб вона на "виглядала" з-за меж чорної рамки на склі.
Але після того, як покористувався ПК не цілих пів року - вирішив переїхати в щось типу 5-7л, ну максимум 10л. На момент збірки вирішив таки мАТХ, бо однопропелерних ВК вище 4060-16 неіснує в природі, а найменша двохпропелерна доступна по момент коли збирав ПК - була 226мм, що все ще не давала втиснутись в 5-7л. Зараз от в гіги появилась модель на 201мм, тому ситуація змінилась + є можливість "відпродати" свою МП+ОЗП (вона, швидше за все буде зависота) за те, що й взяв. Тому доцільність покупки слімок відпала, як вже й написав вище :)
Виглядають ці джонсбо класно, правда. Мб не настільки класно як нові пропелери від сісоніка, але всерівно дуже симпатично :)
Haoss
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Всем привет, есть Deepcool cg560, внутри 14700kf + 3080 Gamerock 10gb. Спереди lt720, вверх перенес 2 передних 120мм DF-120 вроде на выдув, и 1 сзади 140 на выдув. Хочу 2 120мм и 1 140мм поменять на что-то более производительное, посоветуйте плиз, без подсветки и желательно 140мм.
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Haoss
Так а чего конкретно хотите добиться?
Haoss
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Enombre de soberano: 28.01.2024 16:25 Haoss
Так а чего конкретно хотите добиться?
просто хочу поставить получше вентиляторы, для улучшения выдува
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Haoss: 28.01.2024 18:57для улучшения выдува
вже 3 на видув, куді вже кращє?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Haoss: 28.01.2024 18:57
Enombre de soberano: 28.01.2024 16:25 Haoss
Так а чего конкретно хотите добиться?
просто хочу поставить получше вентиляторы, для улучшения выдува
Deepcool (напевно, всетаки, RF120, а не DF120) - пропелери у яких один з найвищих повітряних* потоків (ака CFM), при тому з доволі високим статичним тиском. Вище хіба брати 3тисячники, на кшталт, arctic p12 max / be quiet! shadow wings 4 pro / phanteks t30 / noctua nf-f12 industrialppc-3000. Не впевнений, чи вам сподобаються їхні акустичні показники, щоправда. Хоча на аналогічних обертах до пропелерів з 1.8-2к - вони мали б бути чуть тихіші.
Відповісти