Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
poulk
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Тернополь

Повідомлення

Данная ветка посвящена выбору а так же обсуждению различных вопросов связанных с системами воздушного охлаждения.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Зображення

Похожие темы:
Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
СВО (вода) вопросы, проблемы и их решения, советы

Игнорирование правил конференции наказывается
Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 10.11.2011 13:51 користувачем EvGaS, всього редагувалось 38 разів.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Timedemo
Грайся поки з офсетом, вольтаж проца на Adaptive Mode й Offset на -0.05 й опускай ще нижче, поки буде стабільно крутити LinX/Y-Cruncher.

Отправлено спустя 2 минуты 59 секунд:
Timedemo: 27.06.2022 15:20 Разве еще жевачки есть у процессоров?
Та у інтела і припой так собі ))
спойлер
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Дружище спасибо! -0,08
минус 12 градусов. додую 120м кульком на жопке и будет ниже 80 градусов. Спасибо еще раз.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Timedemo
Там головне щоб Adaptive Mode стояв, бо просто оффсетом/фіксованим вольтажом може падати продуктивність проца.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Все норм.пилит на стоке.
Hesher
Junior
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Є процесор Xeon E5-2630 v3 (TDP 85 Вт, реальне споживання при рендері відео 73 Вт) і кулер Aardwolf Performa 9X (заявлене розсіювання 160 Вт). Який кулер можна поставити простіший на цей зіон (з нових або б/в)? Тому що я банально не знайшов в асортименті магазинів нічого дешевшого під роз'єм 2011-3. Що порадите? Дякую.
Hesher
Junior
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Enombre de soberano
Я бачив перше оголошення і не міг ніде знайти інформацію, що ті два кулери підтримують 2011-3. На офіційному сайті немає ніяких згадок про підтримку цього роз'єму..
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Hesher
Уточнити у продавців не завадить.
У першому це, більш за все, пластикова рамка яку потрібно прикрутити до сокету. А вже ка неї ціпляти кулер.
По другому не знаю - на фото потрібних елементів не бачу.
Hesher
Junior
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Так а що уточнювати, якщо на офіційному сайті не заявлена підтримка 2011-3?
Той продавець взагалі мені написав, що ті кулери "впритик" під такий камінь і каже "можемо підібрати щось більш ефективне". На біса мені суперкулери під простенький проц.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Hesher
Навіщо тобі взагалі його міняти, стоїть - то хай стоїть. Треба кулер в інший комп - купи інший, в чому проблема)
Hesher
Junior
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Ще нічого не стоїть. Доїдуть посилки і все буде збиратись з нуля.

Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
"В копмлектации есть посадочное кольцо, котрое должно подойди" - ось така відповідь продавана. Мене не влаштовує розмірковування "должно подойти.." тобто він і сам точно не в курсі. А на офіційному сайті не заявлена підтримка. Тобто мені потім висилати назад той кулер в разі несумісності, чи що.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Hesher: 30.06.2022 14:54 Ще нічого не стоїть. Доїдуть посилки і все буде збиратись з нуля.

Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
"В копмлектации есть посадочное кольцо, котрое должно подойди" - ось така відповідь продавана. Мене не влаштовує розмірковування "должно подойти.." тобто він і сам точно не в курсі. А на офіційному сайті не заявлена підтримка. Тобто мені потім висилати назад той кулер в разі несумісності, чи що.
Як варіант, береш це кільце й будь-який охлад з кріпленням амд-шним.
Hesher
Junior
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

feniks_tm
Цікавий варіант :up:
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Hesher
Hesher: 30.06.2022 14:54Мене не влаштовує розмірковування "должно подойти.." тобто він і сам точно не в курсі. А на офіційному сайті не заявлена підтримка. Тобто мені потім висилати назад той кулер в разі несумісності, чи що.
У вас є бажання взяти кулер із гарантованою підтримкою 2011, меньш ніж за 15$ - нетривіальний виклик...
Дивиться cooler master hyper, можливо пощастить... Якщо достатьно очикувати.
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Подскажите на 1700 сокет не дорогой кулер
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
https://www.itbox.ua/ru/product/Kuler_d ... T-p740025/
В играх 12600к 75 при 1100рпм
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 04.07.2022 20:02 Подскажите на 1700 сокет не дорогой кулер
Se-224
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Присматриваю для своего р5 3600 новый кулер, основные критерии - эффективность охлаждения и при этом тишина, ибо мой текущий pccooler gi-x4b v2 шумноват даже в простое. Пока остановился на https://telemart.ua/ua/products/be-quie ... -sEALw_wcB
Кто что скажет, стоит оно того? Вроде бы как би квает славится своей тишиной, судя по многочисленным отзывам.
Haoss
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Dremjke: 10.07.2022 09:04 Присматриваю для своего р5 3600 новый кулер, основные критерии - эффективность охлаждения и при этом тишина, ибо мой текущий pccooler gi-x4b v2 шумноват даже в простое. Пока остановился на https://telemart.ua/ua/products/be-quie ... -sEALw_wcB
Кто что скажет, стоит оно того? Вроде бы как би квает славится своей тишиной, судя по многочисленным отзывам.
поменяйте кулер на noctua f12 pwm и будет тишина, еще поставьте Argus Monitor и будет еще лучше.

У меня был r5 3600 и aardwolf optima 10x, Argus Monitor улучшил ситуацию со звуком под виндой, но т.к. я работал под линуксом эти пики по напряжению заставляли кулер периодически визжать, поменял на нокту, все стало норм
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Haoss: 10.07.2022 10:11поменяйте кулер на noctua f12 pwm и будет тишина
Кстати, спасибо за вариант, вполне неплох - чем менять всю башню - поставить на радиатор новый эффективный венилятор. Скорее всего, так и поступлю.
Відповісти