Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Ответить
Автор
Member

wow_w: 19.07.2021 22:29 Краще так неробити, виберіть однакові вентилятори, тоді все буде адекватно працювати.
Да они уже просто есть и не самые дешевые, да и нет возможности найти одинаковые, корпус такой, что спереди 120, а сзади 80
wow_w
Junior

Якщо вони PWM, то буде проблема з правильним керуванням, адже кожен вентилятор буде передавати різну інформацію. В варіанті з керування обертами через регуляювання напруги (DC) вони повинні працювати, але я думаю розумієте, що однакові оберти точно незможете виставити(один наприклад має 600 обертів на 12в, коли він буде на повну крутити то і другий який к приміру на 2000 обертів буде також валити на повну), єдиний варіант їх правильно синхронізувати це вішати на різні розьеми, яких як зрозуміло не має. Інакше тільки через реобас, тоді можна буде в ручну, підібрати оберти на кожен з них.
CRY-nano
Member

wow_w: 19.07.2021 23:24 Якщо вони PWM, то буде проблема з правильним керуванням, адже кожен вентилятор буде передавати різну інформацію. В варіанті з керування обертами через регуляювання напруги (DC) вони повинні працювати, але я думаю розумієте, що однакові оберти точно незможете виставити(один наприклад має 600 обертів на 12в, коли він буде на повну крутити то і другий який к приміру на 2000 обертів буде також валити на повну), єдиний варіант їх правильно синхронізувати це вішати на різні розьеми, яких як зрозуміло не має. Інакше тільки через реобас, тоді можна буде в ручну, підібрати оберти на кожен з них.
Подключить их через разветвитель я все равно могу? Я имею ввиду, что синхронизация оборотов будет некорректна, но работать они будут, не сгорят и тому подобное? Просто уже заказал Deepcool FH-04, реобас слишком дорого будет для бюджетного системника для 2ух вентиляторов. То есть, если я подключу все таки, ничего хотя-бы не сломается?
wow_w
Junior

Фізично можна підключити, а чи сгорить якийсь із вентиляторів залежить від конкретної моделі вентилятора, якщо один на 5в, а другий на 12в то при подачі 12 вольт 5ти вольтовий вийде з ладу. Тим більше Ви ж спочатку купуєте, а потім запитуєте на форумі "а що буде, якщо.."
По ціні Deepcool FH-04 можна було придбати китайський реобас з ручним регулюванням і живленням від молекса на нього повісити один вентилятор, а інший вентилятор регулювати від плати.
CRY-nano
Member

wow_w: 20.07.2021 10:20 Фізично можна підключити, а чи сгорить якийсь із вентиляторів залежить від конкретної моделі вентилятора, якщо один на 5в, а другий на 12в то при подачі 12 вольт 5ти вольтовий вийде з ладу. Тим більше Ви ж спочатку купуєте, а потім запитуєте на форумі "а що буде, якщо.."
По ціні Deepcool FH-04 можна було придбати китайський реобас з ручним регулюванням і живленням від молекса на нього повісити один вентилятор, а інший вентилятор регулювати від плати.
Покупалось просто для платы, где было 2 разъема sysfan, а плата вышла из строя (не по причине вентиляторов), пришлось брать срочно другую, а в наличии была только такая, где sysfan всего один. Вентиляторы оба на 12В.
Если конкретно это:
1. Cooler Master Sickleflow 80 MFX-B8NN-25NPK-R1
2. Deepcool RF120FS
wow_w
Junior

Напруги у них однакові, споживання разом нижче 1А, відповідно ризику спалити дорожку на мат платі чи розєм немає. А от чи вони запрацюють і як саме вони запрацюють розкажете нам, тому, що все решта експеримент.
Ответить