После установки драйвера во время загрузки чёрный экран (все вопросы по ЧЭ)

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
burningandreas
Junior

Повідомлення

Melis
зробив, результата 0, темний екран, роботу диска чути

Отправлено спустя 4 минуты 17 секунд:
почекав трошки запрацювало!!!! ааааааа)))) ввів пароль в сліпу, і мигнуло і все працює!! без фрізів та лагів!!!!! Дуже Вам дякую!

Отправлено спустя 29 секунд:
типу попрацювало 5 хв з включеним інтернетом і само зображення появяилося
D1mmoN
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP city

Повідомлення

burningandreas
Драйвер выходит ?
burningandreas
Junior

Повідомлення

D1mmoN
виходить що так, цікаво що навіть значок материнки не було видно і на екрані no signal

Отправлено спустя 35 минут 50 секунд:
тема закрита, всім дякую!
DanRub
Member
Аватар користувача

Повідомлення

condor
6+2 это 8 пин
anatolikostis
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганск. область

Повідомлення

burningandreas
у вас самоуправляемая система, которая не управляется пользователем: советую поотключать все автоапдейты, в т.ч. драйверов.
и вообще очень желательно ВСЕГДА новое оборудование нужно устанавливать в Безопасном режиме по нажатию F8 после инициализации биваса.
в Win10 разрабы ЗАБОТЛИВО вызов меню по F8 отключили - поэтому прийдется вам нагуглить, как его вернуть обратно.
burningandreas
Junior

Повідомлення

anatolikostis
дякую, все працює супер, але замітив що екран засвічується вже при включеному Windows, добре що є SSD і завантаження швидке, стартовий логотип не видно, і не можу зайти в BIOS (дуже треба налаштування скинуті хочеться вернути розгін процесора))). Що тепер можна зробити?)
Argonaft
Member
Звідки: Запорожье

Повідомлення

MessiaH:
Argonaft:У меня были траблы с RX 570 на Asus crosshair formula v тоже черный экран. Ставлю на мать б350 все работает. Итог несовместимость матери и видика. К ак то так.
Подкинь карту в другой системник
У меня на такой мамке отлично работала 1080ти, как на ней не могло работать такое дно как рх 570?

burningandreas
скорее всего что-то не так подключил или недовключил кабель подключения к монитору/питание с бп на карту, у меня так было с новым моником, не мог понять чего нет изображения, оказалось дисплей порт до конца не всунул
Я пробовал на своей старой матери Msi 970a-g46 видик сразу стартует с той же самой дисковой системой. Вставлял в другой слот crosshair formula v и через райзера ничего не происходит пищит по-моему 4 раза один длинный 3 коротких. А вот 1070 запросто заработала. На этой матери. Не спорю может проблема в доп питании в разъеме потому как имею тоже vx -700 ужасный блок.
Итог грешу на мать.
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

І так історія.
Попали мені в руки 2 карти XFX. Перша HD6790 1gb ddr5. Друга XFX HD7900 series.
спойлер
P_20200515_143746.jpg
P_20200515_154847.jpg
Перша карта після встановлення драйверів працює деякий час. Фактично, до ввімкнення 3D чи я не поняв що ще. А потім чорний екран і комп ніби висить.
Підсвітка екрану є, але зображення немає. Ребут допомагає. На 3-х різних машинах! (1155 / 1150 / FM2)
Став читати, і дійшов до того, що потрібно зменшити частоти.
Вимкнув у Win7 всі красоти і встановив розширення 1440х900. Встановив MSI Afterburner. Зменшив частоти по ядру з 840 на 760. По пам'яті з 1050 на 960.
Вернув назад всі красоти, розширення 1080р. Запустив Furmark - 6 хвилин, 76° і все гуд. Ігри йдуть і все ок.
От тепер перше(і) питання: Що з нею? Як лікується? І чи довго проживе після можливих маніпуляцій? (пломби на місці, нічого не вскривалося! )
(відповідь на одне з питань знаю. Модифікувати біос. дійти до максимальної заниженої частоти, щоб стабільно працювало і замінити частоти в біосі, щоб щоразу не гратися з Афтебурнером)

Друга карта працює без артефактів без проблем до встановлення драйверів. Після встановлення драйвера, доходить до "приветствия" після чого чорний екран і така ж історія: підсвітка екрану є, вінт жужжить клава не реагує. І тут важливий момент! Після вимкнення ПК і наступного включення, BIOS матюкається на "розгін" чи зміну якихось параметрів на завищені.
Це наводить мене на думку про те, що і BIOS-і відяшки зашиті завищені параметри чи то по вольтажу, чи то по частотам. (або я помиляюся і це банальний відвал чіпа і її спасе лише здача на метали).
Друге питання: що це, все ж таки, за проблема? Як її подолати, якщо реально.
Я спробував вийняти з неї БІОС, для модифікації, за допомогою GPU-Z. Вийняв. Потім утиліткою (вже й не помню, бо не всі канали) відкрив біос і замінив частоти (без дров їх глянути не вийшло, тому знайшов в неті) з 975 по ядру на 900, і з 1250 по пам'яті на 1150. Ці маніпуляції робилися ДО перезагрузки, після встановлення драйвера. ПІсля ребуту - чорний екран і висячий комп.

Критикуйте, сильно помідорами і тапками не кидайте...
goldenvirus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вторая карта хд7850.
Пробуйте залить в нее оригинальный биос с стоковыми для 7850 частотами.
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

goldenvirus:Вторая карта хд7850.
Пробуйте залить в нее оригинальный биос с стоковыми для 7850 частотами.
7850, побачив.
Але питання: як і чим правильно залити біос. ЧИ пройде така маніпуляція в SafeMode, бо з Дровами не робе..
goldenvirus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

пройдёт, шейте через командную строку либо через ДОС
Второй вариант предпочтительнее
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

goldenvirus:пройдёт, шейте через командную строку либо через ДОС
Второй вариант предпочтительнее
От тепер прошу ткнути мене носом в правильну утиліту, щоб не "окірпічити" остаточно відяшку.
Ну і вдячний був би на посилання зі стоковими БІОС-ами.
** Просто ця тема, для мене, відносно нова.
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Біос вже знайшов.
Флешер скачаю, зараз спробую.
Відпишуся!
Наразі вдячний! :beer:
А ще питання: а вольтажі? Чи вони там одразу мають бути по замовчуванню?

У! Момент. Після першого прошиття БІОСА. Комп завис. То нормально? Чи варто було чекати?
goldenvirus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

нет, не нормально...чтоб такого небыло шить желательно через ДОС
Последняя версия АтиФлеш которая работала в ДОС вроде 2013 года

Отправлено спустя 34 секунды:
ну если прошивка не поможет, тогда на металл

Отправлено спустя 1 минуту 8 секунд:
Помнится XFX и гиги первые ревизии даже на стоковых частотах без разгона грешили чёрными экранами
melya-2013
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

zhekaice:Отаке

Зображення
Не совпадает ID карты с ID зашиваемым биосом, была идентичная ситуация с 588, тут только программатор в помощь, или если найдёте оригинальный Биос с идентичным ID карты
Востаннє редагувалось 16.05.2020 00:00 користувачем melya-2013, всього редагувалось 1 раз.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Шить с ключем -f. Либо через ДОС либо создай батник “atiwinflash.exe -f -p 0 bios.rom”
0 - номер адаптера. Если карт больше одной, смотри номер с помощью ключа -i
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

goldenvirus
Думки?
GPU-Z показує Subsystem Id: 1682 3262
Я такого не знаходжу. Або 1682 3264 або 1682 3260

Отправлено спустя 2 минуты 2 секунды:
Ray2000gt:Шить с ключем -f. Либо через ДОС либо создай батник “atiwinflash.exe -f -p 0 bios.rom”
0 - номер адаптера. Если карт больше одной, смотри номер с помощью ключа -i
Просто з командної стрічки?
Чи все ж грузитися якось з під DOS?
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

melya-2013:тут только программатор в помощь
С чего это? Atiflash позволяет заливать что угогодно, просто ключ -f нужно ставить.
Відповісти