Intel HD Graphics: все вопросы о встройках

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Igor_1974: 2. Масштабування прробував, але мені не сподобалось зображення і букви, якось не так.
Там нужно поискать не "растягивать" а "без полей" или "во весь экран" как то так. Причем есть виндовые настройки, а есть "панель управления графикой интел" там тоже уча полезных настроек.
И еще, ты дублируешь или клонируешь картинку на телек?
Igor_1974
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

З ноута дублюю, а з компа не знаю як, комп під телевізором, підключений напряму, іншого монітора немає. Користувався лише панелькою управления графикой интел, віндовсовськими не користувпався.

Що замітив, якщо підключаю комп до телека через хдмі - то в налаштуваннях роздільної здатності є в списку лише 2 розрішення - фул хд (1920 на скількись там) і хд (1366*768). А от коли підключаю через вга - то є і моє розрішення 1280*768, на якому все працює глянц.
Мій товариш (той що вінду мені ставив) каже, що вся причина в кабелях, але я сумніваюсь, бо Т2 тюнер на тих кабелях показує супер. І ноут теж.
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

телек фулХД? какой длины кабель?
Igor_1974
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

телевізор HD Ready1280*768
Кабеля всі по 1-2 метри
Gilza
Member
Звідки: Киев \ Запорожье

Повідомлення

Igor_1974

без активации, вин 10 не даст установить желаемое разрешение дисплея.
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Igor_1974:телевізор HD Ready1280*768
Кабеля всі по 1-2 метри
Вот и вся причина.
Его разрешение 1280*768.
Ищите сторонний софт, который умеет ставить необходимое для Вас разрешение.
Раньше рива тюнер умела, сейчас посмотрите во вкладке дров интела, тоже должна быть функция "собственное разрешение", там и задай 1280*768
Igor_1974
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Значить активація все ж таки відбулась, оскільки вінда дає змогу міняти розрішення. У всякому випадку при підключенні на вга - все без проблемм, інтел панель управління сама автоматом ставить 1280*768... тобто у випадку вга все без проблем. проблеми з розрішенням лише коли підклбчаюсь через хдмі, там доступні теж віаріанти, але лише 2 - фул хд і хд, і при хдмі немає звуку...
Єдине що я побачив, що у віконці активації Активація була червона, і клауд було неактивне у зв"язку з тим що активація не відбулась. Але зараз товариш казав що все вже по тімвюеру активував.
Я от не розумію, яким чином та вінда дивиться що підключено, у одному варіанті дає вірно, а в іншому невірно....

afhpwnd дякую, ввечері вдома ще раз всі налаштування перегляну, я міг і не додивитись.

В мене теж підозра що причина у телевізорі, але він в мене в планах на заміну аж на 3 квартал 2016 року (
chik1812
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Igor_1974:і при хдмі немає звуку...
Спробуйте видалити iнтеловський драйвер на графiчне ядро , відєднати телевізор, перегрузити компьютер пiсля цього , потiм пiдключити телевiзор i лише потiм ставити рідний драйвер на графiчну частину, з сторінки виробника плати , тобто на систему до якої вже буде підєднано монітор та телевізор.

Саме такі проблеми мав з виводом звуку ,через HDMI на телевізор самсунг з материнки ASUS H81M-V3. І саме в такій послідовності вдалося вирішити проблему трансляції відео та звуку через HDMI на телевізор
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Igor_1974:і при хдмі немає звуку...
в настройках звука куда вывод стоит по умолчанию ?
Igor_1974
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

В диспетчері Realtek HD показує що вивід на динаміки, динаміки (колонки 2+1 підключені ззаді компа в зелений вхід
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Igor_1974:В диспетчері Realtek HD показує що вивід на динаміки, динаміки (колонки 2+1 підключені ззаді компа в зелений вхід
перенаправь на HDMI
Панель управления - Звук - Воспроизведение - выбери телевизор, ПКМ "Использовать устройство по умолчанию"
Igor_1974
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Там немає телевізора - лише Динамики, Realtek HD Audio 2d output, Realtel Digital output. Устройство по умолчанию - перше (динаміки)
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Igor_1974:Там немає телевізора - лише Динамики, Realtek HD Audio 2d output, Realtel Digital output. Устройство по умолчанию - перше (динаміки)
Скорее всего проблема кроется в драйвере видеокарты, может звуковой.
Должно выглядеть, как у меня на скрине.
Если телевизор подключен через кабель HDMI, то он должен отображаться и в свойствах звука при верно работающих драйверах.

п/с какой ребенок никак не набалуется минусами? дать сосочку или слёзки вытереть?
Вкладення
Безымянный.png
Igor_1974
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Прошу вибачення, я дивився коли комп до телека по вга був підключений ..., по хдмі все пішло, звук теж, але картинка лишилась та сама, тому я вирішив залишити підключення по вга, якоїсь там особливої різниці я не помітив. Все ж таки грішу на телевізор, старий він вже (
ihrebaka
Junior

Повідомлення

в описании интегралки написано что с 2мя планками озу работает в 128 битном режиме, а с 1й 64. Так вот будет ли большая разница в фпс если она будет рабртать на 64 бита.
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

ihrebaka:в описании интегралки написано что с 2мя планками озу работает в 128 битном режиме, а с 1й 64. Так вот будет ли большая разница в фпс если она будет рабртать на 64 бита.
Разница будет, в зависимости от игры 5-15%. Новые встройки более чувствительны, старые меньше.
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

ihrebaka:в описании интегралки написано что с 2мя планками озу работает в 128 битном режиме, а с 1й 64. Так вот будет ли большая разница в фпс если она будет рабртать на 64 бита.
Будет. Для встройки, чтобы поиграть однозначно надо 2 планки ставить. При чем, объем планок может быть разный
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Появилась необходимость собрать систему на Intel без дискретной видео.
Используемый монитор Crossover 2735AMG с единственным DVI Dual-Link входом.

Существуют ли материнки под Intel с поддержкой 2560х1440 через DVI?
Я вот не нагуглил, сплошные max 1920x1200 @60Hz :-/
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

DEVES
На мой Fujitsu P27T-6 скаи на асусь прогейминг и в бивисе через ШДМаЙ в 1440р выводят, думаю что и через ДВаЙ будет так же либо переходник в помощь
Как будет под ОСью - не могу сказать, не экспериментировал, ограничения в дровах на графику, к нвидии и амд есть патчи разблокирующие дуаллинк/снимающие ограничения, к интеллю - не интересовался
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

gehka3
Похоже понадобится кабель HDMI to DVI-D DualLink, благо такие существуют (TechLink XS HDMI - DVI-D)
Відповісти