Что выбрать? Видеокарты + FAQ

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
StasTODD
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Данная ветка посвящена обсуждению различных вопросов связанных с выбором видеокарт.
FAQ:
В: На какие параметры стоит обратить внимание при покупки видеокарты?
О: Стоит обратить внимание на:
1) Объем видео памяти
2) Ширину шины
3) Количество шейдеров
4) Соответственно на частоты компонентов (Видеопамять, GPU, универсальные шейдеры)
5) Энергопотребление
6) В некоторых случаях на тепловыделение.

В: В чем отличие между производителями видеокарт напр. ASUS, MSI, XFX и т.д.?
О: Карты могут отличатся:
1) Комплектом поставки (Игры, переходники, клиенты на скачивания и т.д.)
2) Системой охлаждения
3) Наличием "отборных" чипов, у которых выше разгонный потенциал
4) Разгоном от производителя
5) Разводкой компонентов на РСВ
6) Гарантией от производителя.

В: Совместимы ли видеокарты с интерфейсом PCI-Express 2.0/3.0 с материнскими платами с интерфейсом PCI-Express 1.0 и наоборот?
О: Совместимы. Вот результаты тестов.

В: Карты с каким объемом памяти стоит брать для современных игр?
О: 3Gb - 11Gb
Обзоры и сравнительные тесты:

Тут можно сравнить все карты. (Данное сравнение не даст вам точной информации, так что стоит обратить внимание на материалы лаборатории overclockers.ua)
Обзоры и тесты карт в лаборатории overclockers.ua

Уточнить цены можно тут: http://hotline.ua

Оффтоп строго наказуем, поныть о стоимости и отсутствии наличия - Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления
Покупка б/у видеокарты: стоит-ли и прочие вопросы

Хотите получить адекватные рекомендации - укажите разрешение вашего монитора и желаемое количество кадров, основные игры.
Остальную конфигурацию - по желанию

P.S. ВСЕМ "РАСКРЫВАТЕЛЯМ" ЧИТАТЬ ОБЯЗАТЕЛЬНО! viewtopic.php?p=2761824#p2761824 .
Востаннє редагувалось 31.07.2010 02:49 користувачем StasTODD, всього редагувалось 7 разів.
Ambrelka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Egorka80: 24.06.2022 17:33
Ambrelka: 24.06.2022 16:18 MSI RTX Gaming Z Trio 3080
Что скажете про карту? стоит брать? предлогают 27к
Я так понимаю это без гарантии конечно за такую цену ? :shuffle:
да гарантия Евро, тоесть ее нет
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Востаннє редагувалось 24.06.2022 18:14 користувачем Hiden, всього редагувалось 2 разів.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Васильович: 24.06.2022 15:17А це часом не ті карти, де пам'ять не охолоджується спільним з GPU радіатором
да, ті самі. Ще у Zotac Twin Fan так само.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

оч. толковое видео.
покупайте у проверенных майнеров))
Kirakishou
Member

Повідомлення

Васильович
Ні, там охолоджується і пам'ять, і система живлення - мосфети та дроселі. Все це накриває масивна пластина, до якої припаяний радіатор та три термотрубки.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 24.06.2022 18:11
Васильович: 24.06.2022 15:17А це часом не ті карти, де пам'ять не охолоджується спільним з GPU радіатором
да, ті самі. Ще у Zotac Twin Fan так само.
Kirakishou: 24.06.2022 19:44 Ні, там охолоджується і пам'ять, і система живлення - мосфети та дроселі. Все це накриває масивна пластина, до якої припаяний радіатор та три термотрубки.
Хтось явно мене дурить :gigi:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Васильович: 24.06.2022 21:54Хтось явно мене дурить
у Зотака 1 радиатором накрывается ГПУ, память и питальник.
спойлер
Зображення


У палита ШтормХ
спойлер
Зображення
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow
Дякую. Тепер всі крапки над "і" розставлені.
Uzh30
Member

Повідомлення

майте на увазі при виборі вк:
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Лол, на Ибей уже 1660 super\ti на аукционах даже за 150$ брать не хотят :laugh:
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Uzh30 сорян, не глянул что за видео, заагрился на превью.

Отправлено спустя 1 минуту 37 секунд:
Timedemo: 24.06.2022 19:38оч. толковое видео.
ну как минимум весьма годное на момент выхода было, и хороший совет, кто прислушался, тот успел слить паскали за оверпрайс. остальные уже как я, по цене ниже сильно чем было )
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

паскали и я дешево продавал. но у меня хорошие были все. :beer:
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo: 24.06.2022 01:27
какой у хуникс 6х? все карты с 6х от микрона. Хюникс 6х память не выпускает. с хуниксом были траблы до ноября выпуска для карт 3060ти. Сегодня 3060ти можно брать без напряга.
І самсунг і хюнікс мають пам'ять 6х, погугліть.
princxjvckvl
Junior

Повідомлення

ASUS TUF-GTX1650-4GD6-P-GAMING за 4700 нормальна ціна?
Uzh30
Member

Повідомлення

princxjvckvl
нормас, якщо з картою все ок
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

XAMCTBO: 25.06.2022 09:41
Timedemo: 24.06.2022 01:27
какой у хуникс 6х? все карты с 6х от микрона. Хюникс 6х память не выпускает. с хуниксом были траблы до ноября выпуска для карт 3060ти. Сегодня 3060ти можно брать без напряга.
І самсунг і хюнікс мають пам'ять 6х, погугліть.
та она то может и есть. для других специфических сфер применения, но в видяхах 6х занято все микроном.
1985god
Member

Повідомлення

Привіт

1) підкажіть чи впали ціни на нові карти у звязку з падінням бікоіна
https://www.google.com/finance/quote/BTC-USD?window=1Y
чесно давно не відслідковував ціни на відеокарти і зовсім далекий від реальних рейтингів

мені потрібно взяти щось виключно для DaVinci Resolve в 4к
google рекомендує
https://www.richardlackey.com/best-gpu- ... vidia-amd/
https://www.richardlackey.com/davinci-r ... uirements/
https://artline.ua/uk/news/kompyuter-dl ... 0180369231
RTX 2080 Ti, Titan RTX і Quadro 6000 – 3 найкращих відеокарти для Davinci Resolve. Вони продуктивні, універсальні та високопрофесіональні. Візуалізація кольорокорекції відбувається за допомогою яддер CUDA. Всі 3 відеокарти мають майже однакову їх кількість. Titan RTX і Quadro 6000 – 4608, GeForce RTX 2080 Ti – 4352.

Ці відеокарти мають величезну кількість ядер CUDA в порівнянні з іншими відеокартами, наприклад, з GTX 1660 Ti, де всього 1 536 CUDA ядер. Інші характеристики відеокарт неважливі – вони необхідні тільки якщо ви будете працювати з 3D фігурами.

Відеокарта Quadro 6000 призначена для роботи з 3D візуалізацією, вона досить дорога. Якщо ви збираєтеся використовувати ПК тільки для Davinci Resolve, радимо придбати Titan RTX, більш бюжетним варіантом відеокарти буде RTX 2080 Ti.
але мені не потрібно швидко мені потрібно щоб просто працювало я сподіваюсь на Ryzen 5 3600

ось цей чоловік https://olegasvideo.com.ua/articles/kom ... 4k-fullhd/
стверджує що
На бюджетном уровне интересны такие карты, как AMD Rx570/580 или Vega 56/64. По производительности в рендере они опережают карты Nvidia аналогичной ценовой категории. Vega 64 уступает 1080 TI в рендере на 6-7%, в цене же разница значительно больше. Но если смотреть на топовые решения, то это Nvidia GTX 1080 TI, GTX 2080, GTX 2080 TI.
самим вірним рішенням напевно буде
GPU that supports CUDA 11 or OpenCL – and a GPU driver version that will support the GPU, either an AMD or NVIDIA.
NVIDIA driver at a minimum of the version level of 451.82. Click here to find out what version of the NVIDIA driver you have.
з нову ж таки на теренах інтернету здибав що для 4K потрібно VRAM 8GB

Запитання
я звісно можу кинути по фільтру 8 Гб в хотлайн , але я не в курсі що встаки краще взяти по мінімальній ціні , можливо на якісь користовані карти варто звернути увагу бо на них не майнили , або наприклад у них не відвалюється GPU чи память , а якісь потрібно обходити стороною?
Можливо є сенс дивитися тільки на щось нове , знову ж таки можливо factory refurbished ?
Якщо нові то яка карта 8 Гб за мінімальну ціну підтримує драйвер nvidia version level of 451.82.XX?
Я бачу наприклад afox amd rx580 - це нові карти ? тобто відновили випуск 580 ? хоча рекомендують Cuda від nvidia , але можливо носну роботу можна отримати і на rx580 8 Gb ?

Отправлено спустя 22 минуты 15 секунд:
XXXshadyXXX: 24.06.2022 22:51 Лол, на Ибей уже 1660 super\ti на аукционах даже за 150$ брать не хотят :laugh:
дайте посилання будь-ласка, дякую
Kirakishou
Member

Повідомлення

1985god
Як на мене, то найоптимальнішим варіантом буде взяти 3060 від нвідіа, у них 12 гігабайт пам'яті. Також, вони мають 3584 ядер CUDA. Коштують вони близько 16 тисяч гривень в українських магазинах.
Ось нагуглив, що на 3060 Ті цей софт працює чудово, у 3060 Ті менше памяті, але більше ядер CUDA - 4864.
Overall, the new NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti is a very solid GPU for DaVinci Resolve. At most, the RTX 3060 Ti trails the RTX 3070 by just 8%, but can be as much as 2x faster than the AMD Radeon 5700 XT. This also makes the RTX 3060 Ti faster than any AMD GPU we have tested to date, besting even the Radeon 6800 XT which costs significantly more. This makes it a terrific option for those on a tighter budget.
1985god
Member

Повідомлення

Kirakishou thanks

https://www.asus.com/Motherboards-Compo ... /techspec/
Recommended PSU 750W

нормальна карта ? вона буде дружити з seasonic focus gx 550 gold + Ryzen 5 3600
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

1985god
Все буде гуд, не переживайте. Відяха 200, проц 100, інше теж десь до 100, сумарно 400 при повному навантаженні на всю систему.
* Our wattage recommendation is based on a fully overclocked GPU and CPU system configuration
Відповісти