Что выбрать? Видеокарты + FAQ

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
StasTODD
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Данная ветка посвящена обсуждению различных вопросов связанных с выбором видеокарт.
FAQ:
В: На какие параметры стоит обратить внимание при покупки видеокарты?
О: Стоит обратить внимание на:
1) Объем видео памяти
2) Ширину шины
3) Количество шейдеров
4) Соответственно на частоты компонентов (Видеопамять, GPU, универсальные шейдеры)
5) Энергопотребление
6) В некоторых случаях на тепловыделение.

В: В чем отличие между производителями видеокарт напр. ASUS, MSI, XFX и т.д.?
О: Карты могут отличатся:
1) Комплектом поставки (Игры, переходники, клиенты на скачивания и т.д.)
2) Системой охлаждения
3) Наличием "отборных" чипов, у которых выше разгонный потенциал
4) Разгоном от производителя
5) Разводкой компонентов на РСВ
6) Гарантией от производителя.

В: Совместимы ли видеокарты с интерфейсом PCI-Express 2.0/3.0 с материнскими платами с интерфейсом PCI-Express 1.0 и наоборот?
О: Совместимы. Вот результаты тестов.

В: Карты с каким объемом памяти стоит брать для современных игр?
О: 3Gb - 11Gb
Обзоры и сравнительные тесты:

Тут можно сравнить все карты. (Данное сравнение не даст вам точной информации, так что стоит обратить внимание на материалы лаборатории overclockers.ua)
Обзоры и тесты карт в лаборатории overclockers.ua

Уточнить цены можно тут: http://hotline.ua

Оффтоп строго наказуем, поныть о стоимости и отсутствии наличия - Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления
Покупка б/у видеокарты: стоит-ли и прочие вопросы

Хотите получить адекватные рекомендации - укажите разрешение вашего монитора и желаемое количество кадров, основные игры.
Остальную конфигурацию - по желанию

P.S. ВСЕМ "РАСКРЫВАТЕЛЯМ" ЧИТАТЬ ОБЯЗАТЕЛЬНО! viewtopic.php?p=2761824#p2761824 .
Востаннє редагувалось 31.07.2010 02:49 користувачем StasTODD, всього редагувалось 7 разів.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Ostin
буде коли 8000 серія радеон вийде
Ostin
Member

Повідомлення

Nouriel
Ну можна за бугром взяти. Не в нас же купувати по 15
Zealoth
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

https://hotline.ua/computer-videokarty/ ... a69t6amp2/

Я что то не пойму подвоха, что єто за цена такая подарочная, и откуда магазы взяли эталонные карты, их разве еще выпускают? Или они там лежали с запуска.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Zealoth
Цена как цена
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

yupi
навіть висока, враховуючи що 3080 12гб можна за 34к купити
kap_lun
Junior

Повідомлення

3060 геймінг на 4к ціна впала на розетці :rotate: , до 15к надіюся впаде :beer:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ну так то 4090 виглядає як перемога
https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx ... 5-percent/
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Cyberpunk 2077 at 1440p using Ultra Ray Tracing and Psycho settings (or maximum settings). At its native resolution, without DLSS and Reflex, the game ran at an average of 59 FPS (49 FPS 1% Lows)
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
3090ті 37 фпс, а це найпотужніша карта на даний момент і прирост 60% виходить, при тому що вкл длсс 3.0 дає 170 фпс на пресеті кволіті, при тому що при вкл длсс ми отримуємо майже в 3 рази більше фпс в кіберпанку і жор карти з 460вт стає 350, а так да, клоуна включити можна
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 23.09.2022 16:56 і прирост 60% виходить, при тому що
MSRP для Європи 1949 Євро.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
а де це було? я бачив мсрп в 1600 баксів. чи це мова про плейсхолдери? - якщо так, то при чому тут мсрп?
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 23.09.2022 17:04 feniks_tm
а де це було? я бачив мсрп в 1600 баксів. чи це мова про плейсхолдери? - якщо так, то при чому тут мсрп?
спойлер
https://www.nvidia.com/de-de/geforce/g ... /rtx-4090/
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
ага, походу з підливкою трохи перемога, тоді в 4080 є сенс, а то при різниці в 400 баксів був очевидний вибір
GeForce RTX 4090
Starting at $1599.00
ну що, тепер оголошується 2 роки таскання карт з америки
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 23.09.2022 17:14 feniks_tm
ага, походу з підливкою трохи перемога, тоді в 4080 є сенс, а то при різниці в 400 баксів був очевидний вибір
Зі всіма відяхами зараз такий прикол з msrp для Європи, молодша 4080(читай як 4070) 1100 євро, старша 1479. От тобі й перемога, але я особисто ще зачекаю тестів й фактичних цін.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
ну це я так поняв прикол не те що зелених, а те що євро вирішив зробити паунс у вікно. видно і в красних та ж кул сторі буде
але все одно тепер чекаю що червоні будуть показувати, а показати потрібно відповіді на
60% в топа
рт зробити тим що можна включати
ремікс - відповіді явно не буде
щось робити з длсс 3.0, очевидно фср таких кульбітів не покаже, то видно потрібно буде крити голою потужністю
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Paradox1306: ага, походу з підливкою трохи перемога, тоді в 4080 є сенс, а то при різниці в 400 баксів був очевидний вибір
Там і DLSS3 з підливою. Це фактично "уплавнялка", типу як в сучасних телевізорах, коли додаються кілька проміжних кадрів між основними. Тепер буде так, що фпс наче й багато (160 наприклад) - а інпут-лаг, буде як при 40~50FPS. Для високогерцових моніторів це непогано :up: Але в будь-якому випадку 4090 реально крута - 2850МГц для чіпа з такою кількістю блоків це сильно :super:

Подивись відео "RTX 4000 серии и как NVIDIA превратила FPS просто в циферку", канал "Этот Компьютер"
TSMatvey
Member

Повідомлення

Хороший канал
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Yaroslav
не хочу, бо не цікаво дивитись, це чувак скомуніздив фактично відео в іншого, а я вже бачив першоджерело
і ось вже були ще новини з яких стало зрозуміло що це не буде як у телевізорах з великим інпутлагом. та і це очевидно, в нвідеа технологіями все ще займаються інженери
ось звідси скомуніздив тиць
а ось те що йому було впадлу дивитись тиць
але нагадаю, як воно насправді працює ще ніхто не розповідав, працює воно як мінімум з моушн векторами і не просто втикає кадри, про що і мова в 2у відео
Dreamer40k
Junior

Повідомлення

Доброго дня панове. Підкажіть будь ласка яку карту зможе нормально заживить "блок харчування" Chieftronic PowerPlay Gold GPU-550FC 550W?
Я от вибираю між rx 6650, rx 6700 XT та 3060... Моя система: 3600 +16 RAM + b350
Боюсь що 6700 XT не витягне.. В 6650 мене напрягає PCI-E x8...
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Dreamer40k: 24.09.2022 22:19Боюсь що 6700 XT не витягне

вытянет
Відповісти