Что выбрать? Видеокарты + FAQ

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
StasTODD
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Данная ветка посвящена обсуждению различных вопросов связанных с выбором видеокарт.
FAQ:
В: На какие параметры стоит обратить внимание при покупки видеокарты?
О: Стоит обратить внимание на:
1) Объем видео памяти
2) Ширину шины
3) Количество шейдеров
4) Соответственно на частоты компонентов (Видеопамять, GPU, универсальные шейдеры)
5) Энергопотребление
6) В некоторых случаях на тепловыделение.

В: В чем отличие между производителями видеокарт напр. ASUS, MSI, XFX и т.д.?
О: Карты могут отличатся:
1) Комплектом поставки (Игры, переходники, клиенты на скачивания и т.д.)
2) Системой охлаждения
3) Наличием "отборных" чипов, у которых выше разгонный потенциал
4) Разгоном от производителя
5) Разводкой компонентов на РСВ
6) Гарантией от производителя.

В: Совместимы ли видеокарты с интерфейсом PCI-Express 2.0/3.0 с материнскими платами с интерфейсом PCI-Express 1.0 и наоборот?
О: Совместимы. Вот результаты тестов.

В: Карты с каким объемом памяти стоит брать для современных игр?
О: 3Gb - 11Gb
Обзоры и сравнительные тесты:

Тут можно сравнить все карты. (Данное сравнение не даст вам точной информации, так что стоит обратить внимание на материалы лаборатории overclockers.ua)
Обзоры и тесты карт в лаборатории overclockers.ua

Уточнить цены можно тут: http://hotline.ua

Оффтоп строго наказуем, поныть о стоимости и отсутствии наличия - Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления
Покупка б/у видеокарты: стоит-ли и прочие вопросы

Хотите получить адекватные рекомендации - укажите разрешение вашего монитора и желаемое количество кадров, основные игры.
Остальную конфигурацию - по желанию

P.S. ВСЕМ "РАСКРЫВАТЕЛЯМ" ЧИТАТЬ ОБЯЗАТЕЛЬНО! viewtopic.php?p=2761824#p2761824 .
Востаннє редагувалось 31.07.2010 02:49 користувачем StasTODD, всього редагувалось 7 разів.
Asuser
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

der_meister
в каком то смысле пломба - значит что ты у неё первый :rotate:
Xardas_95
Member
Аватар користувача
Звідки: Центральна Україна

Повідомлення

Asuser
Все як в житті :gigi:
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Xardas_95: 20.03.2023 12:50 Asuser
Все як в житті :gigi:
Не, с видяхами проще. В жизни есть дополнительные порты без пломб и счетчиков, да и основную пломбу восстановить не проблема :lol:
Да и на видяхи пломбы клеят сами пользователи, еще попробуй определи оригинальная или нет.
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

кстати, очень жаль, что кол-во часов наработки не показывает..
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

der_meister: 20.03.2023 14:12 кстати, очень жаль, что кол-во часов наработки не показывает..
Це дуже відносно.
Хтось, як мій малий може дивитись мультки на ПК, а я іноді пограти 2-4 години в неділю в якусь бутафорію, де настроєна ВК максимум гріється до 55-60 градусів і моторесурс в неї може бути великий, але система охолодження в цьому режимі за весь час може попрацювала 5-10% всього моторесурсу, та і термопаста з термопрокладками себе непогано почувають.
А хтось в день по 8 годин жарить карту на повну, ще й в розгоні в іграх або в майнингу і там вже все пересохло, скреготить та майже розсипається :laugh:
myravei
Member

Повідомлення

в телемарте есть дешевые 4090 от MSI Ventus, разница чуть ли не в 15 тыс грн с другими производителями, я так смотрю и 4080 от мси вентус тоже самые дешевые, в чем там подвох не в курсе ? может кто здесь есть счастливым обладателем вентусов от мси 4080/4090 как они вам, что с ними не так
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

myravei: 21.03.2023 20:07 в телемарте есть дешевые 4090 от MSI Ventus, разница чуть ли не в 15 тыс грн с другими производителями, я так смотрю и 4080 от мси вентус тоже самые дешевые, в чем там подвох не в курсе ? может кто здесь есть счастливым обладателем вентусов от мси 4080/4090 как они вам, что с ними не так
Брав Suprim Liquid X в Comtrading за 85тис, тоді як всюди вони коштують 100-120, теж думав якийсь розводняк. Перед отриманням на Новій Пошті контактував з офф. предлставництвом MSI в Україні, підтвердили, шо карта офіційна і на офф. гарантії в Україні. Через нижчу на 15к ціну є відчуття, ніби в чомусь мене на**али, але ніби все окей :super:
Asuser
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

IrosLAV: 21.03.2023 20:20
myravei: 21.03.2023 20:07 в телемарте есть дешевые 4090 от MSI Ventus, разница чуть ли не в 15 тыс грн с другими производителями, я так смотрю и 4080 от мси вентус тоже самые дешевые, в чем там подвох не в курсе ? может кто здесь есть счастливым обладателем вентусов от мси 4080/4090 как они вам, что с ними не так
Брав Suprim Liquid X в Comtrading за 85тис, тоді як всюди вони коштують 100-120, теж думав якийсь розводняк. Перед отриманням на Новій Пошті контактував з офф. предлставництвом MSI в Україні, підтвердили, шо карта офіційна і на офф. гарантії в Україні. Через нижчу на 15к ціну є відчуття, ніби в чомусь мене на**али, але ніби все окей :super:
Завозят по серому, какой обман ищите?
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Asuser: 21.03.2023 20:48
Завозят по серому, какой обман ищите?
Теж так думав, але писав же, представництво MSI в Україні підтвердило, що карта завезена офіційно! Не сіра.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

myravei: 21.03.2023 20:07 в телемарте есть дешевые 4090 от MSI Ventus, разница чуть ли не в 15 тыс грн с другими производителями, я так смотрю и 4080 от мси вентус тоже самые дешевые, в чем там подвох не в курсе ? может кто здесь есть счастливым обладателем вентусов от мси 4080/4090 как они вам, что с ними не так
1600 баксів мсрп, а тут за 2к продають...десь не там ви підвох шукаєте :)
learn
Junior

Повідомлення

Привіт,

підбираю відеокарту на заміну rx470,

Мій сетап:
процесор: ryzen 5 2600 + gammaxx 300
ОЗУ: orm 8*2 gb 3200
бп: enermax revobron 600w
материнка: gigabyte b450m s2h
корпус: zalman ZM-T7
монітор: full hd (можливо 2k)


зараз вагаюсь між rx 6600, rx 6600xt, rtx 3050, rtx 3060
критерії вибору:
- тільки ігри
- бажано щоб відеокарта не була з великим запасом по потужності (у випадку коли ryzen 5 2600 буде не достньо)
- бюджет: хотілось б до 15к,
- потужність/кошти для мого теперішнього сетапу
- планую нову, але теж не впевнений тут

Буду вдячний за будь-які поради та думки :beer:
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

learn: 21.03.2023 23:36 Привіт,

підбираю відеокарту на заміну rx470,

Мій сетап:
процесор: ryzen 5 2600 + gammaxx 300
ОЗУ: orm 8*2 gb 3200
бп: enermax revobron 600w
материнка: gigabyte b450m s2h
корпус: zalman ZM-T7
монітор: full hd (можливо 2k)


зараз вагаюсь між rx 6600, rx 6600xt, rtx 3050, rtx 3060
критерії вибору:
- тільки ігри
- бажано щоб відеокарта не була з великим запасом по потужності (у випадку коли ryzen 5 2600 буде не достньо)
- бюджет: хотілось б до 15к,
- потужність/кошти для мого теперішнього сетапу
- планую нову, але теж не впевнений тут

Буду вдячний за будь-які поради та думки :beer:
А почему сомневаетесь? - 6600хт самая быстрая из перечисленных, тут на форуме их по 9к продают.
size222
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

learn: 21.03.2023 23:36зараз вагаюсь між rx 6600, rx 6600xt, rtx 3050, rtx 3060
Загалом, рекомендую обрати між RX 6600XT та RTX 3060, якщо ваш бюджет дозволяє. Ці дві відеокарти надають достатньої потужності для запуску ігор в Full HD та 2K.
Переваги AMD Radeon RX 6600XT:
Вона має більше відеопам'яті - 8 ГБ порівняно з 12 ГБ у RTX 3060.
Вона має більш високу частоту ядра - 2359 МГц порівняно з 1777 МГц у RTX 3060.
Вона має меншу витрату енергії - 160 Вт порівняно з 170 Вт у RTX 3060.
Переваги Nvidia GeForce RTX 3060:
Вона має більш великий запас по потужності наприклад для роботи зі складними завданнями, такими як рендеринг відео.
Вона має підтримку технологій Nvidia, таких як DLSS, що може покращити продуктивність та якість графіки в іграх.
Вона має підтримку технології Ray Tracing, що дозволяє створювати більш реалістичні візуальні ефекти в іграх, такі як світло та тіні.
В цілому, обидві відеокарти є дуже хорошими варіантами для ігрових комп'ютерів з роздільною здатністю Full HD та 2K. Якщо вам потрібно більше пам'яті та високої частоти ядра, то ви можете вибрати AMD Radeon RX 6600XT. Якщо вам потрібен більший запас по потужності, підтримка технологій Nvidia та Ray Tracing, то ви можете вибрати Nvidia GeForce RTX 3060.
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

size222: 22.03.2023 00:14
learn: 21.03.2023 23:36зараз вагаюсь між rx 6600, rx 6600xt, rtx 3050, rtx 3060
Загалом, рекомендую обрати між RX 6600XT та RTX 3060, якщо ваш бюджет дозволяє. Ці дві відеокарти надають достатньої потужності для запуску ігор в Full HD та 2K.
Переваги AMD Radeon RX 6600XT:
Вона має більше відеопам'яті - 8 ГБ порівняно з 12 ГБ у RTX 3060.
Вона має більш високу частоту ядра - 2359 МГц порівняно з 1777 МГц у RTX 3060.
Вона має меншу витрату енергії - 160 Вт порівняно з 170 Вт у RTX 3060.
Переваги Nvidia GeForce RTX 3060:
Вона має більш великий запас по потужності наприклад для роботи зі складними завданнями, такими як рендеринг відео.
Вона має підтримку технологій Nvidia, таких як DLSS, що може покращити продуктивність та якість графіки в іграх.
Вона має підтримку технології Ray Tracing, що дозволяє створювати більш реалістичні візуальні ефекти в іграх, такі як світло та тіні.
В цілому, обидві відеокарти є дуже хорошими варіантами для ігрових комп'ютерів з роздільною здатністю Full HD та 2K. Якщо вам потрібно більше пам'яті та високої частоти ядра, то ви можете вибрати AMD Radeon RX 6600XT. Якщо вам потрібен більший запас по потужності, підтримка технологій Nvidia та Ray Tracing, то ви можете вибрати Nvidia GeForce RTX 3060.
Шо курите?
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

learn: 21.03.2023 23:36- планую нову, але теж не впевнений тут
А з цією невпевненістю визначитися важливо, бо в залежності від вибору по цьому пункту поради будуть дуже відрізнятися.
learn
Junior

Повідомлення

SergN: 22.03.2023 01:34
learn: 21.03.2023 23:36- планую нову, але теж не впевнений тут
А з цією невпевненістю визначитися важливо, бо в залежності від вибору по цьому пункту поради будуть дуже відрізнятися.
Я не проти б/у, але у моєму городі вибір серед б/у не великий
Як варіант брати всю Україну, але тоді виходить потрібно покладатись на репутацію і відгуки продавця.
Поки я таких місць/продавців не знаю, щоб без вагань можна було брати. Можливо підскажете
Дякую

Відправлено через 21 хвилину 46 секунд:
_FYA_EXel: 21.03.2023 23:43
learn: 21.03.2023 23:36 Привіт,

підбираю відеокарту на заміну rx470,

Мій сетап:
процесор: ryzen 5 2600 + gammaxx 300
ОЗУ: orm 8*2 gb 3200
бп: enermax revobron 600w
материнка: gigabyte b450m s2h
корпус: zalman ZM-T7
монітор: full hd (можливо 2k)


зараз вагаюсь між rx 6600, rx 6600xt, rtx 3050, rtx 3060
критерії вибору:
- тільки ігри
- бажано щоб відеокарта не була з великим запасом по потужності (у випадку коли ryzen 5 2600 буде не достньо)
- бюджет: хотілось б до 15к,
- потужність/кошти для мого теперішнього сетапу
- планую нову, але теж не впевнений тут

Буду вдячний за будь-які поради та думки :beer:
А почему сомневаетесь? - 6600хт самая быстрая из перечисленных, тут на форуме их по 9к продают.
Вагаюсь, чи не буде надлишковою для ryzen 5 2600.
Xardas_95
Member
Аватар користувача
Звідки: Центральна Україна

Повідомлення

size222
Мені для 2k 3070 не достатньо, а ви пишете що навіть 3060 буде норм :spy:
Tesseract
Member

Повідомлення

learn: 22.03.2023 07:53Вагаюсь, чи не буде надлишковою для ryzen 5 2600.
З 2К монітором точно не буде.
Artem_M
Member

Повідомлення

Привіт.
Можливо трохи не по темі, але це найживіша гілка по відеокартам.
Прохання до власників 3070Ті, запустити тест фурмарка хв на 5-7 і паралельно статистику роботи карти через GPUz. Цікавить саме графік РеrfСap Reason та Board Power. Як вони будуть виглядати. Налаштування 1920х1080, згладжування 8Х, стокові налаштування відяхи.
Скрін можна в ОП щоб не захломляти тему)
Буду дуже вдячний :beer:
Всім вдалого дня!
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Artem_M: 22.03.2023 11:10 Привіт.
Можливо трохи не по темі, але це найживіша гілка по відеокартам.
Прохання до власників 3070Ті, запустити тест фурмарка хв на 5-7 і паралельно статистику роботи карти через GPUz. Цікавить саме графік РеrfСap Reason та Board Power. Як вони будуть виглядати. Налаштування 1920х1080, згладжування 8Х, стокові налаштування відяхи.
Скрін можна в ОП щоб не захломляти тему)
Буду дуже вдячний :beer:
Всім вдалого дня!
https://www.overclock.net/threads/perfc ... z.1593515/
бан в гугл страшна річ. ще круто було би почитати на що ви дивитесь і розуміти що там має бути
Відповісти